Skip to content

Jak odzyskać zarchiwizowane wiadomości z Facebooka?

2 de lipiec de 2022

Facebook jest jedną z głównych sieci społecznościowych na świecie, a jeśli weźmiemy pod uwagę statystyki z ostatnich czasów, możemy również powiedzieć, że jest to jeden z najczęściej używanych przez użytkowników z całej planety, więc wszystkie tutoriale wykonane z zawsze są interesujące. Pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć przy tej szczególnej okazji, jest to, że jeśli jesteś regularnym użytkownikiem Facebook Z pewnością zauważyłeś, że Facebook Messenger umożliwia archiwizowanie niektórych rozmów po przeczytaniu wiadomości.

Pod względem wizualnym prawda jest taka, że ​​ta funkcja jest podobna do usuwania rozmowy, chociaż ma tę zaletę, że zawartość nie jest usuwana, ale w rzeczywistości są one tylko oddzielane w folderze zarchiwizowanych rozmów, aby móc je zobaczyć w dowolnym momencie. Rzeczywiście, atrakcyjność tego systemu polega na tym, że możemy: odzyskaj tę zarchiwizowaną rozmowę lub konwersacje na wypadek, gdyby było ich wiele, w ciągu zaledwie kilku sekund, aby przywrócić je do folderu czatów na Facebooku.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, jedyną rzeczą, którą musimy wiedzieć w tym zakresie, jest to, że kiedy idziemy do archiwum rozmowy, jest ona usuwana ze zwykłej listy, którą widzimy z ostatnich rozmów, zarówno z samej aplikacji Facebooka, jak i z Messengera aplikacji, gdy działa niezależnie. Aby odzyskać te czaty lub konwersacje, istnieją dwie dostępne metody, które musimy wziąć pod uwagęjeden z aplikacji Facebook Messenger, a drugi bezpośrednio z komputera.

Jak odzyskać wiadomości z Facebooka

Odzyskaj wiadomości Messenger z komputera

W przypadku, gdy chcesz odzyskać wszystkie wiadomości Messenger z komputera, musisz postępować w następujący sposób:

  • Otwórz Facebooka na swoim komputerze z dowolnej przeglądarki
  • Przejdź do Messengera w prawym górnym rogu ekranu
  • Daj opcję „Zobacz wszystkie wiadomości w Messengerze”
  • Po lewej stronie ekranu przejdź do ikony Ustawienia
  • Wybierz opcję „Zarchiwizowane rozmowy”
  • Na liście rozmów pojawią się te, które nie pojawiły się na oryginalnej liście
  • Naciśnij czat, który Cię interesuje, wyślij wiadomość, a automatycznie powróci ona do listy najczęstszych rozmów na Facebook Messengerze

Odzyskaj wiadomości Messenger z oficjalnej aplikacji

Teraz, jeśli zamierzasz uzyskać dostęp do tych wiadomości z aplikacji, musisz wykonać następujące kroki:

  • Otwórz aplikację Messenger lub Messenger Lite na telefonie komórkowym
  • Wpisz w wyszukiwarkę imię osoby, z którą rozmawialiśmy, a następnie zarchiwizuj tę rozmowę
  • Wyślij mu wiadomość, a rozmowa zostanie natychmiast usunięta

Jak mogłeś zauważyć, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że wielu użytkowników nie zdaje sobie sprawy z opcji archiwizacji wiadomości, mamy do czynienia z szeregiem naprawdę interesujących treści, które pozwalają nam w pełni wykorzystać każdą z rozmów, które są częścią Messengera . Jest to metoda szeroko stosowana przez osoby znające tę opcję, więc jeśli masz jakieś rozmowy, których nie chcesz, aby inni czytali, zalecamy zacząć korzystać z tej funkcji.

Czy zarchiwizowałeś już rozmowę w Messengerze?