Skip to content

Jak pobierać, instalować i aktualizować nowe ikony i emotikony WhatsApp na Androida i iPhone’a?

26 de czerwiec de 2021

Ikony lub emotikony są jednym z najczęściej używanych narzędzi ekspresji przez długi czas, gdy era msn, mityczny Posłaniec był obecny, nadal pamiętasz, kiedy ludzie używali buzzów lub emotikonów do wyrażania pewnych emocji.

Dlaczego nie? Używanie obrazu jest lepsze niż tysiąc słów, ponieważ jeśli rzeczywistość jest taka, to dziś została przeniesiona do WhatsApp, ale chociaż to prawda to przyniósł WhatsApp jako mój własny.

Męczy też to, że są takie same lub nawet gorsze zabrakło nam obrazu Wyjaśnienie, jak się czujemy w tym momencie, jest naprawdę frustrujące, dlatego będziemy wiedzieć, jak dodawać nowe ikony do WhatsApp.

Ta niewygodna sytuacja przydarzyła się nam wszystkim, w której wysyła nam emoji na czacie z nasza WhatsApp z przyjacielem i nie możemy tego sobie wyobrazić, ponieważ nie mamy zaktualizowanych lub nowych emotikonów, więc zdecydowaliśmy się po prostu zignorować tę wiadomość i przejść do innego tematu.

Ale niewygodne jest, kiedy ta osoba chce dalej rozmawiać na ten temat i wysyła Ci o wiele więcej emotikonów, których nasz WhatsApp nie rozpoznaje.

Dlatego wolimy mieć nowe emotikony lub ikony, aby nie mieć kłopotliwych problemów z osobami, z którymi często rozmawiamy, oraz móc kontynuować rozmowę wygodnie z innymi ludźmi bez przerw lub denerwujących zmian w rozmowie.

W ten sposób możesz dodać nowe ikony do WhatsApp

Chociaż istnieją te emotikony, które wydają się widoczne, otwiera się więcej możliwości, które pozwalają nam dodać dodatkową kwotę, tych, którzy już mają WhatsApp, ale nie są kompatybilne ze wszystkimi telefonami komórkowymi na rynku, nawet z niektórymi wersjami Androida.

Istnieje również kilka ikon premium, które tak naprawdę za bardzo kochają, wyrażają wszystkie nasze emocje po prostu pisząc i umieszczając emotikony dla drugiej osoby co czyta nasza wiadomość wiedzieć, jaką twarz robimy lub jaką twarz mamy na myśli.

Jest to jedna z rzeczy, które najbardziej lubimy w sieciach społecznościowych, zwłaszcza WhatsApp.

Aplikacja do dodawania emotikonów na urządzeniu z systemem Android lub iPhone

W tej chwili przynoszę Emoji Keyboard pro to narzędzie, które pozwala dodawać emotikony i można je pobrać ze sklepu Google App Store, aby być w stanie zwiększyć emotikony i dla większej różnorodności można je również zaprojektować samodzielnie i umieścić w naszej własnej kolekcji.

Ta aplikacja jest klejnotem dla Dodaj nowe ikony do WhatsAppJest jednym z najbardziej rewolucyjnych i najlepszych na rynku.

Ma niesamowitą liczbę emotikonów blisko 1000, które z kolei mają klawiaturę z bardzo elegancki interfejs i dobrze osiągnięta, trzeba powiedzieć, że jest to aplikacja, która potrafi zaskoczyć, ponieważ nie oczekuje się, że będzie tak dużo, nawet gdy waży tak mało.

Jest to tak niesamowita aplikacja, że ​​będzie zawierała wiele emotikonów, o których istnieniu nawet nie wiedziałeś, wszystkie emocje, które chcesz wyrazić, są w nowe zaktualizowane ikony aplikacji.

złota klawiatura neonowa mobilna

Jeśli można w prosty sposób tworzyć emotikony dla WhatsApp

  • Ta aplikacja ma 1000 emotikonów dostosowane.
  • Ma kilka motywów klawiatury, aby zapewnić wrażenia lepiej podczas pisania.
  • Możesz zmiana klawiaturę, kiedy tylko chcesz.
  • Możliwe jest również wykonanie niestandardowa klawiatura ze wszystkim, co wolisz dodać.
  • Możesz zmienić wiele liter klawiatury za pomocą wielu nowych stylów czcionek.
  • Ma zintegrowaną tapetę HD, którą możesz zmienić Tapeta z urządzenia mobilnego.
  • Ma dźwięki, aby móc zmienić dzwonek telefonu komórkowego, gdy piszemy na klawiaturze.
  • Słownik samokorygujący, aby uniknąć błędów ortograficznych.
  • Istnieje również możliwość: pisz kursywą.

Niewątpliwie ciekawa aplikacja, wśród najlepszych aplikacji uzupełniających czat WhatsApp, prawda to nic innego jak posiadanie aplikacji, która uzupełnia inną, ponieważ w ten sposób możesz dostosuj wszystko do swoich upodobań.

Nawet nie myśląc o żałowaniu lub poczuciu niezadowolenia z jakiejkolwiek funkcji twoich ulubionych aplikacji dla mnie, czyli dobra rzecz w telefonach komórkowych z Androidem są bardzo wszechstronne i wygodne w dostosowaniu do użytkownika.

Ale jeśli wypróbowałeś aplikację i w ogóle nie podobały Ci się emotikony lub emotikony w WhatsApp, powinieneś wrócić, aby odzyskać poprzednie emotikony, aby w tej chwili nie czuć się niekomfortowo używać nowych emotikonów, W bardzo prosty sposób.

Mamy nadzieję, że pokochałeś zalecana aplikacja i samouczek, dzięki czemu możesz prowadzić świetną rozmowę z dowolnym ze swoich kontaktów.

Jeśli masz jakieś pytania, które chciałbyś, abyśmy rozwiązali, nie zapomnij, że możesz zostaw to w komentarzach a my chętnie na nie odpowiemy.