Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Injustice 2 na komputer z systemem Android i Windows?

3 de styczeń de 2022

Jedną z firm specjalizujących się w komiksach, którą lubię najbardziej, jest bez wątpienia DC Comics. Ma ogromną liczbę znaków które są dziś częścią kultury popularnej i są z nami od wielu lat.

Oczywiście jeden z najbardziej znanych Superman, Batman, Wonder Woman, Zielona Latarnia wśród kilku innych.

Jeśli przez chwilę zastanowimy się nad głównymi franczyzami, które zapewniają ogromną różnorodność gier wideo tamtych czasów, praktycznie wielu z nas nie będzie miało wątpliwości, że Injustice jest jednym z faworytów użytkowników.

NetherRealm Studios, które jest odpowiedzialne za najnowsze Mortal Kombat X, teraz dostarcza nam Injustice 2 na Androida, tytuł o bestialskiej jakości graficznej to zaskakuje wielu i sprawi, że będziesz mocno uzależniony od ekranu.

Chociaż dzisiaj będziemy mówić konkretnie o dostawie Injustice 2. Musimy w tym sensie podkreślić, że jakiś czas temu Injustice 2 jest dostępny na PC Możesz łatwo zainstalować komputer stacjonarny lub laptop z dowolną wersją systemu Windows, w każdym razie możesz grać z telefonu komórkowego z Androidem, wszystko jest zgodne z Twoim komfortem.

Pobierz Injustice 2 na Androida

Do pobrania gry zawsze polecamy oficjalne strony, aplikacje lub legalne linki, które nie zapełnią twojego komputera wirusami i które są oczywiście bezpieczniejsze.

Musisz zlokalizować przycisk z napisem „pobierz”, aby rozpocząć pobieranie, po tym oczywiście będziesz musiał poczekać pewien czas, aż się zakończy, ponieważ nie jest to zbyt lekka gra, już w tym aspekcie Będzie to zależeć od szybkości Twojego połączenia.

Wiele nowych funkcji w Injustice 2

Nowa odsłona Injustice zawiera szereg całkiem ciekawych wieści, oczywiście nie tylko poznamy nowych złoczyńców i bohaterów, ale także poprawiona jakość grafiki.

Z nowymi scenariuszami by móc przenieść walkę na nowy poziom, możesz wchodzić z nimi w interakcję, dzięki czemu wszystko staje się znacznie bardziej dynamiczne niż kiedykolwiek i oczywiście damy ci kilka sztuczek Injustice, aby poprawić.

Injustice 2, walki wieloosobowe

Oczywiście za tym tytułem kryje się historia, choć jest to po prostu wymówka, by dać początek… walczysz bez ograniczeń. Możesz wykorzystać znane postacie z uniwersum DC, zarówno superbohaterów, jak i przestępców.

Wszystkie z charakterystycznymi umiejętnościami każdego z nich i projektami wywodzącymi się z komiksów, co oczywiście jest cenione bardziej niż cokolwiek dla prawdziwi fani uniwersum DC Comics.

Jak powiedziałem, twórcą tego tytułu jest ten sam, który kierował Mortal Kombat X i jak wiecie jest to fascynująca gra walki i dość brutalny pod każdym względem.

Injustice 2 nie jest dokładnie w tyle i będziemy mieli ogromną ilość combosów, walki będą szybkie i zabawneAby walczyć na wysokich poziomach trzeba dużo ćwiczyć, ale zapewniamy, że staje się to bardzo uzależniające.

Z drugiej strony w ostatnich tygodniach otrzymywaliśmy wiele komentarzy na temat możliwości właśnie zainstalowania Injustice 2 w Windows XP, 7, 8, 8.1 i 10, czyli w komputery z tymi wersjami systemu operacyjnego komputerów osobistych Microsoft.

Teraz jest kilka sposobów, aby cieszyć się tą zabawną grą, a jednym z nich jest: z naszego komputera, jak już mówiliśmy, Możemy to osiągnąć, używając emulatora, który działa jak telefon komórkowy i w tym przypadku nie mogliśmy przestać polecać instalacji BlueStacks

jak pobrać i zainstalować injustice 2

Dlatego bardzo ważne jest, aby porozmawiać trochę o grze, oprócz wyjaśnienia użytkownikom, jak zainstalować ją na swoich komputerach, za pomocą emulatora, jak w przypadku BlueStacks, który jest obecnie jednym z najbardziej znanych.

Zainstaluj BlueStacks na PC

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić w tego typu sytuacji, jest oczywiście pobranie i zainstalowanie BlueStacks na laptopie lub komputerze stacjonarnym z systemem operacyjnym Windows, a my powiemy Ci jak krok po kroku przeprowadzić.

Ważne jest, aby to zauważyć nie zabierzemy Cię do uszkodzonych linków więc możesz zaufać naszej sekcji lub możesz to zrobić również bezpośrednio z oficjalnej strony internetowej.

Po zainstalowaniu BlueStacks musisz zainstalować go bezpośrednio z pulpitu. W tym celu musisz przejść do Ustawień, Kont, Gmaila, ponieważ konieczne jest korzystanie z konta Google w tego typu sytuacjach.

Jak tylko ten plik wykonywalny zostanie pobrany na nasz komputer, możemy go otworzyć i kliknąć opcję Uruchom, a następnie kliknąć Kontynuuj, Dalej i zainstaluj, rozpocząć procedurę.

Mamy nadzieję, że program pobierze wszystkie wymagane dane, a potem zobaczymy, że możemy go teraz otworzyć jak każde inne oprogramowanie zainstalowane na naszym komputerze.

Zakładając więc, że mamy już zainstalowane BlueStacks na naszym komputerze, musimy powiedzieć, że można to zobaczyć system posiada domyślnie pakiet aplikacji Android, za nazwanie ich jakoś.

W prawym górnym rogu strony znajdziemy pasek, w którym możemy wybrać nasze preferowany język i typ systemu operacyjnego musimy pobrać instalator.

Poza tym musisz wiedzieć w ten sam sposób, w jaki możemy dodać każdy inny, który nas interesuje, a nawet wyeliminować te, które pojawiają się domyślnie, a które naszym zdaniem nie będą nam służyć.

Po uruchomieniu BlueStacks musisz wyszukać Injustice 2, a konkretnie uruchomić tę aplikację.

Niesprawiedliwość 2 na PC

Cóż, jeśli już zainstalowałeś BlueStacks i przeglądasz artykuł z emulatora lub bezpośrednio z urządzenia mobilnego, musisz to wiedzieć możesz pobrać Injustice 2 w ciągu jednej sekundy, bezpośrednio z oficjalnej strony internetowej, która jest całkowicie bezpieczna, ponieważ znajduje się w sklepie Google Play.

Zobaczysz, że stamtąd aplikacja gry zaczyna pojawiać się na liście aplikacji, która jest częścią emulatora. Oczywiście musisz wybierz go, gdy chcesz zagrać w Injustice 2.

Teraz powinieneś być na stronie aplikacji i zobaczysz, że pojawia się duża ilość informacji o zawartości, którą możesz zainstalować, biorąc pod uwagę, że pobieranie aplikacji powinno już się zakończyć, a po zakończeniu gra zostanie już zainstalowana.

Gdy po raz pierwszy będziesz chciał zagrać w Injustice 2, zobaczysz to gra poprosi Cię o pewne uprawnienia, które musisz nadać, oczywiście. Pojawi się wyskakujące okienko i musisz kliknąć OK, aby wszystko było włączone.

Po zakończeniu procesu instalacji i możemy powiedzieć, że Injustice 2 jest w pełni zainstalowany, pojawi się seria monitów regularne powiadomienia, takie jak za każdym razem, gdy instalowana jest nowa aplikacjai w każdej chwili możemy przejść na oficjalną stronę BlueStacks, aby sprawdzić, czy aplikacja nadal tam jest.

niesprawiedliwość 2 na windows

Ten emulator jest praktycznie jednogłośnie uznawany za najlepszą alternatywę, jaką mamy pod ręką jeśli chodzi o instalowanie aplikacji na Androida na naszym komputerze, bez konieczności wykonywania zbyt wielu okrążeń.

Zobaczysz w ten sposób, że to dostaniesz Twój komputer staje się znacznie bardziej konfigurowalnym urządzeniem, więc nie przestawaj korzystać z najlepszych aplikacji na Androida na swoim komputerze.

Wszelkie pytania dotyczące instalacji gry, jak zawsze mówimy, możesz zostawić nam komentarz na ten temat, ponieważ postaramy się odpowiedzieć wkrótce.

Niektóre główne komentarze lub zapytania od użytkowników które otrzymywaliśmy w tego typu sytuacjach, mają bezpośredni związek z następującymi kwestiami: gry na psp play store tore, download injustice 2, download injustice 2 na andy lub dlaczego nie można pobrać injustice 2 na Windows Phone?.

Jak zawsze, jeśli masz jakiekolwiek inne wątpliwości w tym zakresie, możesz sam zostawić nam komentarz, więc że możemy spróbować rozwiązać to jak najszybciej.

Czy udało Ci się uruchomić Injustice 2 na PC dzięki BlueStacks krok po kroku?