Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Rabbids Invasion, Appisodes, Crazy Rush i Rayman Raving na moim Androidzie

17 de luty de 2023

CoCzy pokochałeś serial? NickelodeonInwazja KórlikówJeśli tak, to zapraszam do pobrania Rabbids Invasion na Androida. Bardzo zabawna aplikacja, która pokazuje nam, jak wyglądałaby ziemia, gdyby została zaatakowana przez kosmitów przypominających króliki, którzy chodziliby po ulicach, robiąc różne szalone rzeczy, które bardzo by nas rozśmieszyły.

Mówiąc o Rabbids Invasion, wspomina się o tym słynnym amerykańskim serialu, który został oficjalnie wyemitowany w telewizji tego dnia 3 sierpnia 2013 r z wielkim sukcesem do tego stopnia, że ​​kilka jego sezonów jest na Netflix.

Ta gra jest idealna dla najmłodszych w domu i została sklasyfikowana jako jedna z najlepszych gier dla dzieci, w której należy pokonać misje i stawić czoła wyzwaniom. Dzieci będą miały okazję doświadczyć duża liczba aktywności w jednym miejscu, od układania puzzli po pokonywanie wyzwań i odnajdywanie przedmiotów poprzez mini-gry.

Gdy tylko zaczniemy grać, zaczniemy się świetnie bawić. Od tego czasu zobaczymy te szalone stworzenia przebrane na ulicach, próbujące ukraść przedmioty, aby wykonać swoje figle. Ta gra może być bardzo uzależniająca, utrzymując nas przyklejonych do naszego urządzenia z Androidem, odkąd go uruchomiliśmy. Doskonałe animacje i tajemnice sprawiają, że ta gra jest warta wypróbowania.

Jak pobrać Rabbids Invasion na Androida za darmo?

Pobierając Rabbids Invasion na Androida, powrócisz do świata fantastyczna komedia przygodowa z popularnej gry Raving Rabbids autorstwa Ubisoft, opracowany dla najmłodszych w domu. W tej nowej przygodzie dzieci będą musiały stawić czoła bardzo zabawnym wyzwaniom, podczas gdy nie mogą się doczekać, by śmiać się z szalonych rzeczy, które robią te króliki.

Rabbids Appisodes można pobrać bez żadnych problemów z oficjalnego sklepu aplikacji na Androida, ponieważ jest to całkowicie darmowa gra.

Musisz jednak wziąć pod uwagę, że Twoje urządzenie spełnia minimalne wymagania, czyli co najmniej 715 MB dostępnej pamięci i Android w wersji 4.1 lub wyższy, aby gra była w pełni kompatybilna, jeśli uważasz, że potrzebujesz pamięci, możesz zastosować sztuczkę, aby zwiększyć wydajność telefonu komórkowego, debugując go.

Kroki, aby pobrać Rabbids Appisodes:

Jeśli chcesz pobrać Rabbids Appisodes na urządzenie z Androidem, jest to bardzo łatwe, tutaj wyjaśnię, jak możesz to osiągnąć:

  1. Pierwszym krokiem jest otwórz aplikację Google Playktóry można znaleźć w katalogu aplikacji urządzenia z systemem Android.
  2. Teraz musisz wyszukać grę „Rabbids Appisodes” w Google Play za pomocą paska wyszukiwania.
  3. Po znalezieniu gry musisz ją kliknąć, aby wejść do szczegółów gry, gdzie musisz nacisnąć przycisk Instaluj.
  4. Dobrze, teraz pojawi się nowe okno z informacjami niezbędnymi do uzyskania dostępu do tej gry, więc Musisz nacisnąć tam, gdzie jest napisane Akceptuj.
  5. Teraz aplikacja powinna rozpocząć pobieranie, musisz poczekać, aż pobieranie się zakończy i zainstaluje się automatycznie.
  6. Po zakończeniu instalacji będziesz mógł otworzyć grę. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie.

Telewizja interaktywna Rabbids Invasion zamieniła się w grę wideo

Należy zauważyć, że Rabbids Invasion jest częścią tego, co obecnie nazywamy telewizją interaktywną, chociaż jak mogliście zauważyć wcześniej, jest to już gra wideo. Dlaczego tak mówimy? bo szczególnie dzieci będą miały okazję do zabawy dokonując wyboru różne odcinki, które mamy dostępne z serii. Najmłodsi będą mogli swobodnie zostać aktorami lub widzami tego wyjątkowego programu telewizyjnego.

jakie są najważniejsze postacie inwazji królików

Jest 20 odcinków do wyboru i interakcji, podczas gdy maluch ogląda serial. Z możliwość posiadania 400 zajęć w którym będziesz ćwiczyć swoje ciało starając się naśladować gesty i pozy lub korzystając z zegara, aby skończyć przed wyznaczonym czasem. Oprócz korzystania z rzeczywistości rozszerzonej, grając z postaciami, pozwalając Kórlikom wypełnić Twój dom lub salon, ma w tym coś podobnego do Pokémon GO.

Jako ostatnia rekomendacja, jeśli zamierzasz grać na PS5, najlepiej byłoby, gdybyś miał najnowsza aktualizacja oprogramowanianajprawdopodobniej PS4 w ogóle nie działa z powodu problemu ze zgodnością.

dołącz do naszego kanału telegram