Skip to content

Jak odzyskać zamkniętą kartę w mojej przeglądarce po błędzie — Chrome lub Firefox

9 de grudzień de 2021

Kiedy używamy naszego komputera do nauki lub pracy, czasami otwieramy wiele zakładek, które pomagają nam mieć konkretne informacje związane z tematem, którym się zajmujemy, pozwala nam to dostęp za pomocą jednego kliknięcia do strony, której potrzebujemy a kiedy skończymy z tym, możemy przejść do drugiego i wrócić do poprzedniego.

Ale czasami z powodu błędu ludzkiego przypadkowo zamykasz kartę i musisz ją odzyskać lub otwórz to ponownie szybko aby pomysł nie zniknął; Ma to rozwiązanie, tutaj pokażemy Ci, jak to zrobić i tym samym odzyskać ostatnio zamkniętą kartę. Jeśli jest to przypadek, że używamy Chrome lub Firefox, tutaj znajdziesz rozwiązanie, którego szukasz, dla tego małego błędu, który czasami występuje i nie pozwala na zapisanie kart, aby je później przeczytać.

Ile zamkniętych kart można odzyskać w Google Chrome lub Firefox?

Troska jest wiedza ile możesz ponownie otworzyć? Jeśli musisz to zrobić, powinieneś wiedzieć przede wszystkim, że można to zrobić po kolei, teraz jest to, że możesz otworzyć tyle, ile zamknąłeś, ale w tej samej kolejności, w jakiej zostały zamknięte jako pierwsze, ostatni do zamknięcia otworzy się, a poprzedni do tego i tak dalej zostaną otwarte.

Czy jest to granica? Jeśli tak, generalnie można w ten sposób szybko odzyskać do 8 zamkniętych kart, wcześniej wykorzystywana była historia przeglądania, ale jest już szybki sposób na to.

Przeglądarki, których używamy do uzyskiwania dostępu do Internetu, na przykład te, które mają zainstalowane Google Chrome i Firefox, stworzyły skróty, które tworzą krótką serię kombinacji klawiszy, aby osiągnąć to zadanie i móc ułatw nam życie i jest to, że to narzędzie stało się niezbędne dla nawigacji i dla użytkowników, którzy zawsze szukają sposobu, aby wszystko było płynniejsze i szybsze.

W przypadku tych przeglądarek system, z którego korzystają, jest natychmiastowy, wystarczy nacisnąć klawisze z komputerem na pierwszym planie. załaduje zamknięte okno w nowej karcie poprzednio teraz Jak działają te dwa?.

W Google Chrome

Przeglądarka Google Chrome jest najbardziej znana i może być najczęściej używana w sieci, ma skrót do ponownego otwarcia zamkniętej karty, w tym celu musimy nacisnąć klawisze razem Ctrl + Shift + T. Spowoduje to automatyczne otwarcie strony, którą zamknęliśmy przez przypadek lub dlatego, że w tej chwili jej nie potrzebowaliśmy. Bez względu na przyczynę zaoszczędzi to nam dużo pracy i bez bólu głowy.

Korzystanie z Firefoksa

Dla tych, którzy zainstalowali przeglądarkę Firefox, która jest ulubioną przez wielu ze względu na różne przydatne narzędzia. Posiada również skrót do otwierania zamkniętych kart bez konieczności wchodzenia do historii wyszukiwania, również jeśli ją skonfigurujesz, możesz je odzyskać, nawet jeśli przypadkowo zamkniesz przeglądarkę.

Firefox ma tę samą ścieżkę, co powyżej Ctrl + Shift + T w ten sposób zamknięta zakładka zostanie automatycznie otwarta podczas korzystania z tej kombinacji i może być również użyta do otwarcia innych zamkniętych zakładek zgodnie z kolejnością, w jakiej zostały zamknięte od ostatniej, która zostanie otwarta jako pierwsza, zachowując kolejność.

przeglądarka Firefox

Jakie są kroki, aby odzyskać ostatnią kartę zamkniętą za pomocą myszy komputerowej?

Aby otworzyć wcześniej zamknięte zakładki, możemy przejść do menu w prawym górnym rogu i poszukaj opcji historii i klikamy, wtedy pojawi się lista z historią, wystarczy kliknąć zamkniętą stronę.

Ale jeśli tak nie jest i nie zapisuje historii, ponieważ jest w trybie incognito lub skonfigurowany, aby tego nie robić, musisz wykonać następujące czynności.

Przejdź do Menu, kliknij Narzędzia, a następnie ostatnio zamknięte wtedy wszystkie zamknięte karty zostaną pokazane stąd, kliknij prawym przyciskiem myszy, a następnie włącz Otwórz zamkniętą kartę więc możesz ponownie otworzyć stronę.

W tej chwili jest to podstawowe narzędzie, z którego użytkownicy często korzystają domyślnie, to mówi nam, że jeśli przeglądarka nie ma tej opcji wkrótce umieści go na rynku.

Ponieważ to narzędzie jest obecnie niezbędne dla użytkownika, wszystkie najczęściej używane przeglądarki mają skrót do wykonywania tej bardzo potrzebnej akcji.

dołącz do naszego kanału telegram