Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Battlefield 1 na Androida w języku hiszpańskim

1 de listopad de 2022

Na pewno słyszałeś o Battlefield, prawda, jeśli? odpowiedź jest twierdzącaMam dla Ciebie świetną wiadomość. Sztuka elektroniczna Tak ON MÓWIwciąż dają nam wiele do omówienia ze swoim strzelcem, znanym również jako Battlefield.

ta świetna gra, Oprócz posiadania niektórych bardzo realistyczna grafikaposiada również unikalne środowisko pełne misji, historii i oczywiście całej adrenaliny, którą możemy uzyskać w jednej z najlepszych strzelanek.

Jeśli podobała Ci się ta gra, powinieneś wiedzieć, że teraz można pobrać Battlefield 1 na Androida, więc możesz noś tę grę na swoim smartfonie i ciesz się przygodą, gdziekolwiek jesteś.

Dziś to normalne, że mamy kilka gier na naszym Androidzie, ponieważ towarzyszą nam w chwilach nudy, kiedy czekamy na kogoś i wykorzystujemy je do zabicia czasu lub tylko po to, żeby nas zabawiać w tym przypadku porozmawiamy o Battlefield 1.

Indeks()

O czym jest gra Battlefield 1?

W Battlefield 1 zostaniemy przeniesieni do wydarzeń, które dały początek pierwsza wojna światowa. Zobaczymy więc historie oparte na tym czasie, co nada tej grze znacznie bardziej realistyczny charakter.

Gracze mogą kontrolować wiele postaci w kampanii. W prologu, jeśli gracz zginie, przejmie kontrolę nad innym żołnierzem i będziesz miał kolejną rolę w bitwie, zamiast wracać do punktu kontrolnego. Te role mogą obejmować strzelca czołgowego, miotacza ognia i strzelca. Kiedy umiera, na ekranie pojawia się imię tego żołnierza oraz jego rok urodzenia.

Na początku bitwy Harlem Hellfighters początkowo przegrywają z Niemcami, ale brytyjskie siły pancerne zmuszają niemieckie wojska do odwrotu, dopóki czołgi nie zostaną zniszczone. zatrzymany przez artylerię.

Piekielne myśliwce z Harlemu przystępują do kontrofensywy i przesuwają linię frontu do przodu, ponosząc straty, gdy Niemcy utrzymują swoje pozycje. Kiedy gracz zmienia perspektywę na ostatniego żołnierza w grze, niemiecki żołnierz próbuje zabić gracza, ale zostaje zatrzymany przez ostrzał artyleryjski, który zmiata wszystkich walczących z pola bitwy i sprawia, że ​​gracz traci przytomność.

Kiedy gracz odzyskuje przytomność, wydaje się być jedynym ocalałym, ale szybko znajduje niemieckiego rywala. Chociaż obaj celują w siebie, zmęczenie i zmęczenie obu sprawia, że ​​sytuacja jest bezużyteczna, zmuszając dwóch walczących do opuszczenia broni. Następnie gra przechodzi do filmu otwierającego, który otwiera inne historie wojenne.

Jeśli zdecydujesz się pobrać Battlefield 1 na Androida, nie pożałujesz tego. Dzieje się tak, ponieważ po wejściu do gry będziesz pod wrażeniem z niesamowitym silnikiem graficznym, oprócz tego, że rozgrywka jest znacznie prostsza niż można sobie wyobrazić, idealnie dopasowując się do ekranu dowolnego urządzenia mobilnego.

Wszystko będzie ważne na polu bitwy, więc w Battlefield 1 będziesz mieć ogromny arsenał broni którego musisz użyć, aby jak najskuteczniej eliminować wrogów.

Jeśli jednak nie nosisz broni, nie ma problemu, ponieważ w tej grze będziesz mógł jeździć pojazdami takimi jak czołgi i samoloty. Mając to wszystko w ramach tej samej gry, nie ma wątpliwości, że przeżycie na nowo przygody z I wojny światowej dostarczy nam wielu godzin rozrywki, zabawy i adrenaliny.

kaski garnitury plecaki szpieg

Jak pobrać Battlefield 1 na Androida? Krok po kroku

Na pewno pomyślisz, że żartuję, ponieważ szukałeś, aby pobrać tę grę w oficjalnym sklepie z aplikacjami na Androida. Ale to nie tak, tylko ta gra niedostępne w Google Play. Możliwe jest jednak pobranie jego APK, a tutaj powiemy Ci, jak krok po kroku pobrać Battlefield 1 na Androida, zobaczmy, jak to zrobić:

  1. Najpierw musisz pobrać plik APK na swój komputer.
  2. Po pobraniu pliku APK musisz podłączyć urządzenie Android do komputera za pomocą kabla USB.
  3. Teraz musisz skopiować plik na swoje urządzenie Android.
  4. Następnym krokiem jest znalezienie pliku APK skopiowanego na tablet lub telefon i uruchomienie go. Po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami, które pojawiają się, aby Instaluj grę i znów możesz cieszyć się tym klasykiem.

Jeśli masz kłopoty zainstaluj Battlefield 1 w przypadku systemu Android upewnij się, że zaznaczyłeś opcję Nieznane źródła. Możesz znaleźć tę opcję w menu Ustawienia/Zabezpieczenia.

Czy widzisz, jak łatwo jest pobrać Battlefield 1 na Androida?Na co czekasz? Czas na nowo przeżyć historię I wojny światowej, a przygoda pełna akcji i adrenaliny.

Czy udało Ci się zainstalować Battlefiel 1 na swoim urządzeniu z Androidem?

dołącz do naszego kanału telegram