Skip to content

Jak oglądać mój dom na żywo w Street View w Mapach Google, Google Earth na moim Androidzie, iOS lub komputerze?

30 de wrzesień de 2021

Google, gigant Internetu, firma, która przyćmiła całą swoją konkurencję Jeśli chodzi o usługi internetowe, uczy nas najprostszego i najbardziej praktycznego sposobu oglądania naszego domu na żywo, z kilkoma stworzonymi przez nich w tym celu aplikacjami.

To jest w przypadku Mapy Google, ta niesamowita aplikacja, która oznacza wielki postęp technologiczny i turystyczny; ponieważ to narzędzie pozwala nam sprawdzić, które miejsca możesz odwiedzić podczas następnych podróży. Dodatkowo jest świetnym materiałem promocyjnym dla firm, których adresy znajdują się na ich mapach.

Ale zdecydowanie jedną z rzeczy, które wszyscy staraliśmy się zrobić i właśnie dlatego w tym artykule, jest osiągnięcie zobacz nasz dom z tej aplikacji. Daje nam to inne spojrzenie na nasze środowisko i to, jak postrzegamy siebie z nieskończoności przestrzeni. Bez wątpienia warto z niego korzystać i oczywiście znać jego funkcjonalność, przydatność i triki, aby wydobyć z niego jak najwięcej.

Ponadto w najnowszych aktualizacjach swojego systemu Google wdrożyło nowe narzędzie o nazwie Widok ulicy co pozwala na wizualizację ulic za pomocą rama w trzecim wymiarze (3D). Dzięki niej będziesz mógł lepiej zobaczyć nasze mieszkanie lub pokój.

W ten sposób możesz wirtualnie spacerować po swojej społeczności lub miejscu, w którym się aktualnie znajdujesz. W tym artykule opiszemy najlepsze sposoby, które możesz wykonać krok po kroku, aby zlokalizować zarówno swój dom. Oprócz tego, że znajdujesz się w dowolnym miejscu na świecie, w którym się znajdujesz.

Samouczek krok po kroku, jak zlokalizować mój dom z aplikacji Mapy w Mapach Google

Aby zacząć, musimy przejdź do oficjalnej strony map Google, który ma różne sposoby wejścia. Możesz wejść za pomocą skrótu znajdującego się w menu aplikacji znajdującym się w lewym górnym rogu ekranu na początku wyszukiwarki Google. Możesz również wejść na stronę ręcznie poprzez wyszukiwarkę.

Gdy znajdziesz się w interfejsie Map Google, w prawym górnym rogu ekranu znajdziesz wyszukiwarkę aplikacji. Tam możesz wpisać adres, co chcesz odwiedzić wirtualnie. Wiedząc o tym, musisz podać swój adres domowy. Po dokładnym wpisaniu adresu musisz wprowadzić klawiaturę lub nacisnąć niebieski przycisk znajdujący się po prawej stronie paska wyszukiwania.

Po wprowadzeniu adresu w pasku wyszukiwania interfejs użytkownika dokładnie zlokalizuj swój dom na mapie; co oznaczy go czerwonym wskaźnikiem, dzięki czemu będziesz mógł łatwo znaleźć się na mapie. Aby jednak przyjrzeć się bliżej, będziesz musiał użyć wspomnianego wcześniej Street View, aby rozwinąć ramkę i zastosować opcję 3D.

Aby zastosować tę aplikację, musisz przeciągnąć ikonę w kształcie chodzącej lalki, znajdującą się w prawym dolnym rogu ekranu. Możesz również uzyskać dostęp do tego trybu, naciskając zakładka z napisem „Street View” znajduje się na obrazach regionu, które pojawiają się w wyskakującym okienku wyszukiwarki na górnym pasku.

Szanse i korzyści, które zapewniają Mapy Google i Street View

Dzięki tym prostym i praktycznym krokom będziesz mógł odwiedzić lub zobaczyć swój dom wirtualnie za pomocą Mapy Google i Street View, możesz także przeciągnąć kursor ekranowy, aby rozróżnić różne perspektywy. Klikając dwukrotnie na ekranie, możesz rozszerzyć lub zmniejszyć zasięg oglądania, aby uzyskać lepsze wrażenia wirtualne.

Z pewnością wiele razy widzieliśmy w kilka filmów o gliniarzach, detektywów lub innych środków dochodzeniowych przy użyciu tego starożytnego środka lokalizacji o całkowitej dokładności geograficznej.

Na pewno się zastanawiał Jakie współrzędne ma mój dom? Dzięki tej funkcjonalności Google, po zlokalizowaniu miejsca zamieszkania za pomocą wyżej wymienionych kroków, dowiedz się, jakie dokładne współrzędne ma Twój dom. W ten sposób dokładnie poznamy szerokość i długość geograficzną naszego domu.

Możesz poruszać się praktycznie po wszystkich ulicach w swoim regionie za pomocą Widok ulicy Google. Dzięki tej modalności możesz przejść przez twój komputer lub urządzenie mobilne na ulicach Twojej okolicy. Chociaż ludzie wydają się być rozpikselowani ze względów bezpieczeństwa, wirtualna rzeczywistość, którą prezentują te aplikacje, pozwala nam zwiększyć nasze postrzeganie naszego stylu życia.

jak zlokalizować w moim mieście z widokiem na ulicę

I pamiętaj, że możliwości Map Google są nieograniczone, ponieważ możesz odwiedzić dowolną część świata w ciągu kilku sekund. Możesz organizować swoje plany podróży. W ten sposób, aby być bardziej poinformowanym o turystyce, którą zamierzasz robić, pamiętaj, że możesz skorzystać z funkcji Widok ulicy aby lepiej zwizualizować miejsca, które chcesz zobaczyć.

Możliwości jest wiele z tym wirtualnym narzędziem. Jednak ani wirtualna podróż, ani rama 3D nie mogą się równać z wrażeniami podróżowania w nieznane miejsca i przeżywania nowych doświadczeń, trzeba zachować równowagę.

Sam twórca wspomnianej aplikacji powiedział, że stworzył to narzędzie nie po to, by ludzie tylko wirtualnie podróżowali. Zamiast zwiększą swoje granice świata i będą podróżować do większej liczby miejsc, aby przeżyć nowe doświadczenia. Są to najbardziej satysfakcjonujące medium, jakie istnieje, poznawanie nowych ludzi, nowych kultur, nowych źródeł utrzymania i nowych wyzwań.

Jeśli jesteś osobą o ograniczonych zasobach, której nie stać na wyjazd na drugi koniec świata lub do najbardziej ekstrawaganckich i imponujących miejsc… nie powinieneś siedzieć przy komputerze tylko wirtualnie zwiedzając miejsca. W jego kraju jest wiele niesamowitych miejsc do odwiedzenia, więc najlepszą rekomendacją, jaką możemy Ci dać, jest skorzystanie z niej Mapy Google do planowania podróży i sprawić, by były przyjemniejsze.

dołącz do naszego kanału telegram