Skip to content

Jak oszczędzać baterię lub przedłużyć jej żywotność bez zbędnego sterowania procesorem

18 de Maj de 2021

Wszystkim nam zdarzyło się, że opuściliśmy nasze domy w kierunku naszego miejsca pracy lub nauki, a kiedy wracamy, bateria naszego telefonu komórkowego jest w stanie krytycznym, ponieważ przez cały ten czas nie było podłączonego do źródła zasilania. .

Na dłuższą metę przybycie do domu z baterią w stanie krytycznym i wykonanie tej operacji w celu jej doładowania może spowodować, że żywotność naszej baterii będzie stopniowo zmniejszać się, dlatego z biegiem czasu aplikacje zostały opracowane i sposób, aby temu zapobiec.

W dzisiejszym artykule o tym, jak to zrobić, wyjaśnimy, jak możesz oszczędzać baterię urządzenia mobilnego z systemem Android za pomocą aplikacji o nazwie „Bez dodatków Sterowanie procesorem”, dzięki czemu przestaniesz mieć te problemy.

Następnie pokażemy Ci krótkie, ale naprawdę kompletne podsumowanie tego tematu, z czego ta aplikacja jest? Nawet jak sprawić, by nasza bateria działała trochę dłużej, niż jest to pożądane?

Co to jest sterowanie procesorem bez dodatków?

To aplikacja, której funkcją jest podkręcanie naszych telefonów komórkowych. Innymi słowy, można powiedzieć, że plik pod zegarem technicznie spowalnia nasz procesor (CPU).

Tego typu alternatywy są idealne, aby móc oszczędzać baterię w grze Call of Duty lub jakiejkolwiek innej grze, ponieważ można zrobić wszystko, czego potrzebujemy, zmniejszając zapotrzebowanie na pracę naszego procesora.

Kiedy robimy powyższe, można nieco bardziej zaoszczędzić baterię naszych urządzeń mobilnych i możemy również sięgnąć zapobiegać przegrzaniu więcej niż wystarczające.

Jak pobrać aplikację No Frills CPU Control na nasz smartfon?

Aby oszczędzać baterię naszego telefonu komórkowego lub urządzenia mobilnego tą metodą, konieczne jest pobranie aplikacji, w przeciwnym razie kontynuacja nie będzie możliwa, aby to osiągnąć należy wykonać następujące czynności:

  1. Jedną z pierwszych rzeczy, o których powinieneś wiedzieć, jest to, że aby korzystać z tej aplikacji, konieczne jest, aby nasze urządzenie mobilne było już wcześniej zrootowane.
  2. Po upewnieniu się, że nasze urządzenie mobilne jest całkowicie zrootowane, musimy pobierz aplikację, ale ponieważ nie ma go w oficjalnym sklepie, musimy to zrobić przez apk.
  3. Aby to osiągnąć, musimy otworzyć na naszym urządzeniu zaufaną przeglądarkę, której używamy i piszemy ”Bez dodatków Sterowanie procesorem”w pasku wyszukiwania i wyszukiwarce, po czym wybieramy opcję strony uptodown.com.
  4. Już na wspomnianej stronie naciskamy tam, gdzie jest napisane „Ostatnia wersja„i wreszcie na zielonym przycisku”pobrać”, prędkość pobierania będzie zależeć od szybkości twojego internetu.
  5. Następnie musimy kliknąć ten plik do pobrania i wybrać miejsce, w którym jest napisane „zainstalować”, nie martw się, instalacja przebiega automatycznie.

Kroki, aby skonfigurować No Frills CPU Control na naszym smartfonie

Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to przejść do centralnego panelu aplikacji i otworzyć daną aplikację, a od razu przechodzimy do prawej górnej części ekranu i wciskamy tam, gdzie jest napisane „maksymalna częstotliwość taktowaniaW tym momencie będziemy mogli obserwować wszystkie prędkości procesora naszego telefonu komórkowego.

Musimy wybrać jedną pośrednia częstotliwość procesora jako 1,326 GHz W ten sposób codzienne zadania można wykonywać bez wpływu w jakikolwiek sposób na działanie naszego urządzenia. Następnie musimy nacisnąć „Zastosuj”

W tym momencie mamy procesor, który ma niższą prędkość i pośrednio pomoże to oszczędzać energię.

oszczędzaj baterię w telefonie komórkowym z systemem Android

Nie zaleca się dokonywania jakichkolwiek innych regulacji, a tym bardziej zaznaczania pola ” Zastosuj do bagażnika„Cóż, jeśli to zrobimy, po ponownym uruchomieniu naszego telefonu komórkowego odzyskamy wcześniej zmodyfikowaną prędkość. W ten sposób wpływa to na szybkość naszego procesora, a tym samym pośrednio na oszczędność energii w naszym telefonie komórkowym.

Po wykonaniu wszystkich tych czynności i ustawień będziesz mógł korzystać z telefonu komórkowego przez dłuższy czas, a tym samym wydłuży to również żywotność baterii.