Skip to content

Jak pobierać gry wideo na Xbox Series z wyłączoną konsolą?

18 de październik de 2021

Obecnie dostępna jest szeroka gama konsol Xbox, z których każda posiada unikalny wygląd, z unikalnymi funkcjami i sterowaniem, które zafascynują każdego fana gier wideo.

Mamy również listę potwierdzonych gier w serii, które pozostawiają nas z otwartymi ustami; Z tego powodu, jeśli chcemy mieć urozmaiconą rozrywkę w naszej konsoli, pokażemy Ci, jak możesz pobieraj gry wideo na Xbox Series z wyłączoną konsolą.

Jak należy skonfigurować konsolę, aby móc pobierać gry wideo w tle?

Podejmując decyzję o posiadaniu konsoli musimy bardzo dobrze znać 3 rzeczy: cenę, datę premiery i funkcje, więc wybierzemy tylko najlepsze.

Jeśli masz już najlepszą konsolę, oprócz listy ulubionych gier do pobrania, wszystko jest gotowe do wykonania konfiguracji do pobrania w tle, Oto 3 różne sposoby na zrobienie tego:

W pierwszym sposobie konfiguracji konsoli do pobierania gier wideo w tle musimy przejść do ekranu głównego, w ramach tej opcji odnajdujemy przycisk z ikoną X i wybieramy Go to home.

Następnie umieszczamy menu kontrolera na środku po prawej stronie, w środku przechodzimy do ustawień, w opcjach wybieramy moc i start. W rozwijanym menu wybieramy: Tryb natychmiastowego startu.

Pamiętajmy, że ważne jest również, aby wiedzieć, jaka jest kompatybilność gier między jedną serią a drugą, aby nie doznać przykrej niespodzianki, a dodatkowo przy pobieraniu możemy mieć doskonałe opcje.

Dzięki temu procesowi konsola będzie w stanie gotowości, aby pobierać pliki, gdy jest wyłączona, jest to łatwe i szybkie; Jeśli chcesz zrobić to w inny sposób, mamy jeszcze dwie opcje:

Drugą opcją jest naciśnięcie przycisku z X na urządzeniu i Przejdź do konfiguracji, tam wybierasz Konfiguracja systemu; następnie w rozwijanym menu znajdź Konfigurację Konsoli, w tej opcji możesz skonfigurować ustawienia zasilania swojego sprzętu.

Aby dokonać tej konfiguracji, musisz zlokalizować zestaw Start i Shutdown, tutaj musisz włączyć opcję Pobieranie w tle; Wykonując ten proces, twoja konsola Xbox jest gotowa do całkowitego wyłączenia, jeśli podobały ci się te dwa sposoby, tutaj mamy jeszcze jeden.

Na koniec musisz przejść do pulpitu nawigacyjnego Xbox, aby to zrobić, wystarczy wybrać Start, który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu; W menu musisz znaleźć opcję Konfiguracja konsoli, wewnątrz wybierz Idź Startup and Shutdown, a tutaj wystarczy przejść do Pobierz, gdy jest wyłączony.

Dzięki tym 3 sposobom konfiguracji konsoli możesz pobierać gry, gdy jest wyłączona, każda z nich jest łatwa, szybka i wygodna. Na co czekasz, aby mieć wszystkie gry, które chcesz?

Jaka jest procedura pobierania gier na konsolę Xbox Series X lub Xbox Series S?

Po skonfigurowaniu konsoli wystarczy znać procedurę, aby pobieraj gry na konsolę Xbox Series X lub Xbox Series S przy wyłączonym zasilaniu, tutaj powiemy Ci krok po kroku, co powinieneś zrobić.

procedura pobierania gier dla serii xbox wyłączona

  • Przejdź do menu po lewej stronie konsoli Xbox, w środku znajdź i wybierz Moje gry i aplikacje.
  • Po wybraniu opcji Moje gry i aplikacje zostanie wyświetlona lista, u góry należy zlokalizować opcję Gry.
  • W tym wyborze znajdź opcję Oczekujące pobieranie, w tym przypadku, aby kontynuować pobieranie, wystarczy kliknij każdy z nich i wybierz Wznów instalację.

Jeśli lubisz grać na konsoli i chcesz mieć wszystkie możliwe gry, podpowiemy Ci również, jak możesz wyszukiwać nowe gry:

Na dole gier znajdź opcję Przeglądaj sklep, kiedy jesteś w Sklepie, wystarczy przejść do paska wyszukiwania lub znajdź ikonę lupy, aby umieścić nazwę gry, zakończ klikając pobierz, zaakceptuj warunki i voila.

Teraz, aby wszystkie pobieranie było kontynuowane, gdy konsola jest wyłączona, musisz przejść do menu Moje gry i aplikacje, tam znaleźć Zarządzaj i wybrać tę opcję.

Na wyświetlonej liście znajdź: wybierz i aktywuj opcję Aktualizuj moje aplikacje, musisz wrócić do poprzedniego menu, w którym musisz poszukać opcji Dostęp zdalny.

W ramach zdalnego dostępu musisz włączyć zdalne funkcje, Zrobisz to tylko wtedy, gdy chcesz kontrolować pobieranie z telefonu komórkowego za pomocą aplikacji Xbox.

jak pobierać gry dla serii Xbox

Mając to wszystko pod kontrolą, niewiele pozostało do pobrania gier przy wyłączonej konsoli, przejdź do menu rozwijanego po lewej stronie. W tym menu wybierz Ustawienia i znajdź opcję Ogólne, na liście pojawi się Tryb zasilania i uruchamiania.

W trybie zasilania i domu Musisz zlokalizować opcję Natychmiastowy start, aktywując Reaktywację Xbox, po tym wszystkim możesz wyłączyć konsolę, a pobieranie zostanie przeprowadzone automatycznie.