Skip to content

Jak oglądać treści wideo Amazon Prime na moim urządzeniu z Androidem?

29 de styczeń de 2022

Oglądanie filmów, seriali, programów telewizyjnych i sportu za pośrednictwem mediów cyfrowych jest obecnie modne. Jeśli mówimy o tym kilka lat temu, możliwe, że wielu pamięta płyty DVD, ale ze względu na postęp technologiczny i wielkie zbliżenie, jakie internet ma z ludźmi, teraz platformy streamingowe w pełni odradzają się, na przykład, Netflix jest jednym z nich.

Jednak nie jest to jedyna, kolejna platforma z tymi samymi usługami abonamentowymi do oglądania filmów i seriali to Amazon Prime Video, w rzeczywistości wiadomo, że jest to jeden z wielkich konkursów Netflixa, więc wiele osób zastanawia się, który z nich jest najlepsza platforma. Jeśli zdecydowałeś się na to drugie, jesteś we właściwym miejscu, ponieważ w tym artykule nauczymy Cię jak oglądać materiały wideo amazon prime na urządzeniu z Androidem.

Jak pobrać aplikację Amazon Prime Video?

Posiadanie tej aplikacji na urządzeniu mobilnym lub smart TV pozwoli Ci cieszyć się godzinami najlepszych treści, jakie oferuje ta usługa. Ta aplikacja jest uważana za jedną z najlepszych platform internetowych, w rzeczywistości subskrybują ją miliony ludzi, jeśli chcesz również spędzić czas oglądając ulubione seriale i filmy, zwróć uwagę na kroki opisane poniżej, aby pobierz aplikację Amazon Prime Video z łatwością.

Z telefonu komórkowego lub tabletu

Ciesz się wszystkimi treściami multimedialnymi, które platforma Amazon Prime Video przenosi na Twoje urządzenie mobilne, pobierając jego aplikację. Dla tego, przejdź do sklepu z aplikacjami na telefonie, Google Play lub App Store i pobierz i zainstaluj aplikację Amazon Prime Video. Po pobraniu otwórz aplikację i zarejestruj telefon.

Aby zarejestrować telefon, musisz przejść do witryny Amazon Prime Video, po wypełnieniu wymaganych pól, ta sama platforma dostarczy kod aby umieścić go na określonej oficjalnej stronie.

Na Smart TV

Jeśli posiadasz telewizor Smart TV, z pewnością chcesz cieszyć się ulubionymi programami w doskonałej jakości obrazu HD, jaką oferują te imponujące telewizory. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, tutaj łatwo to wyjaśnimy. Przede wszystkim musisz zainstalować Amazon Prime Video na swoim Smart TV.

Po zakończeniu instalacji wejdź do aplikacji i gdy zobaczysz opcję na ekranie „Zarejestruj się na głównej stronie” lub słowo „Dostęp”, wprowadź je, aby wykonać wspomnianą akcję, a następnie po lewej stronie ekranu zostanie wyświetlony kod rejestracyjny, który należy wprowadzić po uruchomieniu na stronie Amazon.

Następnie kliknij „Zarejestruj urządzenie”. Dzięki temu ostatniemu krokowi możesz teraz zalogować się do swojego Smart TV i zobaczyć wszystko, co ta platforma oferuje.

chłopiec i jego tata oglądają filmy na smart tv

W jaki sposób mogę zalogować się na moje konto Amazon Prime Video?

Logowanie do konta Amazon prime Video jest bardzo proste, wystarczy stabilne połączenie internetowe, Twój adres e-mail i hasło. Możesz uzyskać do niego dostęp ze strony internetowej lub z aplikacji, jeśli zainstalowałeś go na telefonie komórkowym lub smart TV.

Aby uniknąć wpisywania adresu e-mail i hasła za każdym razem, gdy się logujesz, możesz kliknąć opcję „Zapamiętaj konto”, aby zapisać te dane. Teraz chcemy pokazać, jak zalogować się do konta Amazon Prime, jeśli robisz to z Internetu i aplikacji. Aby zalogować się ze strony internetowej, przejdź do oficjalnej strony Amazon Prime Video, a następnie kliknij „Konto i listy”, a następnie „Zaloguj się”.

Teraz wpisz swój adres e-mail i hasło, naciśnij „Kontynuuj” i to wszystko. Aby uzyskać dostęp do konta Amazon Prime z aplikacji, kroki są podobne do poprzedniego, musisz wprowadzić swój adres e-mail i hasło, a następnie kliknąć „Zaloguj się”. Różnica polega na tym, że czasami ze względów bezpieczeństwa musisz wykonać Captcha. Ponadto, jeśli urządzenie nie zostanie rozpoznane, platforma wyśle ​​Ci wiadomość e-mail w celu potwierdzenia logowania.

amazon prime logo wideo

Jak dodać moje ulubione treści do listy obserwowanych?

W Amazon Prime Video znajdziesz szeroką gamę treści multimedialnych, z których możesz korzystać w zaciszu swojego domu, z tego powodu wielu zastanawiało się, jakie filmy i seriale mogą oglądać, możesz przejrzeć katalog, który ma ta platforma i wybrać to, co chcesz najbardziej lubić.

Wiele razy chcemy zapisać coś, co naprawdę nam się podobało i zapisać to jako ulubione. Dobrą wiadomością jest to, że Amazon Prime Video ma opcję, która pozwala dodaj swoje ulubione treści do listy obserwowanych i możesz to zrobić w kilku prostych krokach.

Po zalogowaniu przejdź bezpośrednio do programu telewizyjnego lub filmu, który chcesz dodać do ulubionych, a następnie wybierz go, aby dodać go do listy obserwowanych. Zobaczysz symbol + pod streszczeniem programu, który musisz nacisnąć, a gdy to zrobisz, będzie on na liście obserwowanych. Aby znaleźć swoje treści dodane do ulubionych Musisz przejść do prawego dolnego rogu i kliknąć „Moje rzeczy”, tam będziesz mieć dostęp do listy obserwowanych Amazon Prime Video.

Jak dodać nowe urządzenie do mojego konta Amazon Prime?

Jak zauważyłeś, Amazon umożliwia bezproblemowe dodawanie urządzeń, w rzeczywistości możesz je przesyłać lub łączyć z około trzema urządzeniami jednocześnie. Musisz wykonać czynności wymienione powyżej, aby zarejestrować urządzenie z aplikacji lub strony internetowej.

Po zalogowaniu się należy przejść do sekcji Moje urządzenia i wyświetlić zarejestrowane urządzenie, jednak nie możesz dodać nowego urządzenia, ponieważ nie ma tej opcji. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z rejestracją urządzenia, możesz skonsultować się z pomocą techniczną Amazon Prime Video i rozwiać wszelkie wątpliwości.

dołącz do naszego kanału telegram