Skip to content

Jak pobrać i zainstalować program Outlook Desktop 2022 na PC Windows 7/8/10 za darmo

19 de styczeń de 2022

Istnieje wiele bezpłatnych usług e-mail w Internecie, ale tym razem skupimy się na tym, co musimy zrobić, aby zainstaluj pulpit programu Outlook, usługa poczty e-mail firmy Microsoft.

E-mail był rewolucją w świecie komunikacji, a dziś jest praktycznie musisz mieć konto e-mail otrzymywać wszelkiego rodzaju komunikaty, od tych o charakterze osobistym po komunikaty o charakterze zawodowym i środowisku pracy.

Konkurencja w dziedzinie poczty elektronicznej jest dość duża, ale przez wiele lat Hotmail był jedną z najważniejszych usług. Jednak wraz z rozwojem innych usług, takich jak Gmail, Hotmail tracił użytkowników, którzy przenieśli się do innych usług pocztowych, które oferowały im lepsze warunki.

Jakiś czas temu Microsoft zdecydował się zrobić krok naprzód w dziedzinie poczty e-mail i postanowił dać pełna transformacja do Hotmaila, przekształcając go w Outlooka i przekształcenie go w usługę bardziej zgodną z potrzebami użytkowników. Ta decyzja spowodowała, że ​​wiele osób, które porzuciły swoje konto Hotmail, zdecydowało się na jego ponowne użycie.

Indeks()

Pobierz i zainstaluj program Outlook Desktop na komputer z systemem Windows

Niezależnie od tego, czy Twój komputer ma Windows 7, 8 czy 10, a nawet jeśli masz MAC, proces umożliwiający zainstaluj i pobierz ten e-mail jest to niezwykle łatwe, szybkie i to samo. Gdy już jasno określisz funkcje, narzędzia i wiadomości, które oferuje Outlook, najpierw musisz zarejestrować się w firmie Microsoft, aby utworzyć w nim konto, byłby to pierwszy ważny krok.

Po wykonaniu pierwszego kroku możemy teraz przystąpić do tworzenia naszego konta e-mail w Outlooku. Po utworzeniu naszej poczty musimy wiedzieć, że istnieje również opcja pobierz aplikację Outlook na dowolnym urządzeniu mobilnym. Jest to niewątpliwie wysoce zalecana opcja, ponieważ aplikacja oferuje znacznie bardziej intuicyjny i ulepszony interfejs. Najlepsze jest to, że możemy go znaleźć za darmo w Sklepie Play

Wykonałeś już poprzednie kroki będziesz gotowy do korzystania z poczty e-mail Outlook poprawnie. Będąc e-mailem, jego interfejs i działanie są bardzo podobne do innych. Najbardziej wyróżnia go to, że posiada unikalne funkcje, takie jak ta, w której możemy zsynchronizować nasze konto Outlook z kontem Gmail.

Jeśli jednak nie chcesz instalować żadnego programu lub aplikacji (jeśli chodzi o telefony komórkowe), nadal możesz korzystać z wersji przeglądarki. Możemy uzyskać do niego dostęp, kiedy tylko chcemy, bez żadnego problemu, co robi wielu użytkowników.

Pobierz na telefon komórkowy lub tablet

Jeśli masz telefon komórkowy lub tablet z systemem operacyjnym Android lub iOS, możesz także zainstalować program Outlook Desktop, aby móc szybciej i łatwiej uzyskać dostęp do tej usługi poczty e-mail. Wystarczy, że udasz się do oficjalnego sklepu z aplikacjami na swoje urządzenie, czyli do sklepu Google Play lub App Store. W polu wyszukiwania wpisz „Outlook” i zaraz po pojawieniu się oficjalnej aplikacji.

menu rejestracji dla konta microsoft

Jeśli klikniesz na aplikację, zobaczysz przydatne informacje na jej temat, a także ocenę, jaką wystawiają jej użytkownicy oraz wymagania, jakie musi spełniać Twoje urządzenie, aby móc ją zainstalować. Kliknij przycisk wskazujący instalację lub pobierz. Rozpocznie się proces pobierania i instalacja zostanie przeprowadzona automatycznie. To zajmuje tylko kilka minut.

Po zainstalowaniu aplikacji powinno pojawiają się na głównym ekranie urządzenia. Otwórz aplikację i wprowadź swoje dane, aby móc otrzymywać powiadomienia o nadchodzących wiadomościach e-mail, mieć do nich szybki dostęp i w bardzo prosty sposób odpowiadać.

Jak widać, pobieranie aplikacji Outlook jest naprawdę proste i bezpłatne. Z nią masz bezpieczeństwo bycia zawsze połączonym i pamiętaj o osobistych lub zawodowych wiadomościach e-mail, które przychodzą do Twojej skrzynki odbiorczej. Niewątpliwie jest to jeden z najlepszych sposobów, aby być na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami przychodzącymi w wiadomości e-mail.

dołącz do naszego kanału telegram