Skip to content

Jak pobrać grę samochodową Drive Ahead! dla mojego telefonu komórkowego z Androidem

8 de lipiec de 2021

Jeśli jesteś jednym z tych fanów, którzy już znają i znają zdecydowaną większość gier na Androida i dlatego nie przyciągają już tak wiele uwagi, powinieneś spróbować pobrać Jedź naprzód! Dla Android, doskonała gra samochodowa pełna adrenaliny, akcji i rzadkiego celu.

Najlepsze w tym jest to, że możesz cieszyć się nim na dowolnym urządzeniu z tym systemem operacyjnym, a jego pobieranie jest bardzo proste. Na pewno zauroczy Cię ekscytująca fabuła tej gry, ale ważne jest, aby dokładnie wiedzieć, o co chodzi naprawdę po to, abyś był dobrze wykorzystany, jeśli chodzi o granie.

Co to jest jazda do przodu! na Androida i co sprawia, że ​​jest tak ekscytujący?

To jest gra, w której pojazdy ścierają się, bitwa gladiatorów. Będziesz mógł znaleźć wiele rodzajów pojazdów, którymi możesz walczyć, od SUV-ów po samochody wyścigowe.

Cel tej gry jest bardzo prosty, zabij swojego wroga, to wszystko. Warto jednak zastanowić się nad pojazdem, z którego skorzystasz, ponieważ każdy z nich ma swoje wady i zalety, więc musisz dokładnie przemyśleć wybór, którym będziesz walczyć.

W tej grze jesteś gladiatorem samochodowym będziesz musiał pokonać swoich przyjaciół, uderzając ich, aby uzyskać najwyższy możliwy wynik, masz możliwość dostosowania swoich bitew, aby mieć najlepsze konfrontacje i jest to tak łatwe, że nawet czterolatek może to zrobić, ponieważ ma sposób grania jest bardzo prosty, polegający na przepychaniu się do przodu i do tyłu.

A co z rozgrywką w Drive Ahead! na Androida i jak go zainstalować na telefonie?

Ma kilka trybów gry które będziesz musiał odkryć dla siebie, na przykład w trybie piłkarskim, który jest dość interesujący. Oprócz tego będą inne tryby do walki, musisz także starać się o kredyt podczas awansowania w grze, aby móc używać go w maszynie, która pozwoli ci odblokować dużą ilość nowej zawartości, takiej jak areny i pojazdy do walki.

Czy chcesz pobrać tę świetną grę?, więc nie ma problemu, ponieważ tak jest dostępny w sklepie Android Google Play. Co najważniejsze, jest całkowicie darmowy, więc każdy może go kupić.

pobierz grę drive forward na swój telefon komórkowy

Kroki pobierania Drive Ahead! dla Android:

Pobieranie tej gry będzie bardzo proste, tutaj pokażę Ci kilka krótkich kroków, aby była szybka i bezpieczna:

  1. Najpierw musisz otworzyć aplikacja Google Play znaleźć w katalogu aplikacji. Wystarczy spojrzeć na ikonę z jego imieniem na telefonie komórkowym i nacisnąć ją, aby ją otworzyć.
  2. Na nowym ekranie, który właśnie się otworzył, musisz wpisać Drive Ahead! w pasku wyszukiwania. Zasadniczo jest to pierwsza, która pojawia się z różnych alternatyw, które wyrzuca wyszukiwarka, ponieważ ta świetna gra ma wiele podobnych kopii, a niektórzy chcieli ją naśladować.
  3. Teraz tylko z aplikacji, które pojawiają się na liście musisz nacisnąć ten z dokładną nazwą gry i na tym ten, który musisz nacisnąć. Kiedy to zrobisz, pojawi się nowy ekran, musisz kliknąć zielony przycisk, gdzie jest napisane Zainstaluj. Natychmiast pojawi się okno z informacjami potrzebnymi do uzyskania dostępu do gry, wystarczy kliknąć OK, aby rozpocząć pobieranie.
  4. Teraz musisz poczekaj na zakończenie pobierania a gra zainstaluje się automatycznie. Jeśli to możliwe, nie wyłączaj telefonu i z oczywistych względów nie odłączaj się od źródła internetu, aby gra nie miała żadnych przerw w instalacji.
  5. Po zakończeniu pobierania możesz otworzyć grę. Gdy już go otworzysz, musisz postępować zgodnie z przedstawionymi instrukcjami, ukończyć samouczek i na koniec bez problemu zacząć grać.

Pobieranie Drive Ahead to takie proste! na Androida, na co czekasz? Pobierając tę ​​grę, przyjmiesz bardzo nietypowe, ale zabawne wyzwanie, którego z pewnością będziesz mógł doświadczyć w krótkim czasie. Czekają na Ciebie najbardziej epickie walki między samochodami, Czas rozwalić wroga na kawałki! I pamiętaj, że główną atrakcją jest to, że jest całkowicie darmowy.