Skip to content

Jak pobrać i zainstalować program Microsoft Word na dowolnym telefonie komórkowym Alcatel One Touch z systemem Android

9 de czerwiec de 2023

Chociaż prawdą jest, że kiedy myślimy o głównych firmach produkujących smartfony na całym świecie, wiele opcji przychodzi nam na myśl przed Alcatelem, jednak w żadnym wypadku nie możemy tego nie wziąć pod uwagę ta firma wciąż może pochwalić się kilkoma dobrymi urządzeniami. W szczególności Alcatel One Touch jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów tej firmy, dlatego dzisiaj chcieliśmy porozmawiać o samouczku, który uważamy za niezbędny, jeśli chodzi o pełne wykorzystanie jego opcji, i dotyczy pobierania i instalowania programu Microsoft Word na dowolnym Alcatel One Touch od Androida.

Pierwszą rzeczą, o której musimy wspomnieć o Alcatel One Touch, jest to, że nie tylko To jeden z głównych smartfonów tej firmyale posiada również najczęściej używany na świecie system operacyjny Android, który oferuje nam wiele rozwiązań w zakresie codziennego użytkowania.

Czy Alcatel One Touch ma pakiet Office?

Prawda jest taka, że ​​chociaż Alcatel One Touch ma fabrycznie zainstalowane bardzo dobre aplikacje, to zwykle trzeba to powiedzieć urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android nie mają pakietu biurowegoiw tym sensie pakiet Microsoft Office jest najbardziej kompletnym, jakim możemy cieszyć się na naszych smartfonach.

W każdym razie należy to zauważyć Istnieje możliwość instalacji tego systemu w terminalach Alcatel One Touchchociaż musisz postępować zgodnie z pewnymi instrukcjami, które przedstawimy poniżej.

Cóż, musisz rozważyć przed przystąpieniem do tego krok po kroku, że chociaż Istnieją różne aplikacje, które odnoszą się do tego pakietu biurowego w sklepie Google Playw szczególności jeden z nich jako jedyny działa w przypadku Alcatela One Touch.

Rzeczywiście, dla wersji Androida poniżej Androida 5.0 Lollipop, podobnie jak w przypadku Alcatela One Touch, musimy zainstalować aplikację o nazwie „Microsoft Office Mobile”którą możesz łatwo znaleźć w Google Play.

Jak pobrać i zainstalować program Microsoft Word na telefonie komórkowym Alcatel One Touch?

Aplikacja Microsoft Office dla Alcatela One Touch również można łatwo znaleźć w sklepie z aplikacjami Google Playdzięki czemu możesz uzyskać do niego dostęp w zaledwie kilka chwil, a wystarczy wyszukać go za pomocą zintegrowanej z tym sklepem wyszukiwarki.

Zobaczysz, że przed przystąpieniem do instalacji, w jakikolwiek sposób spróbujesz do niej dotrzeć, Powie ci, jakich uprawnień potrzebujedlatego opiszemy szczegółowo kilka innych elementów, które należy wziąć pod uwagę w tym zakresie.

Na przykład pakiet Microsoft Office Mobile zużywa 27 MB miejsca na urządzeniu w momencie instalacji, co jest prawie niczym, mimo że będziesz musiał upewnić się, że masz dostępne miejsce w momencie instalacji.

Więc Kliknij OK, aby go pobrać i zainstalować, co powinno zająć kilka sekund. Pamiętaj w każdym razie, że zawsze musisz być podłączony do Wi-Fi, aby pobieranie odbywało się szybko i bez zużywania zbyt wielu zasobów.

Po zakończeniu ikona pakietu Office pojawi się w szufladzie aplikacji i stamtąd możesz otworzyć ten pakiet biurowy, najlepszy na świecie w swoim segmencie.

Dobre tak Udało Ci się już zainstalować program Microsoft Word dla telefonu Alcatel One TouchNastępny krok wiąże się z rozpoczęciem korzystania z różnych narzędzi wchodzących w skład pakietu, wśród których znajdują się na przykład Microsoft Word, Microsoft Excel lub Microsoft PowerPoint.

biurowe aplikacje mobilne

Co mam zrobić, jeśli nie mogę pobrać i zainstalować programu Microsoft Word na telefonie komórkowym Alcatel One Touch?

jeśli z jakiegokolwiek powodu nie możesz pobrać aplikacji ze sklepu playmożesz to zrobić za pomocą pliku APK w następujący sposób:

W telefonie komórkowym z Androidem otworzymy wybraną przez nas przeglądarkę, w tym pasku adresu napiszemy „Pobierz pakiet Microsoft Office Mobile APK na Androida”.

Następnie wyszukujemy i przekieruje nas do oficjalnej strony pobierania pakietu Microsoft Office APK. Następnie wybieramy tzw opcja, która mówi Pobierz APK, dajemy OK i automatycznie rozpocznie się pobieranie.

Po pobraniu pliku APK przechodzimy do folderu pobierania naszego urządzenia, wybieramy pobrany plik APK i instalujemy go.

dołącz do naszego kanału telegram