Skip to content

Jak pobrać grę Kto chce zostać milionerem? Bezpłatnie na telefon z Androidem

20 de luty de 2023

Jeśli masz Androida i lubisz gry z pytaniami i odpowiedziami, jestem więcej niż pewien, że „Quiz Millionaire” Cię zafascynuje, gra oparta jest na znanym serialu telewizyjnym „Kto chce być milionerem?”

Zasadniczo to, co będziesz musiał zrobić to pobierz kto chce zostać milionerem a po zainstalowaniu go na Androidzie będziesz musiał postawić się na miejscu uczestnika, który musi iść na całość, aby wygrać znacznie większą nagrodę.

https://youtu.be/h0HFrNDymxI

Jak bardzo łatwo zainstalować Kto chce zostać milionerem

w zasadzie gra jest równe Widowisko telewizyjnebędziesz musiał odpowiedzieć na ogromną liczbę pytań w mniej niż dwadzieścia sekund.

Trzeba to wziąć pod uwagę istnieje coś w rodzaju światowej czołówkigdzie wszystkie osoby, które brały udział w grze, mogą rywalizować o to, kto jest pierwszy.

Oczywiście, jeśli odpowiesz poprawnie, awansujesz w tym światowym rankingu, wygrywając uznanie wśród graczy Test milionera.

Jeśli jesteś fanem tego typu gier, na pewno też tak bardzo kochasz grę quizową emotikonóww którym jesteś kompletnym ekspertem, ale jeśli czujesz, że utknąłeś w jakiejkolwiek części gry, zostawiamy Ci najlepsze rozwiązania i odpowiedzi na wszystkich poziomach Emoji Quiz.

Ponadto należy wziąć pod uwagę że możesz użyć maksymalnie trzech jokerów Aby móc łatwiej uwolnić się od skomplikowanego pytania, ta dzika karta faktycznie usuwa połowę odpowiedzi.

sprawiając, że jest łatwiej odpowiedzieć na pytanieChociaż nadal istnieje duże ryzyko niepowodzenia, to nie tak, że zamierzali zadać ci pytania, prawda?

Więc będziesz mógł grać w Kto chce być milionerem na Androida

jeden z żartownisiów służy do dodania około minuty czasuabyś mógł spokojnie przemyśleć odpowiedź przed udzieleniem odpowiedzi, jeszcze jeden z wieloznaczników służy do zmiany pytania na zupełnie inne.

Gorąco polecana gra, którą pokochasz od pierwszej chwili, rodzaj quizu, jaki na pewno lubisz, i jeśli pasjonujesz się markami lub logo celebrytów, których wszyscy znamy, zalecamy zagranie w Logo Quiz, jedną z modnych gier.

Dlatego też, aby zakończyć ten artykuł, jeśli chcesz pobrać kto chce zostać milionerem na swoje urządzenie z Androidem, Wystarczy poszukać gry w Sklepie Play o nazwie Kto chce zostać milionerem. Wyobrażam sobie, że masz już pewne doświadczenie w pobieraniu gier.

Z pewnością prawie nie masz go zainstalowanego na swoim urządzeniu mobilnym, będziesz się dobrze bawić, ucząc się różnych rzeczy, ponieważ dodatkowo gra uczy nas zbyt wielu rzeczy których nie znaliśmy iw ten sposób, poza zabawą, uczymy się.

W ten sposób możesz pobrać grę Kto chce zostać milionerem

W każdym razie podczas pobierania, kto chce zostać milionerem, musisz kliknij „Zainstaluj” Po naciśnięciu pojawi się znak z prośbą o zaakceptowanie przyznania aplikacji pewnych uprawnień, aby mogła działać.

Musisz zaakceptować i rozpocznie się pobieranie tego, kto chce zostać milionerem. Po zakończeniu bezpłatnego pobierania aplikacji Kto chce zostać milionerem wystarczy tylko poczekaj, aż zakończy instalację.

Coś, co jest zrobione całkowicie samo i automatycznie, po zakończeniu powinno być dostęp do pulpitu lub na liście aplikacji, zacznij grać w tę fajną grę z ciekawostkami, pokonaj wyzwanie i zostań jednym z najlepszych.

pomoc spędzona rozmowa

Grą, która jest wysoce zalecana i bardzo podobna do Who Wants to Be a Millionaire jest Kiwi, z którą, podobnie jak w grze zainstalowanej za pomocą tego samouczka, grając można się wiele nauczyć Oprócz tego będziesz miał dwie gry, w których możesz bawić się przez długi czas.

Najlepszą rzeczą jest to, że wiesz, jak pobrać i zainstalować Kiwi aplikacja i gra pytań i odpowiedzi na urządzenie z Androidem za darmo.

Mamy nadzieję, że Czy ten samouczek bardzo Ci się podobał? abyś dobrze się bawił grając w Kto chce zostać milionerem i dowiedział się znacznie więcej o różnych kategoriach tej niesamowitej gry, poza tym będziesz tak rozproszony, że poczujesz, że czas nie mija.

Jeśli masz jakieś pytania i chciałbyś, abyśmy rozwiązali je za pomocą samouczka, możesz zostawić to w komentarzach a my chętnie odpowiemy na nie w najlepszy możliwy sposób, aby było to całkowicie wyjaśnione.

dołącz do naszego kanału telegram