Skip to content

Jak otwierać linki lub linki do Facebooka w przeglądarce Google Chrome

7 de kwiecień de 2021

Internet wywarł globalny wpływ ponieważ stał się głównym środkiem komunikacji między ludźmi niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

Służy do wykonywania wielu czynności ze zdjęcia, wiadomości, filmów, zamówień i zakupy online, badania, udostępnianie interesujących informacji, prezentacje i rekreacja.

Termin internet pochodzi od angielskiego słowa Sieci połączone co w języku hiszpańskim oznacza sieci połączone, to znaczy sieci, w których wszystkie komputery na świecie są ze sobą połączone.

Te sieci są aktywne, aby działać z Protokoły TCP / IPProtokoły te przez lata ewoluowały, aby przyspieszyć internet.

W 1972 roku system internetowy rozkwitł na Uniwersytecie UTAH w Stanach Zjednoczonych, wspierając inne uniwersytety kalifornijskie, które wspólnie wdrożyły ARPANET.

System ten został zaimplementowany w tym czasie na 4 komputerach na różnych uczelniach, ale potem ze względu na jego rozpowszechnienie powstał protokół TCP / IP, który jest używany od tamtego czasu do dziś.

Dzięki integracji kilku pomysłów na lepsze funkcjonowanie internetu udało się uzyskać system, który pozwoliłby na przechowywanie danych, a nie ich utratę, za pomocą hiperłączy, które narodziły się pod imieniem sieć WWW.

W ten sposób rozpoczęło się przetwarzanie informacji logicznych i za pośrednictwem sieci, jednak aby było efektywne, konieczne było stworzenie różnych tłumaczy, które byłyby w stanie przetwarzać etykiety.

Kiedy te etykiety są przetwarzane i odczytywane, wszystkie możliwe informacje mogą zostać uwolnione, ci tłumacze są znani jako Przeglądarka lub przeglądarka. W 1993 roku został wypuszczony na rynek pierwsza przeglądarka z Imię Mosaic rozpoczęcie tworzenia innych przeglądarek.

Obecnie masz różne przeglądarki, takie jak: Mozilla Firefox, Opera, Safari, Internet Explores, Avant Browser, Maxthon, Seamonkey, Nestcape Navigator, Flock, Google Chrome.

Co to jest Google Chrome?

Jest jednym z faworytów za prostotę, stabilność, szybkość, bezpieczeństwo, a przede wszystkim za wygodę podczas użytkowania. W rzeczywistości tę przeglądarkę można znaleźć w ponad 50 językach, można ją również zainstalować praktycznie w dowolnym systemie operacyjnym.

Google Chrome ma możliwość przetwarzania i czytania wszystkie kody w języku JavaScript, w dużej mierze stosowane na stronach internetowych. Oczywiście Google Chrome jest uważany za skuteczną przeglądarkę, dzięki której możesz uzyskać dostęp do swoich filmów, poczty, muzyki i zakupów.

Masz możliwość pobrania wersji, która najbardziej Ci się podoba i która jest dostosowana do Twojego komputera na telefonie komórkowym lub komputerze.

Chrome to termin oznaczający graficzny interfejs użytkownika, ponieważ to samo jest obsługiwany przez grafikę i obrazy tak, aby osoba, która go używa, mogła wizualizować to, czego chce w prosty sposób.

Nawet w Chrome możesz korzystać z wielu aplikacji z Facebooka, Whatsapp, Instragram, a także tworzyć linki bez komplikacji oraz szybko i bezpiecznie. Ponadto w samym Facebooku możesz umieścić link do filmu na zewnętrznej stronie internetowej i być w stanie go obejrzeć.

Google Chrome dołącza do Facebooka na Twoich urządzeniach

Co zrobić, jeśli chcesz otwierać linki na Facebooku w przeglądarce Google Chrome?

Jeśli masz Google Chrome na swoim komputerze lub urządzeniu mobilnym, ale chcesz otwierać linki na Facebooku, poniżej pokażę Ci krok po kroku, jak to zrobić.

 • Krok 1
  W aplikacji Facebook zlokalizuj w prawym górnym pasku plik Przycisk MENU.
 • Krok 2
  Po otwarciu menu przewiń w dół, aby zlokalizować plik Opcja konfiguracji i prywatności i naciśnij go.
 • Krok 3
  Następnie przejdź do opcji Oprawa, Podczas wykonywania tej czynności Ustawienia konta, przewiń w dół, a zobaczysz opcję prawie na końcu Treści multimedialne i kontakty, Kliknij tę opcję, a panel ustawień otworzy się natychmiast.
 • Krok 4
  W tym nowym panelu należy wybrać tylko opcję «Linki są otwierane zewnętrznie»I voila, od tego momentu na facebooku otworzą się linki w twojej domyślnej przeglądarce, w tym przypadku Google Chrome

dołącz do naszego kanału telegram