Saltar al contenido

Jak otworzyć dwa konta na Facebooku w tym samym e-mailu lub telefonie komórkowym w tym samym czasie?

1 de octubre de 2022

Czy muszę mówić, że największą siecią społecznościową na świecie jest Facebook? Prawdopodobnie nie, jeśli o to chodzi, wszyscy mamy konto w tej sieci społecznościowej a nawet jeśli tak jest, używamy go raz na jakiś czas.

W tym momencie dość rzadko zdarza się, aby dana osoba nie miała Facebooka lub WhatsAppa, żyjemy połączeni w taki czy inny sposóbzarówno w sieci społecznościowej, jak i w aplikacji z czymkolwiek.

Ale prawda jest taka, że ​​sieci społecznościowe, choć mają swoje złe rzeczy, nie możemy temu zaprzeczyć mieć wiele dobrych a jednym z nich jest możliwość powierzenia pracy tysiącom ludzi na całym świecie.

Jak mogę mieć jednocześnie dwa konta Facebook na jednym telefonie?

Dlatego widzimy ludzi, którzy muszą mieć dwa konta na Facebooku na swoim urządzeniu mobilnym, aby je utrzymać. praca osobista i inna. Inną rzeczą byłoby, gdyby istniało fałszywe konto z naszym imieniem, powinniśmy to zgłosić

Ale jeśli chodzi o nasze dwa konta, niezbędna staje się możliwość poruszania się w znacznie bardziej zwinny sposób, na Instagramie łatwo jest mieć dwa konta jednocześnie. Na Facebooku też jest i chcę Ci pokazać jak mieć dwa konta na Facebooku otwarte w tym samym czasie na swoim smartfonie w łatwy sposób.

Aby to zrobić będziemy korzystać z dwóch aplikacji, ten z Facebooka, którego zawsze używamy i który jest domyślnie instalowany na wielu nowych urządzeniach mobilnych. A my też pobierzemy alternatywna aplikacja co też jest oficjalne, ale jest znacznie lżejsze, o którym mówię facebook lite.

Otwórz w telefonie jednocześnie dwa konta na Facebooku

Niezwykle lekka aplikacja, która waży łącznie tylko 5 MBzużywa znacznie mniej zasobów, oprócz tego, że „zjada” mniej baterii niż oficjalna aplikacja, a nawet dane mobilne.

Nawet jeśli chcesz mieć wiele kont, możesz użyć Facebooka, Facebooka Lite i otworzyć inne konto z Chrome i możesz mieć do trzech kont z Facebooka w telefonie.

Jak widać, bardzo łatwo jest zarządzać kilkoma kontami z jednego urządzenia mobilnego bez konieczności posiadania wylogowywać się w jedną lub drugą i w ten sposób móc to zrobić w znacznie prostszy, wygodniejszy sposób i bez zbytniego łamania głowy.

po prostu z dwie aplikacje i z przeglądarką możesz mieć nie tylko dwa konta w tym samym czasie, ale trzy konta na Facebooku otwarte na jednym telefonie komórkowym.

Jak otworzyć jednocześnie dwa Facebooka?

Facebook jest jednym z główne sieci społecznościowe na świecie, ale najważniejsze przynajmniej jeśli chodzi o liczbę posiadanych użytkowników. W szczególności zamierzamy nauczyć czytelników, jak otworzyć dwa Facebooka w tym samym czasie, co można zrobić.

Otwórz dwa Facebooka jednocześnie w łatwy, prosty i szybki sposób.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, musimy wziąć pod uwagę, że na pytanie, czy możliwe jest posiadanie dwóch profili lub kont na Facebooku w tym samym czasie, musimy powiedzieć, że rzeczywiście jest to możliwe z jednego zbyt proste. One nawet istnieją kilka opcji wziąć pod uwagę, co następuje:

Pierwsza z tych możliwości, które dla wielu jest to najbardziej znanewiąże się to bezpośrednio z regularnym otwieraniem konta na Facebooku w aplikacji mobilnej.

Podczas gdy wtedy musimy korzystać z przeglądarki, która jest domyślnie w naszym smartfona, wprowadzając dane innego profilu, co pozwoli nam otworzyć oba bez problemów.

Druga opcja też nie jest zła, chociaż w tym przypadku musisz oprócz pobrania normalnej aplikacji Facebooka pobrać aplikację Facebook Lite. Co to jest? programiści stworzyli specjalnie jako zapalniczkę i zużywa mniej zasobów.

Obie aplikacje Facebooka umożliwiają otwieranie niezależne profile między nimi. Wreszcie ostatnia opcja do otwarcia dwie aplikacje na Facebooku jest dwukrotne zainstalowanie aplikacji.

Chociaż w takich przypadkach konieczne jest najpierw pobranie innej aplikacji, która pozwala to zrobić, tak zwany Przestrzeń równoległaktóre można uzyskać bezpośrednio, wyszukując w Google.

facebook drewniany stół scrabble

Wszystkie mechanizmy, o których przed chwilą wspomnieliśmy, mogą się przydać tak długo, jak chcesz mieć otwarte dwa konta różni się od Facebooka bez problemu na smartfonie. Do tego stopnia, że ​​możesz wykonywać te same czynności co zawsze od kogokolwiek z nich.

Aby móc mieć otwórz dwie sesje w Messengerze, musisz pobrać zwykłego Messengera i pobrać Messenger Lite, w przeciwnym razie nie będziesz mógł komunikować się z dwóch kont jednocześnie. W ten sam sposób możesz mieć otwarte to samo konto w kilku miejscach jednocześnie.

Dzięki tym wskazówkom możesz mieć wiele kont Nie ma problemu, jedyną niedogodnością, jaką możesz napotkać, jest zapomnienie hasła, chociaż można to łatwo rozwiązać. Czy udało Ci się otworzyć dwa Facebooka razem z tą sztuczką?

dołącz do naszego kanału telegram