Skip to content

Jak pobierać obrazy, zdjęcia i filmy z Instagrama na telefon komórkowy bez aplikacji

26 de luty de 2021

Każdy użytkownik określonej sieci społecznościowej oferuje różne treści. To właśnie sprawia, że ​​te niesamowite platformy są tak niezwykle konfigurowalne. Ty decydujesz, co zobaczyć i kogo śledzić. Czasami treść jest tak dobra … chcesz, żebyś ją zachował. Dlatego powinieneś wiedzieć Jak pobierać obrazy, zdjęcia i filmy z Instagrama na telefon komórkowy bez aplikacji.

Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, jesteś we właściwym artykule. W kolejnych akapitach znajdziesz interesujący przewodnik, jak przeprowadzić tę akcję.

Instagram to jedna z najważniejszych sieci społecznościowych

Świat mediów społecznościowych jest dość skomplikowany. Aktualizacje lub wydania są stale wprowadzane uczynić pewną sieć bardzo popularną. Ale w ciągu kilku miesięcy … nie są już tak ważne, jak na początku. Istnieje ciągłe zapotrzebowanie na innowacje i wywieranie wpływu.

Więc… utrzymanie się na powierzchni jest dość trudne. Dlatego podziwia postęp i wysiłki Instagrama. Jest obecnie najczęściej używana sieć społecznościowa na świecie. To może być mylące stanowisko. Znajduje się tylko pod platformami, takimi jak między innymi Facebook, YouTube, WhatsApp, TikTok.

Wdrożenie świetnych narzędzi

Oprócz wysiedlenia Instagram zrobił wszystko, aby pozostać w 10 najlepszych sieciach społecznościowych. W tym celu musiał bardzo ciężko pracować. W ostatnich latach wyróżniał się wprowadzenie narzędzi, które wywarły duży wpływ. Zwłaszcza w świecie biznesu.

Influencerzy sprawili, że Instagram stał się dla nich idealną siecią społecznościową … i firmami, o których nie wspominając. Łatwo jest uzyskać dalszą ekspansję, gdy możesz archiwizować, zapisywać i wyróżniać historie.

Pobierz zdjęcia i filmy z Instagrama

Od łatwości łączenia Instagrama z innymi sieciami społecznościowymi. Przechodząc przez jedną z jego najwspanialszych funkcji, takich jak umieszczanie muzyki i tekstów piosenek w opowieściach. Krótko mówiąc, Instagram poczynił znaczne postępy aby stać się jedną z najlepszych platform.

Ale wśród tylu innowacji czegoś brakowało … co to może być? Cóż, możliwość ściągnięcia zdjęć, zdjęć i filmów z Instagrama na telefon komórkowy. Można powiedzieć, że da się to zrobić częściowo.

Masz taką możliwość pobierz zdjęcia, zdjęcia i filmy od Instagrama po telefon komórkowy, który opublikowałeś w swoich opowiadaniach. Teraz pytanie dotyczy postów innych użytkowników.

Korzystanie z aplikacji

W tym celu normalną rzeczą dla użytkowników posiadających smartfony jest pobrać i zainstalować aplikacje. Jednak wiele z nich nie jest do końca skutecznych. Nie wspominając o tym, że wiele z nich jest przeładowanych irytującymi reklamami.

Czy są inne opcje? Na szczęście tak. Nadszedł czas, abyś spotkał się z nimi raz na zawsze. W ten sposób szybko i łatwo uzyskasz dostęp do wszystkich treści.

Pobieraj zdjęcia i filmy z Instagrama bez aplikacji iz telefonu komórkowego

Jeśli chcesz pobrać obrazy, zdjęcia i filmy z Instagrama na telefon komórkowy, będziesz musiał skorzystać z przeglądarki urządzenia. Procedura jest dość prosta. Aby pobrać obrazy, musisz wykonać następujące czynności:

  1. Przejdź do Instagrama i wybierz obraz do pobrania.
  2. Kliknij trzy punkty, które pojawiają się w prawym górnym rogu obrazu i wybierz opcję „Kopiuj link”.
  3. Otwórz przeglądarkę swojego smartfona i wklej link. Usuń na tyle, aby link wyglądał jak poniższy przykład: „https://www.instagram.com/p/CI6V9eNHZ7O/”.
  4. Zaraz po ostatnim ukośniku (/) wpisz: „media /? Rozmiar = l”.
  5. Gdy przejdziesz pod ten adres, obraz będzie gotowy do pobrania z przeglądarki.

pobierz obraz telefonu

Aby pobrać filmy, które lubisz na Instagramie bez aplikacji, musisz skorzystać z platformy o nazwie downloadvideosinsta.com. Procedura jest równie prosta.

  1. Skopiuj link do filmu i wklej go w pasku wyszukiwania na stronie.
  2. Kliknij przycisk „Pobierz”, a za kilka minut będziesz mieć wideo na swoim telefonie.

Pobieranie obrazów, zdjęć i filmów z Instagrama na telefon komórkowy nigdy nie było tak łatwe. W ten sposób znacznie łatwiej będzie udostępniać moje historie z Instagrama na Facebooku. A ty? Na co czekasz, aby zastosować tę niesamowitą sztuczkę w praktyce?

dołącz do naszego kanału telegram