Skip to content

Jak oglądać bezpłatny Netflix bez Internetu na Androidzie w domu — przydatny przewodnik

9 de marzec de 2022

Netflix jest dziś bez wątpienia jedną z najważniejszych aplikacji. Taki, który ma zakochanych użytkowników, ponieważ pozwala im oglądać wiele filmów lub seriali na dowolnym urządzeniu. Wszystko to płacąc naprawdę śmieszną sumę pieniędzy za tak dużo treści.

Prawda jest taka, że ​​z tego znaleźliśmy wielu użytkowników, którzy nas pytają jak oglądać Netflixa za darmo na Androidzie W tym artykule przedstawimy Ci wszystkie informacje na ten temat.

Ale zanim wyjaśnię jak oglądać Netflixa za darmo na Androidzieuważamy, że mogą Cię zainteresować inne samouczki związane z tą aplikacją.

Jak oglądać filmy na Netflix bez Internetu?

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat procedura oglądania Netflixa offline, musisz wiedzieć, że podczas pobierania zawartości zobaczysz kółko postępu. Po zakończeniu oznacza to, że mamy już szybki dostęp do tych treści.

Należy pamiętać, że po zakończeniu pobierania pojawia się symbol telefonu komórkowego. Naciskając go umieścimy pobrany film lub program telewizyjny. Możliwe jest również usunięcie zawartości, w przypadku, gdy nasz smartfon nie ma zbyt dużej pojemności, a w tym celu musisz przejść do listy pobierania Netflix.

Kiedy zaczniesz zaglądać do środka Lista pobierania Netflix, zobaczysz zorganizowane seriale telewizyjne. Abyś mógł zobaczyć, które rozdziały zostały wcześniej pobrane, unikając niedogodności i tracąc z oczu te, które już widziałeś.

Jeśli jednak chcesz zwolnić miejsce w dużym stopniu, wystarczy, że klikniesz ikonę edycji w prawym górnym rogu, co pozwoli Ci usuwać elementy na większą skalę, bez większego wysiłku.

Z drugiej strony musisz wiedzieć, że istnieją pewne konfiguracje, które możemy określić w takich przypadkach. Ponieważ zawartość pobieranych plików zaczyna się automatycznie pobierać na urządzenie, gdy mamy połączenie Wi-Fi, aby uniknąć dużych wydatków.

Chociaż możemy zmienić lub zmodyfikować system, aby były one również pobierane, gdy pozostajemy połączony z mobilnym abonamentem danych. Należy pamiętać, że pobranie filmu może pochłonąć znaczną część danych mobilnych.

Z drugiej strony musisz wziąć pod uwagę, że w tej chwili nie wszystkie tytuły są dostępne do pobrania. Dlatego powinieneś najpierw poszukać sekcji „Dostępne do pobrania”, która znajduje się w bocznym menu aplikacji na Androida, aby nie tracić czasu.

Poza tym w końcu musimy powiedzieć, że prędkość pobierania treści Netflix Zawsze będzie to miało związek z jakością Twojego połączenia internetowego, co w takich przypadkach nie jest drobnym problemem.

Pobierz filmy z Netflix

Należy pamiętać, że jedynym sposobem na to pobieraj filmy lub seriale z Netflix, robi to z telefonu komórkowego z systemem iOS lub Android. To jedyny sposób, ponieważ nie można tego zrobić za pomocą telewizorów i komputerów.

Oczywiście pierwszą rzeczą, którą musisz zainstalować na telefonie komórkowym, jest aplikacja Netflix, nie możesz tego zrobić z przeglądarki takiej jak Chrome, więc pobierz aplikację stąd.

Jeśli więc wyjeżdżasz na jakiś czas, a może nawet w podróż, i chcesz obejrzeć dobry film lub serial, siedząc godzinami w autobusie, możesz w ten sposób pobrać z Netflix, co tylko chcesz.

Przede wszystkim otwieramy aplikację. Przejdźmy do tego filmu lub serialu, który chcesz pobrać. Gdy już tam jesteśmy, jeśli przyjrzysz się uważnie, po jednej ze stron pojawi się zielona strzałka. W ten sposób rozpoczyna się pobieranie wspomnianego wideo.

Chociaż należy wziąć pod uwagę jeden mały szczegół, Nie wszystkie treści Netflix można pobrać. Bez wątpienia jest to zła rzecz, ponieważ ideałem byłaby możliwość pobrania tego, co chcemy, abyśmy mogli cieszyć się tym bez konieczności zużywania danych mobilnych lub gdy nie mamy bezpośrednio.

Jedyne, co mamy nadzieję, to to, że z biegiem czasu katalog filmów i seriali, które możemy pobrać, powiększy się, ponieważ ten pomysł jest po prostu świetny, aby móc docenić Netflixa w 100%, który sam w sobie, przy wielu okazjach, jest przestarzały lub krótki. Jeśli chodzi o katalog, jednym ze sposobów zachęcenia użytkowników do pozostania na tej platformie jest oferowanie między większą zawartością a większą liczbą funkcjiale miejmy nadzieję, że to „kompletne” w pewnym momencie, tymczasem zadowolimy się tym, co dotyka.

Czy dzięki temu krok po kroku udało Ci się oglądać Netflix offline?

Nie możemy temu zaprzeczyć Netflix to jedna z najczęściej używanych platform na świecie. W końcu dzięki niemu mamy dostęp do wielu wysokiej jakości seriali i filmów. Korzystaj z nich bez konieczności pobierania czegokolwiek, z przeglądarki i po prostu z dobrym połączeniem internetowym.

Jak oglądać Netflix za darmo na Androidzie?

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby oglądaj Netflixa za darmo na Androidzie, jest wejście na oficjalną stronę firmy lub aplikacji na Netflix.com. Przekonasz się, że zamawiając usługę, możesz wybrać 1 bezpłatny miesiąc Netflix w wersji podstawowej, standardowej lub Premium. Jeśli masz już konto, musisz się wylogować i zarejestrować ponownie, aby otrzymać 1 bezpłatny miesiąc Netflix. Atrakcyjną rzeczą jest to, że możesz anulować swoje konto Netflix, kiedy tylko chcesz, zwykle przed zapłaceniem.

Rekomendacją, którą możemy zrobić, jeśli chodzi o Netflix lub jakąkolwiek inną aplikację, jest skorzystanie z miesiąca próbnego, gdy masz mniej pracy lub zobowiązań. W ten sposób będziesz mógł korzystać z aplikacji przez większą część dnia. Co w takich przypadkach jest ogromną zaletą.

Tak, jest to konieczne pobierz aplikację Netflix na Androida za darmo i zaloguj się za pomocą właśnie utworzonego konta, które jest bezpośrednio powiązane z Twoim bezpłatnym kontem Netflix.

Kolejną wskazówką, którą możemy Ci dać, jest udostępnienie konta Netflix komuś innemu. Jeśli masz członka rodziny, który płaci sam i nie ma nic przeciwko przekazaniu Ci swoich haseł do mieć darmowego Netflixa, możesz skorzystać, a następnie świadczyć inną usługę w zamian lub dać mu trochę pieniędzy.

Jest to bardzo dobra alternatywa w przypadkach, w których chcesz wydać jak najmniej pieniędzy. Pamiętaj, że podstawowy Netflix umożliwia 1 ekran jednocześnie, standardowy 2 i Premium 4, więc pamiętaj o tym szczególe.

Czy byłeś w stanie oglądać Netflix za darmo na Androidzie dzięki temu krok po kroku?

Kiedy myślimy o tych aplikacjach, których nie powinniśmy przestać instalować na naszych smartfonach z jakiegokolwiek powodu, nie ma wątpliwości, że Netflix jest jednym z najlepszych. I w tym sensie należy zauważyć, że wielu marzy o możliwości przeglądania ich treści bez Internetu.

Prawda jest taka, że ​​od pewnego czasu całkowicie możliwe jest szybkie oglądanie treści Netflix. Wystarczy, że klikniemy aplikację i pobierzemy odcinki lub filmy, o ile pozostaniemy w kontakcie z Wi-Fi lub mobilną transmisją danych.

Pierwszą rzeczą, którą będziesz musiał zrobić, jeśli naprawdę interesuje Cię tego typu samouczek, to: pobierz aplikację Netflix ze sklepu Google Playcoś, co możesz zrobić w ciągu kilku sekund, korzystając z tego linku.

Poza tym, jeśli jesteś już do tego przyzwyczajony używaj Netfliksa na telefonach z Androidemmusisz wiedzieć, że wszystko, co jest potrzebne w takich przypadkach, to wyszukanie konkretnego programu lub filmu, który będziemy chcieli zobaczyć, gdy nie będziemy później połączeni z systemem.

Gdy to zrobisz, musisz kliknąć strzałkę pobierania, aby zapisać ją na swoim urządzeniu mobilnym. Zajmie to trochę czasu w zależności od jakości połączenia internetowego, a po tym będziesz mógł szybko cieszyć się serialem lub filmem.

dołącz do naszego kanału telegram