Skip to content

Pobierz łatwo APK Play Store w wersji 6.2 i 6.2.13

31 de grudzień de 2021

Ostatnie badania jasno pokazują, że Android pozostaje preferowanym mobilnym systemem operacyjnym dla użytkowników na całym świecie, a środowisko pracowników Google jest obecne na 8 na 10 komputerów sprzedawanych lub używanych na całym świecie, i oczywiście dzięki pewnym konkretnym oznakom lub cechy, wśród których nie możemy nie wspomnieć sklep z aplikacjami Sklep Google Play.

Ale nie jest tak, że w tym przypadku chcemy rozmawiać o korzyściach lub zaletach sklepu Google Play, ale o tym, że twórcy międzynarodowej wyszukiwarki właśnie przedstawili społeczeństwu nowa wersja tego, który polecamy, ponieważ zawiera kilka więcej niż interesujących wiadomości i który możemy rozpoznać w ten sam sposób dzięki należą do kodu Sklepu Google Play 6.2.13.

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać w tej nowej aktualizacji Sklepu Google Play, jest to, że jeśli chcesz cieszyć się wszystkimi wiadomościami dotyczącymi poprzednich dostaw sklepu z aplikacjami, będziesz musiał go pobrać z linku do pliku APK że zostawiamy cię na końcu artykułu, w przeciwnym razie nie będziesz mógł cieszyć się żadną z jego zalet, dopóki nie zostanie domyślnie zaktualizowany na twoim Androidzie.

Jak działa Sklep Google Play 6.2.13?

Cóż, jak powiedzieliśmy wcześniej, nowością tych godzin jest to, że Google wydało nową wersję dla swojej aplikacji na Androida i sklepu z grami, Sklepu Google Play, a jednocześnie w tej chwili nie będzie można uzyskać dostępu to poprzez tradycyjne aktualizacje tych telefonów komórkowych. Bo, Jeśli chcesz cieszyć się Sklepem Google Play w wersji 6.2.13, lepiej przeczytaj ten artykuł.

Oczywiście znajdziesz wiele linków krążących po sieci, które powiedzą Ci, że mają zaktualizowany sklep z aplikacjami Google Play Store do najnowszej wersji, chociaż jeśli chcesz być spokojny, Lepiej postaw na nasz link na końcu tego artykułu, gdzie znajdziesz całkowicie bezpieczny pakiet APK i niezawodny, a ponadto zawiera wszystkie nowe funkcje, które będziemy analizować.

Jeśli chodzi o zawartość tej najnowszej wersji Sklepu Google Play, musimy powiedzieć, że wspaniała wiadomość, którą widzieliśmy, pojawiła się w momencie rozdania wersji 6.0.5 tego samego, która była pierwszą stabilną, która zawierała na przykład Projektowanie Material Design, który na zawsze zmienił nasz wizualny aspekt ręcznie, ale teraz są oczywiście inne nowości.

To znaczy w nowej wersji Sklepu Google Play możemy znaleźć kilka ciekawych wiadomości z poprzednich dostaw, które są potwierdzone, takie jak generalny lifting sklepu, ale też nie możemy zapomnieć o tym, że teraz są dwie sekcje ogólne: Aplikacje i gry oraz Rozrywka, podczas gdy rzecz stała się znacznie bardziej kolorowa niż wcześniej.

Jednocześnie na poziomie funkcjonalności, w sklepie Google Play mamy szansę przeprowadzić kilka nowych, ciekawych procesów, takich jak wręczanie prezentów w Sklepie z jednej strony lub możliwość udostępniania treści członkom rodziny z drugiej. Dzięki pierwszej będziemy mogli rozdawać aplikacje lub gry komu chcemy bez płacenia, a drugą będzie można stworzyć swego rodzaju wspólną bibliotekę, w której kilku wybranych członków będzie mogło udostępniać treści, aplikacje, muzykę i nie tylko .

Po stronie nowej wersji 6.2.13 sklepu Google Play i jej konkretnych nowości, musimy to powiedzieć chodzi głównie o rozwiązanie niektórych błędów i błędów sami użytkownicy odkryli podczas testowania ostatnio uruchomionego, w tym przypadku Sklepu Google Play 6.2, który, jak mogłoby być inaczej, również zajmował nas, gdy nadszedł czas.

W każdym razie, jak zawsze mówimy, wskazane jest, aby Sklep Google Play, jak każda inna aplikacja, był zawsze aktualny, ponieważ jest to najlepszy sposób, aby mieć pewność, że odłożymy na bok wszelkie luki. Poza tym musisz to wiedzieć instalację Sklepu Google Play 6.2.13 można w tej chwili wykonać tylko poprzez APK na końcu pliku, więc jeśli chcesz go mieć, czytaj dalej.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, aby mieć tę nową wersję Sklepu Google Play, jest przewinięcie do końca artykułu, tutaj poniżej, gdzie znajdziesz pełny link do pobrania nowej wersji sklepu. Po pobraniu go z telefonu komórkowego będziesz musiał wyłącz blokowanie nieznanych źródeł dla aplikacji, uruchom go, a gdy działa w bieżącej wersji Sklepu Google Play, ponownie włącz tę ochronę, aby uniknąć problemów w przyszłości.

Pobierz Sklep Google Play 6.2 APK

Terminale z systemem operacyjnym Android cieszą się największą popularnością na świecie, jeśli weźmiemy pod uwagę, że to środowisko jest dostępne na 8 na 10 komputerów na świecie, czyli na miliony korzystających z niego użytkowników. Przy tej szczególnej okazji chcemy Cię nauczyć, jak się zdobyć najnowsza wersja sklepu z aplikacjami Google Play Store, jak w przypadku aktualizacji 6.2, zanim zostanie domyślnie odnowiony, pobierając go za pomocą pliku APK.

Sklep Google Play 6.2 APK

Jak zdobyć pakiet APK Sklepu Google Play 6.2?

Cóż, jak powiedzieliśmy wcześniej i na pewno wielu naszych użytkowników już wie, Sklep Google Play to oficjalny sklep z Androidem bo kiedy chcemy pobierać wszelkiego rodzaju aplikacje, które pozwalają nam wydobyć więcej z naszych terminali, te same, które są tam oferowane przez najlepszych programistów na świecie.

I chociaż jasne jest, że nie można myśleć o Androidzie bez jego aplikacji, prawdą jest również, że z różnych powodów wielu użytkowników nie ma domyślnie zainstalowanego sklepu z aplikacjami, więc albo tak jest w twoim przypadku, albo masz go ale zamierzam go odnowić, to Zalecamy przeczytanie wszystkiego o Sklepie Google Play 6.2 którego nauczymy cię w następnej kolejności.

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać w tym względzie, jest to, że chociaż w dłuższej perspektywie sklep z aplikacjami na Androida jest domyślnie aktualizowany i automatycznie jak każda inna aplikacja, Jeśli chcemy korzystać z jego zalet przed kimkolwiek innym, musimy sami zainstalować nowe wersje, które pojawiają się za pośrednictwem plików APKi tak właśnie teraz znajdujemy pakiet APK Google Play Store 6.2.

Oczywiście jesteśmy wtedy obecni, dzięki Sklepowi Google Play 6.2, jednej z pierwszych aktualizacji, które pojawiają się po szóstej wspaniałej dostawie tego sklepu z aplikacjami, tego samego, który został specjalnie zaprojektowany, aby nam umożliwić ciesz się zaletami nowego wyglądu wizualnego Material Design który przyszedł na Androida z ręki wersji 5.0 Lollipop tego systemu operacyjnego od ludzi Google.

Dzięki tej aktualizacji Material Design, która została potwierdzona w Google Play Store 6.2, możemy cieszyć się pewne elementy różnicujące w stosunku do tego, jakie było wcześniejsze doświadczenie tego sklepu, takie jak większe karty, różne kolory dla każdej z kategorii, różne sekcje dla aplikacji i gier oraz inne ogólnie dla rozrywki, a co za tym idzie, został dodany nowy system tras Gmaila.

Jednocześnie nie możemy zapomnieć o tym, że Google Play Store 6.2 jest kompatybilny z wieloma najnowszymi rozwiązaniami, które zostały dodane do systemu, takimi jak kody rabatowe i obsługa RTL dla leworęcznych. Wierzymy, że za to wszystko Sklep Google Play 6.2 warto pobrać i zainstalować, i tak samo zalecamy zrobienie tego teraz, ponieważ nauczymy Cię później.

Dlatego, jeśli chcesz zainstalować Sklep Google Play 6.2 za pomocą pliku APK, procedura do wykonania będzie tą, która rozpoczyna się od pobrania odpowiedniego pliku, który zostawiamy na końcu artykułu, co możesz zrobić z telefonu komórkowego, a także z komputera, przepuszczając go przez microUSB. Następnie musimy iść do Ustawienia, Bezpieczeństwo, Aktywuj nieznane źródła, a z samej aplikacji do pobierania uruchom ją. Akceptujemy to, o co prosisz, i zainstalujemy plik.

Poza wszystkim, o czym wspomnieliśmy do tej pory, oczywiście zalecamy, aby zawsze mieć oko na wszystko, co ma związek z wiadomościami, które przedstawiamy w związku ze Sklepem Google Play 6.2 lub jego nowszymi wersjami, aby zawsze mieć dostęp do szansę na dostęp nie tylko do najnowszych wersji tego sklepu, ale jednocześnie cieszenie się jego nowymi funkcjami. Pamiętaj w końcu, że ta aktualizacja waży nieco ponad 14 MB, więc będziesz potrzebować co najmniej dwa razy tyle wolnego miejsca w sekcji przechowywania.

Pobierz Sklep Google Play 6.2 APK

dołącz do naszego kanału telegram