Skip to content

Jak zmienić rozmiar obrazu bez utraty jakości

6 de lipiec de 2021

W dążeniu do doskonałości możemy napotkać niepożądane przeszkody, które mogą ograniczyć efekt końcowy naszych projektów, jeśli nie będziemy w stanie go poprawić. Obrazy są elementami świetnego rozszerzenia i użytkowania, ale ich rozmiary nie są ogólne we wszystkich przypadkach, rozmiar obrazu oraz jego jakość mogą się różnić.

W tej odmianie wpada w kwestię jakości, nikt nie chce obrazu o godnej pożałowania jakości, dlatego ucieka się do dużych, bo w miarach ogólnych mają wyższą rozdzielczość. To samo dotyczy branży audiowizualnej, nikt nie chce mieć czegoś rozmytego lub rozpikselowanego, dlatego stara się na przykład poprawić jakość wideo online.

Lub użyj narzędzi takich jak Pingo, aby skompresować i zmniejszyć rozmiar obrazu. Wszystko to oczywiście po to, aby zachować jego jakość. Będąc tak ważnym i użytecznym tematem, konieczne jest jego rozwinięcie, tak aby był znany jako zmiana rozmiaru lub zmiana rozmiaru zdjęć i obrazów, bez utraty jakości.

Tutaj dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby móc zmień rozmiar wszystkich swoich obrazów w najprostszy sposób. Dzięki temu nie stracisz już ich jakości.

Sposoby zmiany rozmiaru obrazów z telefonu komórkowego

Zmień rozmiar obrazy za pomocą telefonu komórkowego z Androidem stały się bardzo proste, dzięki nowym aplikacjom przeznaczonym do tego celu. Są to aplikacje, które pomagają profesjonalistom w fotografii lub osobom tworzącym treści dla sieci społecznościowych w szybkiej edycji obrazu, bez konieczności korzystania z komputera.

Aplikacja do zmiany rozmiaru obrazów jpg i png dla Androida

Photoczip – zmiana rozmiaru kompresji: Ta aplikacja umożliwia zmianę rozmiaru obrazów i przekonwertuj PNG na JPG, dodawać między innymi znaki wodne, zachować formaty. Jest to całkowicie darmowa aplikacja ze Sklepu Play

Zmień rozmiar mnie! Pro — zmiana rozmiaru zdjęć i obrazów: to aplikacja do zmiany rozmiaru zdjęć, dzięki której dostosowanie rozmiaru zdjęcia lub obrazu jest proste dzięki interfejsowi, dostosowuje się do potrzeb użytkownika. To pozwala przycinaj, umieszczaj filtry i inne przydatne ustawienia dla obszaru zdjęcia. Zachowuj również i zmieniaj formaty JPEG lub PNG, zachowaj metadane obrazu. Wszystkie są funkcjami, ale mają być całkowicie darmową aplikacją.

Aplikacja do zmiany rozmiaru obrazów jpg i png na iOS

Zmiana rozmiaru zdjęć: Ta aplikacja oferuje nam prosty interfejs. Z którymi można to zrobić zmiany rozmiaru różnych obrazów jednocześnie bez utraty jakości, zobacz go przed i po pliku, zapisując dwie opcje, samodzielnie ustawiając najczęściej używane rozdzielczości, działa z podobnym formatem i rozdzielczością.

Konwersja Xn: jest jedną z najbardziej znanych aplikacji, w tej aplikacji możemy wyciąć obraz lub zmienić jego rozmiar, a także skompresować je, oryginalne zdjęcia nie są tracone podczas modyfikacji, tworzy nowy plik, na którym dokonuje zrozumienia. zapisz metadane EXIF ​​​​między innymi opcjami, które sprawiają, że jest bardzo dobry.

Użyj Photoshopa, aby zmienić rozmiar zdjęcia lub obrazu bez utraty jakości

Photoshop jest jednym z najlepsi redaktorzy do wykonywania prac związanych z edycją obrazu Na poziomie profesjonalnym, aby przeprowadzić proces zmiany rozmiaru obrazów, wykonuje się następujące czynności:

 • Otwórz obraz do edycji w Photoshopie
 • Następnie wybierz menu główne
 • Wybierz opcję Obraz / Rozmiar obrazu
 • Otworzy się okno „Rozdzielczość”
 • wybierasz wymiary szerokości i wysokości
 • wybierz akceptuj i zobacz wynik

Zmień rozmiar obrazów na stronie internetowej

Warto wspomnieć o niektórych stronach internetowych do takich celów, które są bardzo przydatne i mogą służyć jako narzędzia, które dają pomoc każdemu, kto chce mieć obraz w tej samej jakości, ale w innym rozmiarze. Niektórzy z nich są:

 • ILoveIMG
 • PicHance
 • ObrazPowiększ
 • Kraken.io
 • MałePNG
 • Squoosh
 • Kompresuj JPEG J
 • Sprężarka.io
 • SosnaNarzędzia

Podobnie należy zauważyć, że istnieją aplikacje mobilne, które umożliwiają ten proces w ten sam sposób i zachowaj jakość obrazu, nadając nowy wymiar, niektóre z nich to:

 • Fotozip.
 • Zmień rozmiar mnie! Zawodowiec
 • Zmiana rozmiaru zdjęć

Zmień rozmiar zdjęcia

Redaktorzy do kompresji zdjęć i obrazów online za darmo

KORDONEK: Jest to program, który pozwala nam zmienić rozmiar zdjęć, skompresować je i zmienić rozmiar obrazu, który po prostu musisz wybrać jakość i rozmiar pliku JPEG i wyeksportuj go, obrazy zachowują dobrą jakość po kompresji.

Skompresujjpeg: To jeden z programy do kompresji obrazów. Oprócz opcji kompresji dostępna jest również opcja zmniejszenia wagi plików PDF, co czyni ją pomocną między innymi na stronach internetowych.

Zmień rozmiar zdjęć i obrazów w centymetrach lub pikselach

Optimizilla: Jest to strona internetowa, która daje nam możliwość kompresji obrazów i zmiany na formaty PNG i JPG. widzimy wynik przez cały czas, możesz także kontrolować jakość i kompresję zapewnianą przez narzędzie.

Optymalizator obrazu: Jest to darmowa strona, ta w przeciwieństwie do innych programów oferuje 6 rodzajów kompresji:

 • minimalny rozmiar pliku.
 • bardzo mały rozmiar pliku.
 • mały rozmiar pliku.
 • normalna.
 • wysoka jakość.
 • najwyższej jakości.

Zmień rozmiar obrazów na Instagram i Facebook online

W celu zmienić rozmiar zdjęć i obrazów w centymetrach lub pikselach, musimy wybrać całkowita liczba pikseli wysokość i szerokość obrazu. Pomaga to określić rozdzielczość i szczegółowość obrazu,

Jest to mierzone w pikselach na cal, im więcej pikseli ma obraz, tym wyższa jakość i rozdzielczość. Musisz wziąć pod uwagę jeśli zmienisz rozdzielczość obrazu, jego szerokość i wysokość zmienią się, aby rozprowadzić taką samą ilość danych na obrazie.

zmienić rozmiar zdjęcia bez utraty jakości

Jak zmienić rozmiar wielu obrazów jednocześnie?

W przypadku sieci społecznościowych, zwłaszcza Instagram i Facebook, musi mieć określony format, który pomaga wyróżnić się obrazom na platformie, na której te treści są publikowane, konwertery przeprowadzają proces

1 wgraj plik jpg lub png na platformę.,

3 wybierz dane dotyczące wysokości i szerokości, które chcesz zmienić na obrazie, lub wybierz typ formatu obrazu, do którego chcesz dostosować zdjęcie.

 1. Wybierz akceptuj i pobierz plik z modyfikacjami.

Czy podczas zmiany rozmiaru obrazu możesz stracić jakość?

Będzie to zależeć od procesu przez którą następuje odkupienie, może to być obraz, który chcesz powiększyć bez utraty jakości. Lub, że chcesz przeprowadzić zmianę rozmiaru obrazu online, niezależnie od przypadku, klucz jest w trakcie.

Szybki środek, który wielu internautów podejmuje, aby zmień rozmiar obrazu i zmniejsz go jest zrobienie zrzutu ekranu, czy to dla wygody czasu, czy z powodu ignorancji. Jest to przykład tego, jak zmieniany jest rozmiar danego obrazu, ale traci on na jakości w dużym stopniu i stopniowo, gdy przeprowadzany jest ten sam proces nakładania się.

Idealnie, przejdź do najbardziej odpowiednich środków, aby zmienić rozmiar obrazuZobaczmy, czym one są i jak można to zrobić.

zmienić rozmiar zdjęcia w Androidzie

Zmień rozmiar lub rozmiar zdjęć i obrazów bez utraty jakości

Ideałem będzie przejdź do mediów cyfrowych, który ułatwia ten proces, bardzo przydatny do zmiany rozmiaru bez utraty jakości, będzie ResizePixel, który jest dostępny w sieci i ułatwia pracę użytkownikom. W tym celu wymagane są tylko:

 1. Wejdź do sieci za pomocą preferowana przeglądarka.
 2. Wyszukaj „Zmień rozmiar piksela”.
 3. Wpisz swoją stronę.
 4. Załaduj obraz w interfejsie.
 5. wiem ustawić nowy wymiar w dogodnym miejscu.
 6. Po zastosowaniu nowego rozmiaru sprawdzane jest, czy spełnia żądane kryteria jakości.
 7. zmieniony rozmiar obrazu.
 8. Jak widać, jest to coś o największej prostocie, co również nie zasługuje na długi odstęp czasowy, jednak nie jest jedynym istniejącym narzędziem do takiej czynności. Zobaczmy więcej, które mogą być bardzo przydatne dla rzmienić rozmiar obrazu bez utraty jakości.

Zmień rozmiar obrazu z komputera

Jeśli nie chcesz przejdź do zmiany rozmiaru onlineMożna to zrobić z komputera i jego wewnętrznych narzędzi, w tym przypadku użyjemy Painta, co jest niezwykle proste.

W tym celu musimy zaraz potem uruchomić Painta na naszym komputerze, załaduj obraz, którego rozmiar chcesz zmienićNa pasku zadań możesz zobaczyć sekcję „zmień rozmiar”.

Tworząc na nim klip, wyświetla się okno, w którym należy wprowadzić nowe wymiary które są pożądane. Ważne jest, aby w tym samym oknie upewnić się, że opcja „zachowaj proporcje” jest aktywna, a pozostaje tylko wybrać „akceptuj”.