Skip to content

Jak otworzyć i przywrócić kopię zapasową WhatsApp za pomocą przeglądarki WhatsApp

8 de kwiecień de 2021

Obecnie aplikacja WhatsApp jest jednym z najbardziej innowacyjnych narzędzi do przesyłania wiadomości używanym przez użytkowników w każdym wieku, w tym osoby starsze, do utrzymywać komunikację z bliskimi w dowolnym miejscu na świecie, pisząc wiadomości, wykonując rozmowy wideo lub po prostu dobrze się bawiąc, przesyłając dźwięk do tyłu, więc utrata ich osobistych lub poufnych zapisów nie jest opcją, którą każdy użytkownik może polubić.

W tym sensie kopie bezpieczeństwa (kopie) są protagonistami tej aplikacji, ponieważ pozwalają nam zobaczyć i resetowanie wiadomości że w każdej sytuacji straciliśmy, wyeliminowaliśmy lub po prostu zmieniając telefon, nie chcemy stracić zapisów WhatsApp z naszego telefonu komórkowego.

Jednak niezależnie od uzasadnienia, które Cię motywuje (potrzeba lub ciekawość), z pewnością zadawałeś sobie pytanie, jak zobaczyć i zresetować duplikat bezpieczeństwo Twoich rekordów WhatsApp? Nie przejmuj się przeglądarką WhatsApp; jest to przydatne narzędzie, które pozwala nam przeglądać rozmowy za pomocą bazy z zakładkami. Powiemy Ci, jak uspokoić ten niepokój.

Przeglądarka WhatsApp

Ta aplikacja jest używana przez wielu użytkowników w celu odczytania duplikatów wszystkich zapisów aplikacji WhatsApp na komputerze z systemem Windows bez żadnych niedogodności, nawet jeśli zostały one usunięte. Dlatego tę aplikację można pobrać tylko w systemie Windows nie będziesz mógł go pobrać na swój telefon komórkowy.

Otwórz i zresetuj zduplikowane zabezpieczenia WhatsApp za pomocą przeglądarki WhatsApp Viewer

Aby rozpocząć i przywrócić duplikat bez konieczności przywracania go w tej samej aplikacji, musisz mieć Javę już umieszczoną na swoim komputerze, a także umieścić ją na swoim komputerze Android Debug Bridge (ADB) , pobierz WhatsAppKeyDBExtractor i na koniec musisz pobrać i zainstalować WhatsApp Viewer na swoim komputerze. W tym sensie istnieją dwie możliwości przeprowadzenia tego procesu, postępuj zgodnie z Twoim przypadkiem:

Urządzenie komórkowe nie jest zrootowane

 • Podłącz telefon do komputera: w celu pobrania dokumentu z bazy plików (danych) żądania bezpieczeństwa, które chcemy otworzyć.
 • następnie wybierz opcję „Przenieś dokumenty”.
 • Ukończono poprzedni krok, z poziomu przeglądarki uzyskaj dostęp do telefonu komórkowego i wejdź do pamięci wewnętrznej, w której znajduje się Twój WhatsApp, poszukaj dokumentu o nazwie WhatsAppDatabases; w nim znajduje się Plik msgstore.db.crypt12, z bazą danych kopii zapasowej wiadomości w telefonie komórkowym, należy ją pobrać na komputer.
 • Następnie musisz poszukać dokumentu klucza WhatsApp, aby móc zaszyfrować wiadomości, używając rozszerzenia instrument (ADB) lub z Skrypt WhatsAppKeyDBExtractor.bat który znajduje się w pobranym dokumencie. Przed uruchomieniem skryptu podłącz telefon do komputera w stanie debugowania USB: przechodzisz do ustawień, następnie do systemu, a następnie do miejsca, w którym jest napisane „Informacje o telefonie”, i naciskaj wiele razy w miejscu, w którym jest napisane „Numer kompilacji”, gdy zobaczysz powiadomienie mówi, że jesteś programistą, wracasz do ustawień, alternatywnego systemu programisty i włączasz czas trwania USB. Gotowe, przejdź do uruchomienia skryptu, zobaczysz powiadomienie z pytaniem, czy chcesz wykonać kopię bezpieczeństwa swoich rekordów, potwierdzasz, a następnie rozpoczyna się wyodrębnianie dokumentu klucza.
 • Po zakończeniu powyższego procesu otwórz przeglądarkę WhatsApp, poszukaj menu Plik, a następnie Odszyfruj plik .crypt12. W wyświetlonym oknie przejdź do pliku i załaduj plik msgstore.db.crypt12, następnie do klucza, a następnie kliknij Odszyfruj. Poczekaj, w ciągu kilku sekund wszystkie informacje o wybranym dokumencie zostaną wyświetlone w przeglądarce WhatsApp, którą możesz przeczytać na swoim komputerze. Gotowe nie jest takie trudne, prawda.

Telefon komórkowy jest zrootowany

aplikacja mobilna tło ikony whatsapp

 1. Pobierz dokument na swój komputer msgstore.db.crypt12 to jest w twoim telefonie komórkowym.
 2. Następnie musisz pobrać dokument o nazwie Klucz, który znajduje się na urządzeniu mobilnym, na komputer.
 3. Następnie musisz pobrać i zainstalować przeglądarkę WhatsApp na swoim komputerze.
 4. Później się zaczyna Przeglądarka WhatsApp.
 5. Prześlij zarówno dokument podstawowy karty, jak i dokument kluczowy.
 6. Na koniec musisz odszyfrować kopię zapasową. Gotowy naprawdę łatwo.

W podsumowaniu uruchom i zresetuj duplikat Bezpieczeństwo WhatsApp z WhatsApp Viewer, jest to zadanie tak proste, jak połączenie telefonu komórkowego przez USB z komputerem. Dzięki tym informacjom, które umieściliśmy w Twoim praktycznym zasięgu, aktywuj przeglądarkę WhatsApp na Twoim komputerze.

dołącz do naszego kanału telegram