Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Grindr na komputer z systemem Windows lub MAC za darmo – Gay Chat

3 de kwiecień de 2021

Gringr to aplikacja, którą można pobrać i zainstalować na urządzeniach z systemem Android lub iOS. Aby mieć konto w Grindr wystarczy pobrać i zainstalować Sklep Google Play na urządzeniu mobilnym bez względu na jego markę. Grindr jest jednym z największych i większe sieci randki który promuje spotkanie mężczyzn, gejów lub biseksualistów.

Więc jeśli jesteś częścią Społeczność LGBTYQ i jesteś zainteresowany spotkaniem miłości lub po prostu rozmową, Grindr to jedna z najlepszych aplikacji do flirtu.

Ponadto Grindr jest niezwykle bezpieczną aplikacją, która jest online od 2009 roku, jest dostępna na ponad 60 krajów i możliwe jest pobranie na dowolne urządzenie mobilne i komputer PC z systemem Windows lub MAC, jak nauczymy Cię w tym poście.

Pobierz i zainstaluj emulator, aby zainstalować Grindr na PC

Chociaż Grindr jest aplikacją, jest dostępny tylko do pobrania i zainstalowania na urządzeniach mobilnych, możliwe jest zainstalowanie i używanie aplikacji Android na komputerze.

W tym celu będzie to konieczne zainstaluj emulator na komputery z systemem Windows lub MAC, które są bezpłatne i za pomocą których można pobrać dowolną aplikację na urządzenia mobilne.

BlueStacks to jeden z najlepszych emulatorów Androida, jakie istnieją do tej pory, a pobranie najnowszej wersji emulatora Bluestacks na PC lub MAC jest niezwykle proste.

Aby pobrać emulator BlueStacks, wystarczy wejść na jego oficjalną stronę, wskazane jest, aby zrobić to stamtąd, ponieważ tak pozwoli uniknąć pobierania ewentualnych wirusów do komputera.

Na oficjalnej stronie BlueStacks kliknij opcję, która wskazuje „Pobierz BlueStacks”, otworzy się nowa zakładka, która pozwoli ci wybrać, w której części komputera program zostanie zapisany po pobraniu.

Po zakończeniu pobierania musisz przystąpić do instalacji programu, w tym celu wystarczy go kliknąć i wykonaj wskazane czynności na ekranie instalacja programu zajmuje zwykle 10 minut.

Skonfiguruj emulator, aby pobrać i zainstalować Grindr na PC

Po zakończeniu instalacji emulatora będzie można pobrać i zainstalować Grindr na komputer z systemem Windows lub MAC, ale najpierw będzie to konieczneskonfiguruj emulator BlueStacks.

Przy pierwszym wejściu do aplikacji BlueStacks pojawią się różne okna witamy aplikację i udostępniaj dane na ten temat.

Aby skonfigurować BlueStacks do pobrania i zainstalowania Grindr, będziesz musiał skupić się na logo z symbolem Androida.

Po kliknięciu na „Android” w aplikacji BlueStacks, jej ekran zmieni się na urządzenie z Androidem w stanie fabrycznym.

Dla poprawnego działania tego będzie możliwe dodanie konta Gmail lub utworzenie nowego, aby w ten sposób się zalogować Sklep Google Play i zacznij pobierać aplikacje takie jak Grindr.

Jak pobrać i zainstalować Grindr na PC lub MAC?

Po zainstalowaniu emulatora BlueStacks można przystąpić do instalacji różnych aplikacji na komputerze z systemem Windows lub MAC.

czat gejowski grindr

W celu pobrania i zainstalowania aplikacji Grindr konieczne będzie wejście do Sklepu Google Play, który należy skonfigurować.

Następnie musisz wejść „Grindr – czat dla gejów” w pasku wyszukiwania aplikacji Play Store, a gdy się pojawi, kliknij przycisk „INSTALUJ”.

Po zainstaluj aplikację Grindr Znajdziesz go na ekranie emulatora, dzięki czemu będzie można go kliknąć i używać w taki sam sposób, jak działa na urządzeniu mobilnym.

Aby sieć społecznościowa Grindr zaczęła działać z komputera, będzie to konieczne Zaloguj sie w tym przypadku lub w przypadku bycia nowym użytkownikiem zarejestruj się e-mailem, po zakończeniu tego procesu dane zostaną zapisane.

Jedną z zalet pobierania Grindr przez emulator BlueStacks jest to, że działa na PC 32-bitowy i 64-bitowy system Windows.

dołącz do naszego kanału telegram