Skip to content

Jak pobierać i wysyłać figlarne obrazy, które zmieniają się po otwarciu w WhatsApp

10 de marzec de 2021

To jeden z żartów był utrzymywany przez lata na platformie WhatsApp jest wysyłanie żartobliwych obrazów, które zmieniają się po otwarciu w skrzynce odbiorczej.

Głównym sekretem tych obrazów jest Zachowaj efekt wow do końca, aby osoba, która otwiera obraz, była zaskoczona wyobrażeniem czegoś zupełnie innego.

Dlatego tutaj pokażemy, o czym należy pamiętać, wysyłając żartobliwe obrazy, które zmieniają się po otwarciu przez WhatsApp. Co więcej, nauczysz się je pobierać i tworzyć siebie, aby dobrze się bawić, korzystając z tego dowcipu WhatsApp.

Jakie żartobliwe obrazy zmieniają się po otwarciu przez WhatsApp?

Wysyłanie żartów jest jednym z tych drażniących się rzeczy nigdy nie wychodzi z mody w WhatsAppPolega to na wysłaniu zdjęcia do kontaktu i pokazaniu zdjęcia w podglądzie, a innego podczas wprowadzania wysłanego zdjęcia.

Jednak WhatsApp zmienił algorytm swojej aplikacji, który analizował zarówno format podglądu, jak i pełny ekran obrazu. Tyle razy obraz jest wyświetlany w całości i usuń czynnik zaskoczenia z żartu.

Jednak pomysłowość jest czymś, co charakteryzuje użytkowników WhatsApp, a jednym ze sposobów na zachowanie efektu zaskoczenia w przypadku wysyłanych zdjęć jest samodzielne ich wykonanie lub pobranie ich z Internetu. Sekret polega na wysłaniu zdjęcia przedstawiającego żart na górze lub na dole.

Tak więc podgląd WhatsApp pokaże tylko środek obrazu, a to w być dłuższe niż szerokie, zachowa efekt zaskoczenia, gdy osoba otworzy wspomniany obraz. W ten sposób, jeśli nie masz problemów z wysyłaniem zdjęć na WhatsApp, możesz również bez problemu wysyłać żartobliwe obrazy, które zmieniają się po ich otwarciu.

Jak wysłać żartobliwe obrazy, które zmieniają się po otwarciu przez WhatsApp?

Głównym sposobem na uzyskanie obrazów dowcipnych jest robiąc je samemu, albo z aplikacji do edycji zdjęć online, albo z edytora zdjęć WhatsApp przed ich wysłaniem.

Pamiętaj, że najlepszym sposobem na zachowanie żartu w tajemnicy jest przycięcie zdjęcia bardzo pionowy rozmiarto znaczy, że obraz jest dłuższy niż szeroki. W ten sposób żart ze zdjęcia nie będzie wyświetlany w podglądzie obrazów otrzymanych w skrzynce odbiorczej WhatsApp.

Dlatego masz trzy sposoby wysyłania przez WhatsApp Żartobliwe obrazy, które zmieniają się po ich otwarciu. Pierwszym jest funkcja załączania plików w celu wysłania ich przez WhatsApp, tam musisz wybrać obraz żartu, który zapisałeś na swoim urządzeniu. Możesz również uzyskać dostęp z galerii i wybrać opcję „Udostępnij obraz”.

mężczyzna sprawdza laptopa

Wreszcie, na wypadek, gdybyś utworzył obraz żartu, który zmienia się po samodzielnym otwarciu w WhatsApp. Następnie, po zakończeniu tworzenia obrazu, aplikacja wyświetli plik opcja udostępniania na WhatsApp, dzięki czemu możesz wysłać go bezpośrednio do wybranego kontaktu.

Jak tworzyć lub pobierać żarty, które zmieniają się po otwarciu przez WhatsApp?

Sekretem skutecznego obrazu dowcipnego jest zachowanie efektu wow podczas podglądu WhatsApp. W tym celu musisz manipulować wysokością obrazu chcesz wysłać.

W ten sposób, niezależnie od tego, czy tworzysz obraz niespodziankę, czy pobierz go online, powinieneś trzymać go na górze lub na dole. Cóż, to berło obrazu pokazane na podglądzie.

W tym celu możesz wykorzystać dowolną aplikację do edycji kilku zdjęć jednocześnie, zaufaj swojej pomysłowości i kreatywności Oprócz wyboru obrazów, które chcesz wykorzystać do stworzenia żartu.

Możesz użyć częstych wiadomości lokalnych dla centrum lub frazy, o której wiesz, że przyciągnie uwagę twojego kontaktu, w górnej lub dolnej części obrazu umieść zdjęcia żartów.

Pamiętaj, jest to niezbędne Zachowaj efekt wow aż obraz zostanie otwarty w WhatsApp, tak aby żart dotyczący obrazu znajdował się u dołu lub u góry obrazu lub po obu stronach.