Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Androida od 0 na telefonie komórkowym z komputera?

6 de październik de 2022

Dziś jednym z najbardziej emblematycznych systemów w świecie mobilnym jest Android, ponieważ jest tak bogaty w funkcje udało się przekroczyć oczekiwania konsumentów i oczaruj wszystkich swoimi narzędziami.

Korzystanie z tych smartfonów oznacza wielki postęp dla świata w oparciu o system operacyjny Androiddlatego wiele osób stara się zainstalować ten system i to pomimo wielkich różnic między telefonem komórkowym a komputerem.

Jest to bardzo podobne do instalacji systemu Windows na komputerze PC i tutaj wyjaśnimy krok po kroku jak zainstalować Androida na telefonie komórkowym?

Android jest oczywiście jednym z najbardziej przydatnych systemów operacyjnych pod względem urządzeń mobilnych, ponieważ ma świetną różnorodność opcji aplikacji i gierczyli to, co najbardziej bawi nas w telefonie komórkowym.

W wielu przypadkach potrzebna jest nam możliwość zainstalowania Androida na naszym urządzeniu od podstaw, ponieważ niejednokrotnie, będąc bardzo starym, system operacyjny nie działa już poprawnie lub, co jest powszechne, nie jest możliwe zaktualizuj oprogramowanie.

Ale najczęściej jest to, gdy mamy urządzenie bez Androida i chcemy je zainstalować w niezbyt skomplikowany sposób, aby móc ciesz się całym światem androidów.

Ważne jest abyś posiadał konto, że w momencie dokonywania jakichkolwiek modyfikacji w swoim urządzeniu musisz upewnić się, że postępujesz poprawnie z samouczkiem krok po kroku, ponieważ czasami zdarza się, że nie wkładamy zbyt wiele uwaga na instrukcje i ostatecznie uszkadzamy oprogramowanie.

Jeśli można w bardzo prosty sposób zainstalować Androida na telefonie komórkowym

W większości przypadków system jest uszkodzony z przyczyn od nas niezależnych, to normalne, że występują awarie, takie jak wirusy (błędy systemowe) lub po prostu awaria spowodowana uszkodzonym pobranym plikiem, wszystko to jest możliwe dzięki temu, że Android jest systemem tak powszechnie używanym przez ludzi.

Ale Android ma również opcję odzyskiwania o nazwie Tryb odzyskiwania, która pozwala łatwo zainstalować system Android, na telefonie komórkowym lub tablecie.

Czasami jednak chcemy ponownie zainstalować system operacyjny, albo dla innej wersji (innej), albo dlatego, że potrzebujemy nowszej i lżejszej wersji na naszym urządzeniu, dlatego musimy uciekaj się do modyfikacji lub ulepszeń Różne ROMy z Androidem do zainstalowania.

Mogą one więc obejmować między innymi uprawnienia roota, w zależności od marki urządzenia odbywa się to na różne sposoby i są one używane aplikacje takie jak Odin (samsung), narzędzie Flash dla innych marek, wśród wielu innych alternatyw dla flasha.

W ten sposób możesz zainstalować Androida na Cellular Java

Musisz jednak pamiętać, że potrzebujesz specjalnej wersji Androida dla każdego modelu telefonu komórkowego, jeśli chcesz wiedzieć, co to jest, musisz przejść do Ustawienia > Informacje o urządzeniuponieważ jeśli pobierzesz inną wersję, Twój telefon komórkowy może mieć problemy w przyszłości.

Pamiętaj, że zanim to zrobisz niebezpieczna procedura, musisz sflashować swój telefonna wypadek, gdybyś chciał wrócić do normalności.

Będziesz musiał wykonać kopię zapasową swojego telefonu komórkowego, ponieważ jest to całkiem przydatne, chociaż jeśli jesteś pewien, możesz pominąć ten krok i całkowicie i wyraźnie poświęcić się zastosuj instalację oprogramowania układowego do dowolnego urządzenia z systemem Android.

czarny system operacyjny telefonu

To są niezbędne pliki dla Androida

 • plik startup.txt
 • Kalibracja Ts
 • Folder startowy
 1. Android ma dwie wersje, ale znacznie lepiej jest pobrać ostatnią, która jest pobierana z Pobierz pełny pakiet.
 2. Wyodrębnij wszystkie pliki z folderu telefonu komórkowego, pamiętaj, że zawsze musi pochodzić z katalogu głównego.
 3. Spójrz na folder o nazwie Startup który znajduje się w innych folderach w zależności od telefonu komórkowego, każdy z nich nazywa się inaczej.
 4. skopiuj plik do folderu Startup.txtskopiuj i wklej w katalogu głównym SD.
 5. aby skalibrować ekran pobierz TS.calibration, ten plik również musi być wklejony Korzeń SD.
 6. Za pomocą eksploratora plików, który masz w systemie Windows, wykonaj plik Haret.exe, Zobaczysz, jak Android zaczyna działać z SD.
 7. gdy jest już zainstalowany, pozwól mu przejść w przybliżeniu 5 do 10 minut bez instalowania lub konfigurowania czegokolwiek w telefonie komórkowym.
 8. uruchom ponownie system android ponownie i zacznij robić to, co chcesz, nauczyłeś się już instalować Androida na telefonie komórkowym.

Mamy nadzieję, że ten samouczek zadziałał poprawnie i teraz masz swój urządzenie jak nowe.

Jeśli masz jakieś pytania, które chciałbyś, abyśmy rozwiązali, zostaw to w komentarzach a my chętnie na nie odpowiemy.

dołącz do naszego kanału telegram