Skip to content

Jak pobrać i zainstalować El Gran Truco Argentino na Androida za darmo — Najnowsza wersja

6 de listopad de 2022

Wielokrotnie, pisząc niektóre z naszych artykułów, zwracamy uwagę, że kilka z nich dotyczy zwłaszcza czytelników zamieszkujących określone kraje, a przynajmniej mogą się one dla nich wydać bardziej interesujące. W tym przypadku wielu czytelników pytało nas o to, jak pobierz i zainstaluj świetną grę karcianą Truco Argentinodlatego chcemy podać trochę informacji na jego temat, które mogą być przydatne.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tym sensie, jest to, że w tym artykule postaramy się nauczyć Cię krok po kroku, pobierz i zainstaluj Truco Argentino na Androida na dowolnym smartfonie lub tablecie z systemem operacyjnym Android.

El Gran Truco Argentino to niezwykle popularna gra w Ameryce Południowej., jak znana gra Spider Solitaire, która jest jedną z najczęściej instalowanych. Zwłaszcza w Argentynie, jak sama nazwa wskazuje i wierzymy, że wielu będzie nią zainteresowanych, więc pokażemy Wam szczegóły na ten temat.

W tym sensie musimy zaznaczyć, że argentyńskie Truco opiera się na 40 hiszpańskich kartach, biorąc pod uwagę to musimy odrzucić 8, 9, a także jokerya następnie oczywiście znajomość hierarchicznego porządku odpowiadającego każdej z kart, o których mowa.

Prawda jest taka, że ​​rozgrywane są wtedy trzy rundy, a komu uda się wygrać dwie z nich, zdobędzie więcej punktów niż ich rywale. W szukaj więcej rozrywki, jeśli lubisz tę grę Zalecamy spróbować zainstalować grę Burako z podobnym ustawieniem i trybem wieloosobowym, aby mieć inne opcje do wyboru.

Pobierz i zainstaluj El Gran Truco Argentino za darmo

Cóż, znasz już dość dobrze ogólne pytania dotyczące argentyńskiego Truco, a następną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że możesz pobrać oficjalną aplikację wielkiego argentyńskiego Truco. które już sprawdziliśmy i jest całkowicie bezpieczne. W ten sam sposób powinieneś wiedzieć, że w oknie, które pojawi się poniżej, musisz nacisnąć Pobierz, a następnie, po naciśnięciu przycisku, gra zostanie automatycznie zainstalowana na Twoim urządzeniu mobilnym z systemem Android.

Wielka argentyńska sztuczka na telefon komórkowy

Trik składa się z dwóch gier w jednej, najpierw przebija, a następnie sam trik. Podbicie jest rozpatrywane na podstawie punktów liczbowych, które mają karty i które możesz zobaczyć na poniższej liście w drugiej kolumnie, zawsze dodając co najmniej dwie karty z tej samej talii. A potem jest sama sztuczka, z wartości w kolejności malejącej w pierwszej kolumnie, z kartami, które zabijają pozostałych, dopóki jeden z graczy lub drużyn nie zdoła wygrać każdej rundy. Kto otrzyma dwie z trzech rund, wygrywa.

Mówiąc dokładniej, rozpoczynając grę, automatycznie wybierze ręcznie, czyli tego, który zaczyna grać. W następnym rozdaniu, jeśli w ogóle, zagra gracz po prawej. W każdej rundzie zostaną rozdane 3 karty i każdy w swojej turze rzuci kartę. Gracz z kartą o najwyższej wartości wygra tę rękę i wykona pierwszy ruch w następnej turze. Ciągle będzie następna gra rozdań, a pierwszy, który wygra dwa rozdania asa, trzy wygrywa rundę.

Truco to zakład, który można postawić w dowolnym momencie gry. Zbiera ją zwycięzca rundy. Przeciwnik może odpowiedzieć chcę, nie chcę lub Retruco, czyli podbić stawkę. Coś podobnego do gry w pokera na Androida, ale z innymi zasadami.

jak zainstalować świetną argentyńską sztuczkę na urządzenia mobilne

Karty, wyniki envido i oznaki El Gran Truco Argentino

1 pik 1 podnieść brwi
1 z klubów 1 Mrugnij lewym okiem
7 pik 7 Unieś wargę po prawej stronie
7 pentakli 7 Unieś wargę po lewej stronie
3 3 zagryź dolną wargę
dwa dwa Torebka usta do przodu/pocałunek w powietrzu
1 filiżanki i 1 złota 1 Otwarte usta
12 0 kręcisz włosy
jedenaście 0 dotknij oka
10 0 dotykanie nadgarstka
7 filiżanek i 7 różdżek 7 Zamknij oczy
6 6 Zamknij usta
5 5 dmuchnij palce
4 4 złóż list

dołącz do naszego kanału telegram