Skip to content

Jak pobrać i zainstalować EPSXE, najlepszy emulator PS1 dla mojego telefonu komórkowego z Androidem?

3 de wrzesień de 2021

Dziś widzimy, że wraz z postępem technologii wiele konsol do gier wideo pozostaje w tyle. Zostały one po prostu zastąpione nową wersją, tak jak miało to miejsce w przypadku Play Station 1 i jej niesamowitych gier. Jednak wielu użytkowników odkryło narzędzie i chce wiedzieć, jak je pobrać zainstaluj emulator EPSXE na PS1 na Androida i przeżyj te chwile na nowo.

Funkcje emulatora EPSXE

Musimy to wyjaśnić emulator ePSXe To nie jest darmowe, jest to płatna aplikacja, który z pewnością jest jednym z faworytów wśród użytkowników. W ten sam sposób należy zauważyć, że jest to emulator PlayStation 1, pierwszej wersji PlayStation.

Ten emulator dla Androida charakteryzuje się wysoką kompatybilnością z grami. Działa to podobnie do tych, które działają na komputerach z systemem operacyjnym Windows.

Z tego emulatora możemy powiedzieć, że Jest przeznaczony wyłącznie do urządzeń mobilnych takie jak smartfony, tablety i urządzenia z systemem operacyjnym Android. Najlepszą rzeczą w tym emulatorze jest to, że możesz korzystać i grać od jednego do czterech graczy jednocześnie.

Nawet ten emulator zawiera wsparcie dla wirtualnych kontrolek na ekranie dotykowym, a także do fizycznych kontroli platform, takich jak. Na przykład urządzenia mobilne Xperia Play i inne z różnych firm.

Jeśli chcesz wiedzieć, o którym emulatorze mówimy, musimy powiedzieć, że jest to ePSXe, emulator dla Androida, który wyróżnia się, ponieważ zawiera technologię OpenGL. Wyróżnia się to zwłaszcza tym, że poprawia grafikę gier, gier takich jak Plugin Peopsxgl.

Z drugiej strony musimy jednocześnie wziąć pod uwagę, że ten emulator obsługuje urządzenia ARM i Atom X86. Co najważniejsze, możesz go szybko i łatwo pobrać.

Jak pobrać i zainstalować emulator EPSXE PS1 na Androida?

Zalecamy pobranie tych aplikacji typu emulator bezpośrednio z platformy z Google Play, gdzie nie musisz zajmować się wirusami ani wszelkiego rodzaju zagrożeniami, w 100% bezpieczną platformą.

Pierwszą rzeczą, którą musimy podkreślić w tym emulatorze, jest to instaluje się jak każda inna aplikacja dla Androida, a po zainstalowaniu musimy przenieść go bezpośrednio do pamięci microSD urządzenia. W ten sposób w żaden sposób nie nasycamy Twojej pamięci wewnętrznej.

Poza tym powinieneś wiedzieć, że ma określone wymagania, takie jak posiadanie pamięci RAM co najmniej 512 MB, dwurdzeniowy procesor i inne, chociaż z tą zaletą, że terminal nie musi być zrootowany.

Na koniec mamy kilka pytań do przeanalizowania w tym zakresie, kilka innych szczegółów związanych z tymi emulatorami. W tym momencie musimy wziąć pod uwagę, że jest to emulator PlayStation 1, a konkretnie emulator zaktualizowany do wersje 1.9 i wyższe emulatorów.

Oczywiście musimy rozważyć w tych samych kategoriach, co twórcy tego emulatora, którzy są częścią oprogramowania ePSXe, więc znasz już wiele jego elementów w tym zakresie.

Zalecenia dotyczące korzystania z emulatora EPSXE PS1 dla systemu Android

Co główna rekomendacja Musimy Ci powiedzieć, abyś korzystał z najnowszej wersji aplikacji, ponieważ dzięki temu będziesz miał ogromne korzyści, a doświadczenie jest wspaniałe.

Jeśli zamierzasz bawić się z przyjacielem, musisz być podłączony do sieci Internet Wifi, dzięki czemu Twoje połączenie jest stabilne i nie masz problemów.

Z tym emulatorem możesz graj w świetne klasyczne gry z konsol jak słynny Tekken 2 na PS1, który bez wątpienia przeniesie Cię do dzieciństwa i będziesz miał wspaniałe wspomnienia dzięki tej doskonałej grze. A najlepsze jest to, że masz go w dłoniach, w telefonie komórkowym.

Kolejny z klasyki, których nie można przestać mieć na swoim Androidzie i używaj go za pomocą tego narzędzia, jest to słynny i kultowy Medal of Honor, który jest ikoną gier wideo odkąd pojawił się na Play Station, dzięki czemu możesz go bardzo łatwo pobrać na swój telefon komórkowy, szybko i bezpiecznie.

Play Station 1 emulowana gra na androida mobile

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie można było pobrać ani używać tego narzędzia, istnieją inne klasyczne emulatory gier, które są niezwykłe, z których można korzystać bez żadnych niedogodności. Pomoże Ci to wyjść z nudy.