Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Pokémon Go dla dowolnej wersji Androida?

8 de marzec de 2022

Dla fanów, graczy i sympatyków Pokemon idzie Mam dla Was świetną wiadomość, szczególnie dla tych, którzy nie mogą pobrać gry na swój smartfon, ponieważ wersja na Androida nie jest kompatybilna. Teraz można pobrać Pokémon Go na Androida 4.0, 4.1, 4.2 i 4.3.

Jednak jedynym problemem jest to, że w niektórych krajach jest to nadal wersja beta, więc musisz pobrać pakiet APK Pokémon Go, czekając, aż oficjalna wersja będzie dostępna w Twoim kraju.

Jak pobrać Pokémon Go na Androida 4.0, 4.1, 4.2 i 4.3

Jeśli chcesz zagrać w Pokémon Go, ale nie możesz z powodu problemów ze zgodnością z twoją wersją Androida, nie martw się, tutaj znajdziesz linki do Pobierz Pokemon Go APK który jest kompatybilny z wersjami 4.0 i 4.1 of Android. Wielu użytkowników mogło bez problemu korzystać z tych wersji na urządzeniu, nawet jeśli nie mają czujnika żyroskopowego, akcelerometru, kompasu i aparatu z Rozszerzoną Rzeczywistością.

Przed pobraniem wersji na urządzenie z Androidem należy sprawdzić, jaka jest dokładna wersja Androida na Twoim urządzeniu. OSczyli jeśli jest to wersja 4.1, 4.2 lub 4.3 (żelki) lub wersja 4.4 (Kit Kat).

zobacz wersję urządzenia z Androidem

Pobierz Pokémon Go na Androida 4.0, 4.1, 4.2 i 4.3 Jelly Bean

Pierwszą rzeczą jest sprawdzenie wersji Androiddo tego musisz przejść do menu Ustawienia -> O urządzeniu -> Wersja Android. Po zweryfikowaniu wersji systemu operacyjnego możesz bez problemu rozpocząć pobieranie i instalowanie APK.

Pamiętaj, aby mieć wystarczająco dużo miejsca w pamięci wewnętrznej, aby pobrać i zainstalować Pokémon Go. Aby pobrać APK musisz kliknąć ten link.

Pobierz Pokémon Go na Androida 4.4

dla wersji Android 4.4 KitKat będziesz potrzebować innego pakietu APK gry, tego pakietu APK.

Po pobraniu wersji zgodnej z wersją Android Twojego smartfona, musisz włącz opcję Nieznane źródła w menu Ustawienia -> Bezpieczeństwo. Pakiet APK został przetestowany i zweryfikowany, zapewniając, że jest wolny od wirusów i nie zainfekuje Twojego urządzenia.

Edytor APK Pokemon

Po zainstalowaniu Pokemon idziepowinieneś zainstaluj aplikację Pokémon Go Editor. Ta aplikacja pozwala grać w Pokémon Go na dowolnej wersji Androida 4.0, 4.1, 4.2 i 4.3 bez konieczności aktualizowania systemu operacyjnego telefonu komórkowego, dzięki czemu działa na prawie wszystkich telefonach Samsung i większości telefonów klasy średniej i niższej. Możesz pobrać Pokémon APK Editor pod tym linkiem.

naucz się pobierać telefon pokemon

To wszystko, co musisz wiedzieć, aby pobierz Pokémon Go na Androida 4.0, 4.1, 4.2 i 4.3jeśli masz jakieś pytania lub problemy możesz zostawić to w komentarzach, a my Ci pomożemy.

Jeśli miałeś dobre dzieciństwo, to pewne, o jakim marzyłeś złap własnego pokemona. To może już być rzeczywistością, ponieważ Nintendo przyniosło nam Pokémon Go na Androida, dzięki czemu nasze wielkie marzenie stało się rzeczywistością.

pokemon go wersja na Androida

Od momentu premiery ta gra przyciągnęła uwagę całego świata, osiągając w bardzo krótkim czasie ponad 100 milionów pobrań. To jest coś, co osiągnęło bardzo niewiele gier, zwłaszcza pod platformą Android.

Ale jak to możliwe, że możemy łapać pokemony?

Bardzo proste, to dzięki nowej technologii Rozszerzona Rzeczywistość. Ta nowa technologia już zaczęła być włączana do świata gier wideo. Nintendo zmieniło nasz smartfon w coś więcej niż konsolę, w rodzaj drzwi do świata Pokémonów.

graj w pokemona na telefon komórkowy

Grać Pokemon Go na Androida To bardzo proste. Wystarczy otworzyć aplikację, aktywować GPS, wyjść z domu i iść ulicą, aż na mapie pojawi się Pokémon. Kiedy tak się stanie, naciskamy na Pokémona, a kamera zostanie aktywowana, będziesz mógł zobaczyć stworzenie na ulicy przez telefon i przy dobrym celu będziesz mógł go złapać, uruchamiając szturchać piłkę.

Jak zdobyć Pokémon Go na Androida?

Pokemon idzie można go pobrać na nasz smartfon z systemem operacyjnym Android za pośrednictwem Sklepu google play. Nie jest dostępny we wszystkich krajach, ale stopniowo będzie można go pobrać na całym świecie.

Nie ma wiele wymagania do pobrania gry. Po prostu sprawdź, czy dostępna przestrzeń w telefonie wynosi co najmniej 61 MB i czy wersja systemu operacyjnego to Android Kit Kat (4.4) lub wyższy.

Pobieranie tej aplikacji można podsumować w 3 prostych krokach:

  1. Otwieramy aplikację Sklep Play lub ją pobieramy.
  2. Napisaliśmy Pokemon idzie.
  3. Wybieramy instalację i czekamy na zakończenie pobierania i automatyczną instalację.
  4. Po zainstalowaniu aplikacji wybieramy open i to wszystko, aby przechwytywać pokemony!

zainstalować Pokemon Go na Androida to takie proste. Więc teraz możesz złapać pokemony w prawdziwym życiu i dobrze się bawić będąc najlepszym trenerem pokemonów. możesz pobrać grę z Sklep Google Play.

pokemon idzie instalacja

Zalecenia dotyczące gry w Pokémon Go

Ok, zainstalowaliśmy Pokemon Go na Androida, mamy włączony GPS, aplikację otwartą i baterię na 100%. Ale to nie znaczy, że tak po prostu wychodzimy, aby schwytać Pokémony.

Musimy mieć świadomość, że kiedy wychodzimy z domu, aby zagrać w Pokémon Go, zawsze musimy mieć pod ręką telefon, aby móc zlokalizować i schwytać te stworzenia. Stanowi to ryzyko, zwłaszcza w krajach, w których kradzieże są dość częste. Więc jeśli twoja lokalizacja nie jest zbyt bezpieczna, powinieneś uważać, zanim skupisz się tylko na świecie Pokémonów.jak pobrać wersję androida pokemon

Inną kwestią, którą możesz wziąć pod uwagę, jest to, że jest to aplikacja, która może szybko rozładować baterię. Więc jeśli masz przenośną ładowarkę, wygodnie byłoby zabrać ją ze sobą, aby nie przerywać przygody w świecie Pokémonów, ale ty możesz Pobierz APK Pokémon Go na Androida i iOS

Mając to wszystko na uwadze i Pokemon Go na Androida otwarty na smartfonie, jesteś gotowy, aby zdobyć jak najwięcej pokemonów!

dołącz do naszego kanału telegram