Skip to content

Jak pobrać i zainstalować sklep Google Play na chińskich telefonach – kompletny samouczek

8 de kwiecień de 2021

Istnieje wiele firm zajmujących się produkcją urządzeń mobilnych, które uruchamiają terminale, które nie mają usług Google, mimo że mają w całości zainstalowany system operacyjny Android. Firmy te są zwykle obecne w krajach dość odległych, a Wyraźnym tego przykładem są firmy chińskie.

Chińskie firmy skupiły się na produkcji telefonów komórkowych wielki wzrost i boom w ostatnich latach do tego stopnia, że ​​zajmują najwyższe pozycje sprzedażowe wraz z innymi ważnymi markami, takimi jak Samsung, iPhone czy LG. Jednymi z najważniejszych chińskich marek obecnie w świecie urządzeń mobilnych są Xiaomi i Huawei.

Firmy te prezentują urządzenia mobilne z całkowicie podobne cechy i niesamowite cechy do innych głównych konkurencyjnych marek. Nawet w niektórych terminalach te specyfikacje są znacznie lepsze niż w innych konkurencyjnych smartfonach, co udowadnia, że ​​mają możliwość dystrybucji telefonów komórkowych o wyjątkowej jakości.

Jednak to nie wszystko, tego typu telefony też znane są z dobrych cen w porównaniu z najbardziej rozpoznawalnymi markami, które oferują te same terminale po niewiarygodnie wysokich cenach. Dlatego popyt na chińskie urządzenia mobilne wzrósł w imponujący sposób i coraz więcej użytkowników posiada te telefony komórkowe.

Chińskie wersje na urządzenia mobilne wprowadzone na rynek

Te chińskie terminale są wprowadzane na rynek w 2 edycjach, chińskiej i globalnej. Wersja globalna ma wszystkie języki akceptowane w różnych częściach świata, ma również garść aplikacji Google, takich jak Zdjęcia Google, Mapy Google, Google Chrome, Google Play, wśród innych aplikacji należących do tej korporacji.

Wszystkie te są niezbędne w naszym codziennym życiu a my nauczyliśmy się z nimi żyć, ogólnie reprezentują one, co to znaczy mieć telefon z Androidem. Tymczasem z drugiej strony jest wersja chińska. Ma dużą liczbę własnych aplikacji dla użytkowników w tym kraju, ale nie koncentruje się na Google ani usługach i implementacjach, które oferuje.

Zazwyczaj wersje chińskich urządzeń mobilnych znajdują się na rynku innych kontynentów są to wydania globalne, który, jak powiedzieliśmy wcześniej, ma wszystkie opcje i narzędzia Google, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Oprócz możliwości wyboru własnego reprezentatywnego języka kraju, w którym się znajdujemy.

Ale to również nie wyklucza takiej możliwości zdobądź terminal do edycji chińskiej i nie masz żadnych aplikacji, do których jesteś przyzwyczajony w systemie Android. Ale to nie koniec świata, ponieważ istnieją sposoby na bezproblemowe uzyskanie tych aplikacji. Zostań z nami i dowiedz się, jakie kroki musisz wykonać, aby to osiągnąć.

Jak mogę pobrać i zainstalować Sklep Google Play na chińskich urządzeniach mobilnych?

Przed rozpoczęciemPrzede wszystkim musimy wziąć pod uwagę, czy nasz chiński smartfon ma zainstalowaną aplikację usług Google. Jeśli odpowiedź brzmi tak, możemy bez problemu kontynuować procedurę. Jeśli odpowiedź brzmi nie, będziemy musieli pobrać tę aplikację, aby uniknąć wszelkiego rodzaju problemów podczas pobierania i instalacji.

Jest Możemy go pobrać jako plik APK Z dowolnego sklepu alternatywnego lub zewnętrznego zalecamy takie Uptodown, APKpure lub Aptoide. Po zainstalowaniu możemy kontynuować kroki, aby pobrać Sklep Play, a następnie dowolną aplikację Google na nasz odpowiedni terminal w wersji chińskiej.

pobieranie telefonu

Nasz pierwszy krok do zrobienia Będzie to wejście w konfigurację naszego odpowiedniego urządzenia mobilnego, tam będziemy szukać opcji dostępności iw ramach tej listy opcji przejdziemy do pola o nieznanym pochodzeniu. Zwykle jest wyłączone, dlatego aby kontynuować, będziemy musieli go aktywować i zaakceptować w powiadomieniu, które zostanie nam przesłane.

Gdy to zrobisz, będziemy musieli pobrać aplikację Play Store z alternatywnego sklepu, tak jak to zrobiliśmy wcześniej w przypadku usług Google. Po zainstalowaniu Play Store możemy dodatkowo pobrać wszystkie aplikacje zaprojektowane i uruchomione przez Google dowolny typ aplikacji lub gry tam jest.

dołącz do naszego kanału telegram