Skip to content

Jak pobierać i używać dzwonków i dźwięków gier wideo w WhatsApp na Androida lub iPhone’a?

20 de październik de 2022

Odkąd pojawiły się smartfony, zawsze był trend dostosować je do naszych gustów i preferencji. Cóż, teraz możesz uzyskać najlepsze dzwonki powiadomień o grach na swój telefon z Androidem za jednym pobraniem.

Niezależnie od tego, czy jest to dzwonek z Metal Gear Solid na pierwszą konsolę PlayStation, czy klasyczne dźwięki monet i grzyby z Super Mario, te dźwięki towarzyszyły całemu pokoleniu lat 80. i 90., zaznaczając je do dziś

Wielu z nas grało w tę lub inną grę wideo, czy to w dzieciństwie, mamy hobby lub od czasu do czasu na spotkaniach ze znajomymi, nawet jeśli jest możliwe, że masz więcej niż jeden zainstalowany na swoich urządzeniach

Jakkolwiek by nie było, nie możemy zaprzeczyć, że tak samo jak kino, gry wideo mają trochę ścieżki dźwiękowe które są po prostu imponujące, a nawet brzmią jak śmiech lub charakterystyczna fraza postaci, którą lubimy i chcemy mieć na naszym urządzeniu z Androidem.

Najlepsze darmowe dzwonki do gier wideo na Androida

Trzymaj się, bo nadchodzi spora dawka nostalgii. Jeśli pochodzisz z chwalebnej epoki późnych lat 80. lub 90., z pewnością czule zapamiętaj jedne z najlepszych dźwięków świata: te ze starych gier wideo.

Klasyka Navi „Hej, posłuchaj” w Zeldzie, dźwięk włączanego Game Boya, moneta i czerwony grzybek z Mario Bros… Wszystkie te dźwięki utkwiły nam w pamięci i tak, teraz możesz ich używać na swoim telefonie z Androidem jako dzwonkazarówno dla WhatsApp, dla połączeń, jak i dla wybranej aplikacji.

Zostawię ci jednego bardzo prosta aplikacja ale na pewno pokochasz to, to „Dźwięki gier wideo”, nigdy nie jest to tak opisowa nazwa jak ta, którą możesz pobrać stąd.

Dzięki niemu będziesz mógł pobierać motywy i dźwięki gry z różnych epok i postaci do Ustaw jako dzwonek, wiadomości lub wszelkiego rodzaju powiadomienia. Znajdziesz tu dźwięki gier wideo sprzed wielu lat, aktualne itp.

Jakiej aplikacji potrzebuję, aby pobrać darmowe dzwonki i jak mam to zrobić?

Jeden raz pobrałeś plik apk Musisz po prostu przejść do części Ustawienia> Bezpieczeństwo i umożliwić nieznanym źródłom instalowanie aplikacji poza Sklepem Play.

Teraz musisz zainstalować, jeśli nie masz eksploratora plików, ES File Explorer stąd. To, co zamierzasz teraz zrobić, to przejść do folderu Pobieranie lub pobieranie i powinien być plik APK, który pobraliśmy wcześniej.

Następnie rozpakujemy ten sam plik, aby rozpocząć instalację tak, jak gdyby była to jakakolwiek inna aplikacja, z takimi samymi krokami, jak podczas pobierania dowolnej innej.

fani podkręcają głośność słuchaj

Po zakończeniu instalacji możesz zacząć się nim cieszyć, interfejs aplikacji to wcale nie jest skomplikowanejest bardzo prosty w użyciu i będziesz mógł się przez niego przeprowadzić w bardzo prosty sposób.

Po pobraniu różne odcienie będziesz mógł umieścić je jako dzwonki, wiadomości, ogólne powiadomienia, alarmy itp. Zasadniczo używaj go tak, jak jest dla ciebie najwygodniejszy, więc możesz pochwalić się nim znajomym lub rodzinie.

Ta gra wideo APK brzmi aplikacja na Androida ma ogromną różnorodność i jest po prostu idealna, aby móc odtwarzać dźwięki klasycznych gier wideo w formacie mp3 na telefonie komórkowym, aby pamiętaj te stare czasy z wielką sympatią lub po prostu pamiętaj grę, w którą ostatnio graliśmy i która ostatecznie urzekła nas swoją mechaniką i historią.

Gry wideo są częścią naszego życia i każdego dnia są coraz ważniejsza w rutynie wielu ludzi, którzy wykorzystują je jako formę „ucieczki” od codzienności.

To był nawet użytkownik Reddita, który miał odpowiedzialny za zbieranie i prześlij do Dropbox ponad 30 dźwięków gier wideo, które na pewno znasz lub polubisz.

Wśród nich znajdziemy jedne tak mityczne jak te, o których wspomnieliśmy powyżej, a inne, o których na pewno wiesz jesteś prawdziwym graczemtakie jak przedmioty Pokémon, dźwięk klejnotów Spyro, śmiech Tidusa i oczywiście klasyczna „Sekret Zeldy”, melodia, która grała, gdy znalazłeś jaskinię lub tajną ścieżkę.

Czy udało Ci się w prosty sposób pobrać dźwięki na Androida?

dołącz do naszego kanału telegram