Skip to content

Jak pobrać Sklep Play 7.0.16 i 7.4? Ostatnia wersja

9 de lipiec de 2021

Kiedy myślimy o głównych aplikacjach, które zainstalowaliśmy na naszych urządzeniach mobilnych z systemem Android, Musimy powiedzieć, że nawet sklep Google Play, który zawiera je wszystkie, powinien być traktowany tak samo. Z tego powodu tym razem chcemy stworzyć jeden z naszych zwykłych artykułów, które mówią o nowej wersji sklepu z aplikacjami na Androida.

W rzeczy samej, z tej specjalnej okazji okazuje się, że wersja Sklepu Google Play 7.0.16 jest już dostępna, co oczywiście oznacza, że ​​możemy uzyskać dostęp do dużej liczby aplikacji, muzyki, sieci społecznościowych i wielu innych ważnych treści również w najnowszej wersji, z korzyścią, że aktualizacja sklepu zapewnia nam dodatkowe bezpieczeństwo.

Oczywiście, Nie możemy zapomnieć o tym, że Sklep Google Play 7.0.16 to najbardziej aktualna wersja tego sklepu., a zatem, jak zawsze zalecamy, zaleca się zainstalowanie go w najlepszej wersji. Jeśli masz urządzenie z Androidem i chcesz korzystać z zalet Sklepu Google Play 7.0.16, wystarczy, że przeczytasz ten artykuł.

Pobieranie sklepu Google Play 7.0.16

Pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć o Google Play Store 7.0.16, jest to, że dzięki tej zaktualizowanej wersji będziemy mieli dostęp do wszystkich płatnych i bezpłatnych aplikacji oraz pobranie ich w zaledwie sekundę. Google w ostatnim czasie nie przestało reformować i aktualizować swojego sklepu z aplikacjami, więc zawsze lepiej postawić na ostatnią, aby uniknąć problemów.

Jeśli chcesz samodzielnie zaktualizować swój sklep z aplikacjami do wersji Google Play Store 7.0.16, powinieneś wiedzieć, że są na to dwie możliwości, które w obu przypadkach są w pełni funkcjonalne, bez różnic. W każdym razie należy uznać w tym sensie, że Jak widać, zalecamy to zrobić za pomocą linku na końcu tego artykułu.

Sklep Google Play w wersji 7.0.16 sklepu z aplikacjami Google ma znacznie lepszą wydajność i użyteczność niż poprzednie, więc jeśli chcesz, aby Twój Android działał szybciej niż kiedykolwiek, powinieneś go zainstalować. Jeśli chodzi o jego wiadomości, musimy powiedzieć, że Poprawiono uprawnienia każdej z aplikacji wchodzących w skład sklepu, aby być bardziej szczegółowym niż wcześniej.

I choć już to przewidzieliśmy, bo uważamy, że to największa nowość w tym zakresie, nie możemy przestać powtarzać, że aktualizując sklep z aplikacjami na Androida, również będziemy aktualizować kategorie, gry, filmy i całą zawartość tego sklepu, dzięki czemu zawsze mamy do dyspozycji coraz więcej opcji.

Pobierz Sklep Play za darmo i zainstaluj 2016 | MCH

Jak bezpłatnie pobrać Sklep Google Play 7.4?

Ilekroć mówimy o mobilnym systemie operacyjnym Android, mówimy, że jednym z kluczy, które odróżniają go od wszystkich innych, jest jego wszechstronność, umiejętność dostosowania się do wszystkich sytuacji, pojemność, która w dużej mierze wynika bezpośrednio ze Sklepu Google Play, sklep z aplikacjami. Prawda jest taka, że ​​Sklep Google Play, choć jest sklepem, zachowuje się jak jeszcze jedna aplikacja, jeśli chodzi o jej aktualizacje i inne, więc wygodnie jest wziąć pod uwagę ten drobny szczegół.

Pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać w tym zakresie, jest to, że gdy myślimy o Sklepie Google Play, będziemy musieli przeanalizować wszystkie szczegóły związane bezpośrednio ze sklepem, ponieważ wczesna aktualizacja, jak w tym przypadku, pozwoli Ci aby uzyskać dostęp do nowych funkcji i wielu innych mocnych stron. W jakimkolwiek sensie, Należy zauważyć, że w tej chwili mamy możliwość zainstalowania Sklepu Google Play 7.4, czyli najnowsza wersja Sklepu Google Play, dlatego zwrócimy na nią szczególną uwagę.

Zainstaluj Sklep Google Play 7.4

Prawda jest taka, że ​​po ogromnej ilości plotek w końcu sklep Google Play 7.4 jest w pełni oficjalny i nie możemy nie wspomnieć w tym względzie, że jest to jedna z najciekawszych aktualizacji sklepu z aplikacjami, jakie widzieliśmy. czasy. Bezpłatny Sklep Google Play ewoluował jak nigdy dotąd, dlatego nawet jeśli nie masz go jeszcze dostępnego bezpośrednio na telefonie komórkowym, chcemy pokazać różne opcje, które musisz pobrać i zainstalować.

Jeden z kluczy do zaktualizowanego Sklepu Google Play 7.4 dotyczy modyfikacji, które widzieliśmy w sekcji Moje aplikacje. Znajdziemy tam dość ciekawe wiadomości, ale żadna z nich nie przypomina tej w zakładce Moje aplikacje. Wiadomości dotyczą konkretnie aplikacji, które zainstalowaliśmy na naszych urządzeniach mobilnych, a stamtąd możliwość zarządzania nimi w znacznie prostszy sposób, zarówno w celu ich aktualizacji, jak i odinstalowania.

Oprócz tego inne mocne strony tego nowego Sklepu Google Play w zakresie Moje aplikacje wiążą się z pojawieniem się większej liczby opcji podczas filtrowania naszych wyszukiwań, więc ogólna organizacja wszystkich zainstalowanych aplikacji będzie znacznie prostsza niż przed. Do tego musimy dodać w taki sam sposób, w jaki pojawiają się inne szczegóły, takie jak na przykład informacje o tym, czy któraś z aplikacji zainstalowanych na Twoim urządzeniu została porzucona przez jej programistę i inne osoby.

Kontynuując wszystkie szczegóły podczas pobierania Google Play 7.4, musimy podkreślić, że teraz mamy możliwość dostępu do nowej funkcji w Google Play, która konkretnie korzysta ze sklepu z aplikacjami na poziomie rodziny. Jeśli przez kilka miesięcy mogliśmy udostępniać nasze aplikacje maksymalnie sześciu członkom rodziny, teraz mamy możliwość: wybrać korepetytora, który blokuje lub autoryzuje zakupy wewnętrzne dla innych użytkowników, np. rodzica, aby nie było konieczności przebywania dwóch z nich razem.

W tym samym czasie, programiści, którzy zazwyczaj patrzą na statystyki i inne, muszą wiedzieć, że system odpowiedzialny za dostarczanie informacji został całkowicie ulepszony o danych dotyczących użytkowania i wiele więcej, abyśmy mogli uzyskać dostęp do pełniejszych informacji na jego temat. Nowy Sklep Google Play bez płacenia to najlepsza opcja, aby zobaczyć statystyki, które możemy teraz filtrować za ostatnie 30 dni, 3 lub 6 miesięcy, tak aby dawały znacznie bardziej szczegółowe dane.

Poza wszystkim, o czym do tej pory wspomnieliśmy, nie chcieliśmy przestać brać pod uwagę innych szczegółów, których prawdopodobnie wielu użytkowników nie dowie się o Sklepie Google Play, w tym przypadku związanych z tym, że teraz koniecznie będziemy musieli mieć Gry Google Play zainstalowane, nawet w tych przypadkach, w których nie korzystamy w żaden sposób z usług tej platformy. To minimalna zmiana, to prawda, ale nie mamy wątpliwości, że wielu użytkowników będzie chciało o tym wiedzieć.

Teraz, jeśli chcesz mieć dostęp do najnowszej wersji Sklepu Google Play, musisz wiedzieć, że jest to konkretnie Google Play 7.4.12 i że jedynym sposobem uzyskania do niego dostępu jest pobranie go za pomocą pliku APK, który nie jest ani więcej, ani mniej niż wykonywalny w tym zakresie. Rzeczywiście, musisz wprowadzić ten link, aby pobrać, a następnie włączyć Nieznane źródła lub Nieznane źródła, a kiedy skończysz, uruchom plik, aby ten nowy sklep z aplikacjami był zapisany na poprzednim.

Czy udało Ci się zainstalować Google Play 7.4 za pomocą tej sztuczki?

Pobierz Sklep Google Play