Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Sklep Google Play na dowolnym telefonie z systemem Android — pełny samouczek

25 de kwiecień de 2023

Wszyscy zgodzimy się, że Android nie byłby taki sam bez Google Play, czyli bez sklepu Google, każdy system operacyjny ma swój własny sklep Oczywiście, ale żadnego nie można porównać do Sklepu Play i pracy, którą Google wykonuje, aby go utrzymać.

W niektórych przypadkach tam niektóre urządzenia, które są dostarczane z własnym sklepem I bez Sklepu Play, nie martw się, faktycznie ma rozwiązanie, nie jest to takie skomplikowane.

To jest coś, co widzimy zbyt często na bezpłatnych chińskich telefonach komórkowychktóre zazwyczaj mają własny sklep, nie martw się, jeśli uważasz, że powinieneś usunąć jeden, ponieważ możesz mieć oba zainstalowane.

W ten sposób będziesz mógł zainstalować Sklep Play na swoim telefonie komórkowym

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy mają już zainstalowany Sklep Play, ale czują że wersja jest już nieaktualna Albo że kiedy go zainstalowałeś, był nieaktualny, ponieważ w wielu przypadkach zdarza się, że pobieramy aplikację, ale ze względu na wersję Androida, którą mamy, jest ona zwykle nieaktualna.

Dlatego najlepiej przeprowadzi Cię przez samouczek które polecamy, abyś wiedział, jak ręcznie i bezpłatnie zaktualizować Sklep Google Play do najnowszej wersji, abyś nie miał żadnych niedogodności.

Dzięki tym krokom będziesz mieć Sklep Play

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to pobierz aplikację sklepu playIdealnym sposobem na to jest odwiedzenie strony takiej jak Apkmirror.com i umieszczenie Google Play Store w polu wyszukiwania i pobranie pliku APK.

Jeśli robisz to z urządzenia mobilnego, po pobraniu wystarczy uruchomić plik APK A jeśli robisz to z komputera, musisz oczywiście przenieść go na telefon komórkowy i za pomocą eksploratora plików znaleźć miejsce, w którym go umieściłeś.

Nawet przed jego wykonaniem musisz zezwolić na opcje możliwość instalowania aplikacji od stron trzecich, możesz to znaleźć w Ustawieniach, bezpieczeństwo, nieznane źródła.

Bardzo łatwo można pobrać i zainstalować Sklep Google Play

Cóż, teraz musimy zrobić dokładnie to, co powiedziałem ci wcześniej, uruchamiasz APK i instalujesz go jak każdą inną aplikację, którą pobrałeś wcześniej i to wszystko.

Sztuczka, która bardzo ci się przyda w pewnym momencie lub w przyszłości, polega na tym, że wiesz jak zmienić kraj lub regionu Twojego konta Google Play Store w dość prosty sposób, będzie to również bardzo przydatne, jeśli chcesz pobrać aplikację, której nie ma w Twoim kraju.

Często nam się to zdarza nie możemy pobrać żadnej aplikacji ponieważ nie ma go w naszym kraju lub czasami chcemy wiedzieć, że inne aplikacje są dostępne w regionie innym niż nasz, tylko dlatego, że chcemy odkrywać i na pewno znajdziesz wiele zabawnych i niesamowitych aplikacji.

Przede wszystkim To najlepszy sklep na Androida, jaki istnieje i oczywiście oficjalna, więc pewność, jaką może wygenerować pobranie z niej aplikacji, jest ogromna.

Ponieważ ma za sobą świetny zespół, który jest odpowiedzialny za upewnienie się, że wszystko dodane aplikacje temu samemu zaufać i nie stwarzają żadnego zagrożenia dla informacji użytkowników.

Ale możesz znaleźć wszystko, od książek, po filmy, zbyt różnorodne aplikacje, gry casualowe, takie jak te, w które grasz na Facebooku, lub gry akcji i zbyt wysoka jakość grafikiKrótko mówiąc, przy ogromnej różnorodności Sklep Google Play jest wart pobrania i korzystania z niego w pełni.

ocena gwiazdek dobra

Oto, co można znaleźć w sklepie Google Play

Jeśli masz inny telefon komórkowy, taki jak BLU Nie są tak zaawansowane, ale mają połączenie Wi-Fi, a także duży ekran.Najlepsze jest to, że możesz pobrać i zainstalować Sklep Google Play na BLU, dzięki czemu możesz bawić się znacznie dłużej z telefonem komórkowym.

Czasem tak się dzieje nasz telefon komórkowy marki BLU nie ma absolutnie nic aplikacji i nie możemy pobierać aplikacji z przeglądarki, ponieważ boimy się, że wirus może dostać się do urządzenia, dlatego najlepiej, aby Twój telefon miał Sklep Google Play.

Mamy nadzieję, że Czy ten samouczek bardzo Ci się podobał? więc możesz pobrać i zainstalować oficjalny sklep dla urządzeń z Androidem, Sklep Google Play, dzięki czemu możesz cieszyć się wszystkimi aplikacjami i grami, które ma ten niesamowity sklep, również, jak widziałeś, jest to bardzo łatwe do zrobienia.

Jeśli masz jakieś pytania i chcesz, abyśmy rozwiązali je za pomocą samouczka, możesz to zrobić zostaw to w komentarzach a my chętnie odpowiemy na nie w najlepszy możliwy sposób, tak aby Twoje wątpliwości zostały poprawnie wyjaśnione.

dołącz do naszego kanału telegram