Skip to content

Jak otworzyć, mieć i zarządzać dwoma lub więcej kontami na Instagramie w tym samym czasie na moim telefonie komórkowym z systemem Android lub iOS?

28 de październik de 2022

Od jakiegoś czasu popularność Instagrama rośnie i rośnie, coraz bardziej. Od Facebooka przejął, nie robił nic, tylko rósł i rósł. Prawda jest taka, że ​​jest wiele osób, które mają miliony obserwujących w tej sieci społecznościowej i żyją dzięki niej, przesyłając zdjęcia, co innego.

Krótko mówiąc, stał się nie tylko niezastąpioną siecią społecznościową dla tych, którzy: lubią zdjęciaale też stał się źródłem dochodu dla wielu ludzi na całym świecie, którzy dzięki temu zarabiają tysiące dolarów.

Jak mieć jednocześnie dwa konta na Instagramie?

Dlatego posiadanie dwóch kont na Instagramie dla wielu osób staje się niezbędne, już się wydaje zarządzać dwoma kontami reklamy lub po prostu mieć reklamę i osobistą, to zależy od Ciebie.

Od jednej z najnowszych aktualizacji możliwe jest posiadanie dwóch kont jednocześnie bez konieczności robienia tego żonglowanie na Androidzie W kilku słowach, ponieważ wcześniej musieliśmy pobrać aplikację innej firmy, która powiela aplikację Instagram, aby korzystać z innego konta. Teraz wszystko jest znacznie prostsze i nie będziesz musiał zbytnio komplikować swojego życia, jeśli chodzi o posiadanie obu kont otwartych na swoim Androidzie.

Dwa konta na Instagramie w tym samym czasie

  • Jedyne, co zamierzasz zrobić, to wejść na Instagram, potem przechodzimy do części konfiguracyjnej, jeśli spojrzysz na prawy górny róg, pojawi się kilka kropek, naciśnij właśnie tam.
  • Kiedy już tu będziesz, zamierzasz po prostu iść tam, gdzie jest napisane Dodaj konto.
  • robićCo się teraz stanie? Automatycznie przechodzimy na stronę główną, gdzie jak zwykle musimy się zalogować, tam wpisujemy nazwę użytkownik i hasło nowego konta, które chcesz dodać.
  • Gdy wszystko będzie gotowe, będziesz musiał po prostu zaloguj się i to wszystko.

Teraz zauważysz mały szczegół, a mianowicie, że nazwa konta, którego aktualnie używasz, pojawia się na górze, ale jeśli przyjrzysz się uważnie, zobaczysz strzałkę, że jeśli ją naciśniesz, możesz wrócić do sesji drugiego konto w bardzo prosty sposób, zwinny i szybki. W ten sposób możesz przełączać się między kontami i mieć dwa konta na Instagramie otwórz na Samsung S6 lub dowolnym urządzeniu mobilnym z systemem Android.

Jak otworzyć dwa konta na Instagramie?

Przede wszystkim powinieneś mieć najnowszą wersję sieć społeczna, oczywiście sprawdź, czy masz jakieś oczekujące aktualizacje itp.

Gdy wszystko jest już gotowe, wystarczy przejść do części konfiguracyjnej aplikacji. Kiedy tam jesteśmy, musimy poszukać opcji, która mówi „Dodaj konto”. Komórka automatycznie wysyła nas do ekranu głównego Instagrama, gdzie oczywiście będziemy musieli się zalogować, tam dodajesz niezbędne dane do wprowadzenia, a następnie musisz jak zwykle nacisnąć „zaloguj się”.

Teraz, gdy zobaczysz na górze, zobaczysz nazwę konta, którego używasz, ale także zauważysz, że jest teraz strzałka Do czego służy ta strzała? Aby móc wrócić do innej sesji, w której byłeś.

W ten sposób możesz zmienić sesję i sesję, w ten sposób bez konieczności pobierania jakiejkolwiek aplikacji innej firmy lub robienia czegokolwiek dziwnego, nawet nie rootowania telefonu komórkowego, możesz korzystać z dwóch kont na Instagramie w tym samym bez zbytniego problemu i być może co najwyżej tracisz około pięciu minut ustawianie rzeczy po raz pierwszy A potem zapominasz na zawsze.

Instagram jest bardzo przydatną siecią społecznościową i jeśli nauczysz się jak najlepiej z niego korzystać, do czego chcesz go używać, możesz sobie poradzić całkiem nieźle. Jak zawsze masz jakiekolwiek pytania na ten temat ”instruktaż”, które właśnie skomentowaliśmy, możesz zostawić swoje pytanie w polu komentarza, które zobaczysz poniżej.

Utwórz kolejne konto na Instagramie

Nie chodzi o to, że jest to zbyt skomplikowane dwa e-maile i jest to jedyna rzecz, której potrzebujesz, aby móc utworzyć nowe konto na Instagramie. Możesz nawet używać Outlooka z jego aliasami, które będą Ci bardziej gratulować podczas tworzenia wiadomości e-mail, aby móc tworzyć nowe konta na Instagramie.

Załóż też konto Instagram Nie jest to wcale skomplikowane, ponieważ możesz to zrobić z tej samej aplikacji, gdy tylko ją pobierzesz i zainstalujesz. Możesz nawet mieć dwa konta na Instagramie otwarte w tej samej aplikacji bez konieczności instalowania aplikacji innych firm lub korzystania z klasycznych aplikacji używanych do klonowania innych aplikacji.

wiele kont mobilnych na Instagramie

Jak założyć dwa konta na Instagramie?

Jest to dość proste. Jak powiedziałem, jedyną rzeczą, która może ci skomplikować sprawy, jest posiadanie inny e-mail. Ale niezależnie od tego, czy jest to Gmail, Outlook czy wybrana usługa pocztowa, zwykle dość łatwo jest utworzyć inne alternatywne konto do użycia na Instagramie lub w różnych sieciach społecznościowych.

W przeciwieństwie do Facebooka, Instagram umożliwia bezproblemowe korzystanie z wielu kont w sieci społecznościowej. Jest wiele osób, które mają konto osobiste, z którym się dzielą zdjęcia i filmy z przyjaciółmi, rodziną itp.

I inne konto do pracy, na którym używają go do swojej działalności lub dzielą się różnymi rzeczami związanymi z czymś, co robią, aby zarabiać pieniądze itp. Możesz użyć drugiego konta na Instagramie, co chcesz, ta sieć społecznościowa otworzyła drzwi wielu osobom, które używają go do zarabiania pieniędzy za pośrednictwem różnych konta, którymi zarządzają.

To dobra okazja, aby zarobić trochę pieniędzy lub rozwinąć swój biznes. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest posiadanie alternatywnego konta lub drugie konto aby móc to zrobić i zostawić swoje, konto osobiste tylko na nasze rzeczy.

Do czego może być przydatne posiadanie dwóch kont?

Krótko mówiąc, Instagram jest powszechnie używany w sprawach zawodowych i osobistych, może wydawać się słuszne, aby mieć konto tylko po to, by robić zdjęcia artystyczne/profesjonalne i mieć inne konto do robienia zdjęć z dnia na dzień.

Instagram

I być może po nazwie zdajesz sobie sprawę, że dzięki tej aplikacji będziesz mógł jednocześnie kontrolować dwa konta na Instagramie, to znaczy jeśli musisz liczyć się z tym, że nie jest ona dostępna w Sklepie Play, ale od Programista XDA, forum dla niezależnych programistów Androida, nie martw się, jest całkowicie niezawodne i w wątku posta możesz śledzić wszystkie aktualizacje, które wychodzą z danej aplikacji.

Klon IG

A teraz dokąd mnie wysyłasz? Pewnie tak myślisz, wiem. Nic dziwnego, uspokój się, to kolejna aplikacja oparta na Instwogramie, ale z małą różnicą i to dzięki korzystaj z Instagrama i Instagrama Dzięki tej aplikacji możesz kontrolować około pięciu kont jednocześnie, oczywiście jeśli dwa ci wystarczą, zainstaluj poprzednie, ale jeśli potrzebujesz więcej niż dwóch, IG Clone jest tym, czego potrzebujesz. Ponownie z forum programistów XDA znajdziesz pakiet APK do zainstalowania.

Jak tego użyć?

  • Usuń oficjalna aplikacja na Facebooku
  • Jeśli go nie masz, zainstaluj oficjalną aplikację Instagram, a następnie inne mody Instagram, dwugram, pięciogram.
  • Następnie musisz się do nich wszystkich zalogować.

Teraz możesz ponownie pobrać aplikację Facebook, pamiętaj, że jeśli chcesz udostępnić zdjęcia z dowolnego konta na Instagramie, musisz to zrobić za pomocą „Połącz z Facebookiem”

dołącz do naszego kanału telegram