Skip to content

Jak pobierać filmy i treści Disney Plus na mój komputer? – Tryb offline

1 de wrzesień de 2023

Dawno minęły czasy planowania harmonogramu, aby móc oglądać seriale, oraz wielogodzinnego nagrywania filmów lub pobierania ich z pirackich witryn na komputer, co mogło nawet spowodować zainfekowanie wirusami. Teraz, Możesz teraz pobierać filmy Disney+ Plus! Dzięki pobraniu filmów wszystko jest znacznie prostsze.

Dzięki Disney download Plus masz do dyspozycji cały katalog bez konieczności posiadania żadnego oprogramowania, od Królewny Śnieżki po ostatnią wydaną przez nią wersję i wszystkie, które pojawią się później. Jest to jedna z głównych cech, która umieściła kanał w czołówce pomimo późnego pojawienia się.

Ponieważ mają one tak dużą ilość własnych treści, że możesz znaleźć i pobrać filmy i seriale Disneya, pobierz Plus po lewej i prawej stronie.

W przeciwieństwie do innych platform, takich jak Hulu czy YouTube, pobieranie Disney Plus obejmuje wyłącznie treści przesyłane strumieniowo. Inaczej niż na przykład Netfliks, którego wprawdzie produkcją zajmują się co prawda, ale jego harmonogram programowy w dużej mierze zależy od już wydanych filmów. Oprócz korzystania z komputera lub systemu Android możesz także ciesz się Disney Plus na swoim Smart TV dzięki urządzeniom Google Chromecast. A najlepsze jest to, że nie musisz pobierać żadnego oprogramowania!

Aktualnie opcja pobierania filmów i seriali z Disney download Plus na komputer nie jest dostępna. Jeśli jednak pobierzesz je na swój telefon komórkowy, możesz przenieść je na swój komputer i w najprostszy sposób oglądać, a nawet podłączyć go do telewizora. Pamiętaj, że możesz cieszyć się tą aplikacją nawet przez tydzień, a następnie zdecydować, czy chcesz ją kupić i cieszyć się tym wspaniałym kanałem streamingowym.

Chociaż te okresy próbne nie są dostępne we wszystkich krajach, możesz sprawdzić i kup go na oficjalnej stronie Disney Plus +.

Czy możesz pobierać filmy Disney+?

Jeśli możesz pobrać wszystkie filmy i seriale, które chcesz z Disney +. Wszystko będzie zależeć od ilości wolnego miejsca w telefonie, aby je przechowywać. Przekonasz się, że rozpoczęcie oglądania pobranych filmów z wyprzedzeniem to duży postęp w zabawie. Możesz to zrobić na kompatybilnych urządzeniach, a aby to uzyskać, wystarczy mieć pobraną wersję Disney i członkostwo.

W ten sposób będziesz mógł oglądać dowolną liczbę filmów, czasami możesz skorzystać z samego systemu operacyjnego Windows, aby móc wyświetlić to, co chcesz, w przeglądarce internetowej. W przeciwnym razie będziesz mieć również możliwość korzystania z telefonu komórkowego zamiast komputera Zobacz wszystkie odcinki swojego ulubionego serialu.

Ponadto musimy podkreślić zaletę polegającą na tym, że płacenie za członkostwo nie oznacza, że ​​treści będą pochodzić tylko z platformy, ale że będą dla nas również dostępne, umożliwiając pobieranie filmów lub filmów. Jest też świetny, bo możemy tam zobaczyć wszystkie oficjalne premiery Disneya. Zatem ci z nas, którzy mają członkostwo w Disney Plus, są użytkownikami uprzywilejowanymi, ponieważ możemy korzystać z niego z telefonu na komputer, bez konieczności pobierania żadnego oprogramowania.

Jak działają pliki do pobrania Disneya?

Jeśli masz abonament Disney do pobrania plus, możesz przystąpić do pobierania wybranych treści na komputer stacjonarny lub komputer z systemem Windows lub Android. Możesz nawet pobrać ten sam rozdział lub treść więcej niż 8 razy, na różne urządzenia lub na wszystkie powiązane tablety. Ułatwia to wszystkim profilom oglądanie filmów online lub online Disney+, wyszukując go w przeglądarce internetowej.

Korzystając z pobierania, wystarczy przejść do filmu lub rozdziału, który chcesz pobrać i poszukać symbolu Pobierz ze strzałką w dół. Naciśnięcie przycisku pobierania rozpocznie się na urządzeniu z Androidem. Można go uruchomić z komputera PC lub dowolnego telefonu komórkowego. Weź pod uwagę, że plan telefonu komórkowego musi do Ciebie dotrzeć, aby pobierać tak duże ilości plików.

dowolny serial Disneya można pobrać z ekranu

Internet w wielu częściach Ameryki Łacińskiej jest powolny, a oglądanie filmu online może być koszmarem. Dlatego Disney plus + pomyślał o tych użytkownikach, umożliwiając Ci pobierz film przed jego obejrzeniem.

Czego potrzebuję, aby móc pobierać treści Disney+?

Ta opcja jest niezbędna, szczególnie gdy nie mamy najszybszego internetu, przydaje się do pobierania filmów lub Disney plus rozdziały fabularne zanim je zobaczyłem.

Nawet po to, by przenieść pobrane filmy czy rozdziały na telefon, na dowolny model tabletu lub zostawić je na komputerze, gdzie nie mamy internetu czy Wi-Fi, aby dzieci mogły je oglądać. Nie ma potrzeby korzystania z planu taryfowego telefonu komórkowego. Wreszcie, aby móc pobierać treści Disneya z dowolnego urządzenia z Wi-Fi lub z mobilnym planem transmisji danych, wystarczy Musisz spełnić następujące wymagania:

  • Miej pamięć wewnętrzną w telefonie lub komputerze na pliki do pobrania, które wykonamy.
  • W momencie pobierania posiadaj płatne członkostwo w serwisie Disney i Wi-Fi. Jeśli zrobisz to z pakietem danych lub nawigacją, możliwe, że będziesz potrzebować wielu megabajtów i do Ciebie nie dotrze.

Jak pobierać odcinki seriali i filmów Disney+?

Po zainstalowaniu aplikacji na Androidzie lub iPhonie musisz wziąć pod uwagę wagę i rozmiar danego filmu. Powinieneś porównać wagę z dostępną przestrzenią, ponieważ możesz nie być w stanie przechowywać pliku lub inne aplikacje mogą być zagrożone.

  1. Aby to zobaczyć, w aplikacji przejdź do swojego profilu, którego ikona znajduje się w prawym dolnym rogu i znajdź opcję „Ustawienia” i „Jakość pobierania”.”. Możesz tam zobaczyć różne wersje w jakości standardowej, średniej lub wysokiej, która nie powinna przekraczać 1080 pikseli.
  2. Aby rozpocząć pobieranie filmów, odcinków i seriali Disneya, pobierz Plus, po zalogowaniu wybierz, co chcesz obejrzeć, aby obejrzeć pobrane filmy. Tuż obok symbolu „+” znajduje się symbol „Pobierz”.
  3. Jeśli chcesz oglądać program składający się z wielu sezonów, możesz wybierać odcinek po odcinku. Należy pamiętać, że czas pobierania różni się w zależności od połączenia transmisji danych w telefonie komórkowym lub sieci Wi-Fi.

zalecamy pobranie Disneya do oglądania filmów

O tym, że pobieranie jest w toku, informuje okrąg otaczający ikonę. Gdy się zatrzyma, zmieni się w ikonę oznaczającą, że jest gotowy do oglądania i tak dalej. otrzymasz pobrane filmy lub rozdziały lub filmy, które chcesz oglądać na tabletach.

Gdzie oglądać pobrane filmy Disney Plus?

System Twojego telefonu komórkowego z systemem Android zapisze pobrane rozdziały lub filmy w jednym miejscu. W stronę główną aplikacjikliknij ikonę pobierania, aby znaleźć bibliotekę pobranych treści filmowych bez konieczności odwiedzania przeglądarki internetowej.

Ponieważ jest to płatna usługa przesyłania strumieniowego, liczba użytkowników i ekranów, które chcą być oglądane w tym samym czasie, dlatego wiele osób zastanawia się, ile osób może jednocześnie oglądać Disney Download Plus.

dołącz do naszego kanału telegram