Skip to content

Jak pobierać ikony, emotikony i motywy iPhone’a, aby przekonwertować i spersonalizować mojego Androida?

23 de wrzesień de 2022

Jedną z pięknych rzeczy, które możemy powiedzieć, że iOS ma swoje ikony, oczywiście nie wszyscy je lubią, ale nie możemy zaprzeczyć, że są po prostu świetne, co jest jednym z najczęstszych zainteresowań wielu użytkowników.Jak pobrać ikony emoji i motywy iPhone’a na Androida?

Jeśli masz Androida i po prostu lubisz te ikony, nie martw się, ich posiadanie nie jest wcale skomplikowane, w ciągu kilku sekund otrzymasz piękne ikony o doskonałej jakości i nienagannym wyglądzie na telefonie komórkowym urządzenie, jak na zmianę trochę estetycznie mówiąc. Oprócz tego możesz również zastosować aplikacje aparatu na iOS na swoim Androidzie.

Jak mieć wygląd iPhone’a na Androidzie?

Przed rozpoczęciem musisz zaktualizować Androida. Aby to zrobić i odpowiedzieć na pytanie Jak pobierać ikony emoji i motywy iPhone’a na Androida, w kilku słowach będziemy potrzebować Launchera, który robi dokładnie to, zmień wygląd Androida na bardzo podobny do iPhone’a.

W ten sposób będziemy być w stanie zobaczyć wszystkie ikony iOS na naszym urządzeniu z Androidemale oprócz tego zobaczymy również dość podobny projekt pod względem pulpitu itp.

Dzięki temu launcherowi będziemy nadal mieć Androida, jak zawsze, ale będziemy mieć tylko komputery stacjonarne, takie jak iOS, aby mieć wszystkie aplikacje, oprócz tego będziemy cieszyć się ikonami i emotikonami wspomnianego systemu operacyjnego Apple przez cały czas, w skrócie, wprowadza niezwykle imponującą zmianę w tym, czym miałoby być nasze urządzenie z Androidem.

Jak pobrać motywy iPhone’a na Androida?

Przede wszystkim musisz pobrać ten iLauncher ze Sklepu Play. Teraz podasz, gdzie jest napisane „Pobierz” i po prostu poczekaj, aż proces się zakończy, aby go zainstalować. Po zakończeniu naciśnij klawisz home i wybierasz, aby uruchomić dany program uruchamiający i to wszystko.

Oczywiście możesz skonfigurować różne opcje tego programu uruchamiającego z ikony danej aplikacji, musisz aktywować tryb iPoda jeśli chcesz nawet zintegrować ikony, skonfiguruj wszystko tak, jak chcesz.

W kilku słowach, dzięki prostej aplikacji możemy wyjść przynajmniej od środka nasz Android jak prawdziwy iPhonePomijając to, musimy również wziąć pod uwagę, że launcher jest dość lekki, działa bardzo płynnie, a przede wszystkim pozwala na szybki dostęp do wszystkich aplikacji.

Jak pobrać ikony iPhone’a na Androida?

Ta aplikacja nazywa się iLauncher – OS 9 i jest dostępna w Sklepie Play za darmo, klikając ten link. Wystarczy pobrać tę aplikację, a po jej zainstalowaniu należy ją skonfigurować tak, aby aktywować tryb iPoda, aby ikony zostały zintegrowane automatycznie.

Jak widać, używanie ikon iOS na naszym Androidzie nie jest zbyt skomplikowane, nie jest nawet skomplikowane używanie stylu takiego, jaki znajdujemy na urządzeniach Apple. Oczywiste jest, że tak, jeśli chcesz pobrać tę aplikację ze wszystkimi jej ikonami itp.

Konieczne jest, aby mieć minimalną dostępną przestrzeń pamięci na telefonie komórkowym, ponieważ jeśli nie, w przeciwnym razie pobranie tej aplikacji nie będzie możliwe.

ikony iPhone'a na Androidzie

Również, możesz także cieszyć się emotikonami iPhone’a na swoim własnym Androidzie i bez zbyt wielu problemów, ponieważ jak zobaczysz, w przeciwieństwie do innych rozwiązań, nie jest konieczne rootowanie ani nic podobnego, ale każdy użytkownik z niezwykle podstawową wiedzą jest w stanie sprawić, by jego Android, przynajmniej w środku, przypominał iPhone’a bez żadnej klasy od problemów.

Należy również pamiętać, że launcher jest dość lekki, więc dla tych, którzy również szukali prostego, skutecznego, uroczego, ale lekkiego launchera, aby Twój telefon działa sprawnieja, to masz szczęście, bo ten idealnie spełnia wszystkie warunki, których potrzebujesz.

Kolejną rzeczą, którą lubimy mieć na Androida, są rozszerzenia Chrome, które są bardzo łatwe w użyciu.

dołącz do naszego kanału telegram