Skip to content

Jak pobrać i zainstalować RuneScape na urządzenia z systemem Android w języku hiszpańskim

2 de grudzień de 2022

Prawdopodobnie jeden z najlepszych klasyków gier RPG wszechczasów. Jeśli masz ponad 30 lat i mówię, że RuneScape z pewnością brzmi dla ciebie znajomo, jestem pewien, że nostalgia atakuje twoje ciało i nie jest to mniej, cieszyliśmy się tą grą w niesamowity sposób, inna przygoda doskonałe, szczegółowe i wysublimowane, którymi możemy się teraz cieszyć na naszych urządzeniach mobilnych z systemem Android.

https://youtu.be/KuN3sxFVABI

RuneScape to internetowa gra fabularna dla wielu graczy lub MMORPG sprzedawana przez Jagex i zaimplementowana w język java. Istnieje ponad 10 milionów aktywnych bezpłatnych kont, az biegiem czasu utworzono ponad 200 milionów kont. RuneScape został stworzony przez Andrew Gowera, twórcę DeviousMUD, poprzednika RuneScape, w 1998 roku.

Po przepisaniu i zmianie nazwy, pierwsza wersja RuneScape została udostępniona publicznie 4 stycznia 2001 w wersji beta. Obecnie RuneScape Jest w trzeciej wersji (RuneScape 3) od 22 lipca 2013. Możesz grać za darmo i płacić.

Interfejs gry jest prosty i taki może być dostęp z większości przeglądarek. RuneScape walczył ze znaną grą World of Warcraft o Rekord Guinnessa w kategorii najpopularniejsza gra na świecie.

Mając przed sobą znacznie duży świat, ta gra MMORPG na Androida jest po prostu fantastyczna. Spotkamy się z jednym różnorodność postacibardzo różne od siebie, z ogromnymi światami do eksploracji z różnymi rzeczami i nieznanymi potworami czekającymi na Ciebie.

Z mrocznymi sekretami, zakopanymi w głębinach, których nie każdy może odkryć, ta gra dla dżentelmenów to gra warte spróbowania.

RuneScape toczy się w fantastycznym świecie zwanym Gielinor, który jest podzielony na różne królestwa, regiony i miasta. Gracze mogą podróżować przez Gielinor pieszo, używając zaklęcia teleportacyjne i inne mechanizmy.

Każdy region oferuje różne typy potworów, zasoby i przygody, które stanowią wyzwanie dla graczy. W przeciwieństwie do wielu gier MMORPG, nie ma liniowej historii, za którą trzeba podążać. Gracze na ekranie są konfigurowalne awataryz własnymi celami i zadaniami.

Gracze mogą walczyć zarówno z potworami, jak i innymi graczami, wykonywać zadania, zwiększać swoje doświadczenie w każdej z 26 umiejętności lub zdobywać złote i fizyczne cele. gracze mogą współdziałać ze sobą poprzez handelczatowanie lub granie w minigry (walkowe lub kooperacyjne).

Ta gra znana jest z oferowania średnio złożonej rozgrywki. Postać może być sterowane za pomocą wskaźnika myszy, klikając różne opcje oferowane przez interfejs graficzny gry.

RuneScape na Androida

Trzeba wziąć pod uwagę mały szczegół i taki jest niestety ten mecz niedostępne dla Androida, choć jest kilka ciekawych gier RPG. Ale hej, to bez wątpienia wielka szkoda, ale wątpię, czy pewnego dnia trafi na urządzenia mobilne.

W tej chwili jest dostępna dla systemów Windows, Linux i Mac, więc jeśli masz komputer, na którym można grać w tę grę, biorąc pod uwagę jej wymagania, praktycznie każdy komputer może to zrobić, ciesz się tam.

Na swoje urządzenie mobilne możesz pobrać RuneScape Companion, który jest w zasadzie całkiem fajna aplikacja Za pomocą którego będziesz mógł tworzyć czaty z innymi graczami tego wspaniałego tytułu, musisz również wziąć pod uwagę, że jest on całkowicie darmowy, więc możesz go przynajmniej wypróbować.

drużyny graczy blokują spacer

Dzięki internetowi dzisiaj jest to bardzo łatwe gry na wyciągnięcie ręki i służą rozproszeniu uwagi lub zabawie, ale tak jak są pokoje gier, są też pokoje do spotkań z ludźmi, a to bardzo nam pomaga w kontaktach towarzyskich w tych czasach.

Czy RuneScape można pobrać na Androida?

Jak już wspomnieliśmy, gra jest na PC, ale istnieją inne rekomendacje dotyczące pokoi lub gier wieloosobowych, które możesz wypróbować Lubisz któregokolwiek z nich? i możesz go pobrać, aby dobrze się bawić.

Ta aplikacja, która wymaga systemu Android 4.4 lub nowszego, ma już ponad 300 000 pobrań i jest również dostępna wersja 1.0.6, o rozmiarze mniejszym niż 2 MB zdecydowanie warto spróbować. W tym celu przejdź bezpośrednio do pobrania go ze Sklepu Play.

Teraz szukamy przycisku z napisem „Zainstaluj”, naciśnij go i pojawi się przygoda, która prosi o zaakceptowanie danych dla tych, którzy chcą uzyskać dostęp do aplikacjiPo zaakceptowaniu rozpocznie się pobieranie, a następnie zostanie ono zainstalowane na Twoim urządzeniu przenośnym, dzięki czemu będziesz mógł pozostać w kontakcie z setkami tysięcy ludzi, którzy tak jak Ty, naprawdę interesują się jedną z najstarszych, najbardziej klasycznych i rozgrywanych gier fabularnych cały czas. czas.

Czy udało ci się łatwo pobrać RuneScape?

dołącz do naszego kanału telegram