Skip to content

Jak odzyskać uszkodzone lub usunięte pliki z kart pamięci, dysków twardych i dysków wymiennych?

17 de grudzień de 2021

Dysk twardy może służyć przez wiele lat, ale nie jest też wieczny. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że przy prostym uderzeniu i nie wspominając o upadku łatwo je uszkodzić i stracić wszystkie zawarte w nim informacje. Dlatego wiele osób ma taką wątpliwość: czy uszkodzony jest dysk twardy? możliwość pobrania informacji? Zobaczmy to dalej.

Odzyskaj informacje z uszkodzonego dysku twardego

Każdy rodzaj dysku twardego jeśli spadnie lub dozna jakiegoś uderzenia, może ulec uszkodzeniu. Dlatego musimy być bardzo ostrożni podczas obchodzenia się z dyskami twardymi, ponieważ bardzo łatwo ulegają one uszkodzeniu.

W przeciwieństwie do dysku SSD, który można nosić bez większych problemów (chociaż jeśli spadnie lub uderzy, to tak samo) dysk twardy jest jeszcze delikatniejszy.

Wiele osób jest zaangażowanych w odzyskać informacje z uszkodzonych dysków twardych. Chociaż ta usługa jest ogólnie dość droga, więc nie każdy może z niej korzystać.

Po pierwsze, jeśli masz zły dysk twardy, powinieneś dostać skrzynię, to będzie zależeć od rozmiaru dysku, które pudełko powinieneś kupić. Pamiętaj, że dysk notebooka jest mniejszy niż komputer stacjonarny. Następnie podłączasz skrzynię do komputera. Połączony w ten sposób działa wolniej, ale chodzi o odzyskanie zawartych w nim informacji.

Jak odzyskać dane z uszkodzonego dysku twardego

Jak możesz sobie wyobrazić, istnieją programy, które pomagają odzyskać informacje z uszkodzonych dysków twardych. W tym przypadku skorzystamy z programu Regenerator HDD. Z dość opisową nazwą będziemy go używać do odzyskać informacje z dysku twardego.

Wszystko, co musisz zrobić, to się połączyć dysk twardy do komputera, uruchom program i w zależności od ilości informacji, które masz na dysku, może to zająć mniej lub więcej czasu. Tutaj niezbędna jest cierpliwość i szukanie sposobu na odzyskanie utraconych lub trwale usuniętych plików, zdjęć i plików.

odzyskać pamięć danych

Odzyskaj pliki z uszkodzonego dysku twardego

W przypadku, gdy powyższy program nie dał oczekiwanych rezultatów. Możesz spróbować z Boot CD Hiren która jest całkiem dobrą i popularną aplikacją. Jeden z najlepszych obecnie działa na pobieranie informacji z Zły dysk twardy.

Wspomniany program to totalnie wolny, musisz pobrać obraz. ISO, które możesz zamontować lub wypalić bezpośrednio na DVD.

Sztuczka, aby odzyskać pliki z uszkodzonego dysku twardego

Żyjemy w czasach, w których internet jest wszędzie. Jeśli więc masz ważne informacje na swoim komputerze, zalecamy zapisanie go w chmurze. Nie ma bezpieczniejszego sposobu (przynajmniej obecnie) na zabezpieczenie wszystkich naszych plików.

Zapisując pliki w chmurze nie musisz się martwić o uszkodzenie lub utratę dysku. Ponadto możesz uzyskać dostęp do swoich informacji z dowolnego komputer lub urządzenie mobilnePołączyłem się z internetem.

Jeden z duże problemy W wielu przypadkach musimy stawić czoła, gdy tracimy plik lub usuwamy go przypadkowo, ważny plik, który musimy odzyskać i nie wiemy dokładnie, jak to zrobić.

Na tego typu okazje jest Recuva całkiem dobry program, narzędzie do odzyskiwania firmy Microsoft, bez reklam, którego niestety nie ma w systemie Windows, więc musisz pobierz Recuva na bok, ale to nic nie kosztuje, więc jest całkiem proste pobierz Recuva do komputera i każdy użytkownik może korzystać z tego narzędzia.

Odzyskaj usunięte pliki

Dlaczego każdy użytkownik może skorzystać z tego narzędzia? Zasadniczo, ponieważ Projekt Recuvy Jest tak prosty, ale jednocześnie dostępny, ze wszystkimi opcjami na pierwszy rzut oka, wszystkim, czego potrzebujesz, a do tego potężnym programem zdolnym do odzyskiwania z dokumentów Word, do obrazów, plików MP3, e-maili, filmów, zdjęć czy cokolwiek. być.

Kiedy skończysz pobierz Recuva i zaczniesz korzystać z programu, rozpocznie się skanowanie systemu w celu wykrycia plików, które można odzyskać, możesz odzyskać jeden na raz lub możesz to zrobić zbiorczo, jak chcesz.

Recuva, wiele opcji w prostym programie

Posiada dwa tryby, wspomagany i normalny. Na Tryb wspomagany Recuva pyta o typ pliku, który chcesz odzyskać, ścieżkę pliku i głębokość skanowania. Z drugiej strony w trybie normalnym opcje zostaną umieszczone w oknie odzyskiwania.

Pozytywne to ma Recuva Niewątpliwie właśnie ten tryb wspomagany jest bardzo pomocny, oprócz podglądu plików do odzyskania, ma narzędzie do głębokiego skanowania, które jest naprawdę zbyt przydatne, możliwość bezpiecznego usunięcia, a także, nie ma ograniczeń co do jego używania, jest całkowicie darmowy i bez żadnych reklam.

znajdź usunięte pliki dysk wymienny

W przeciwieństwie do innych programów, Recuva może nie odzyskać tak wielu plików, ale pozytywne jest to, że ma prosty i uczciwy projekt, z szybko dostępnymi opcjami, dzięki czemu jest odpowiedni dla każdego użytkownika, oprócz tego, że jest bezpłatny i bezpłatny. reklamy, więc bez wątpienia warto pobrać Recuva za darmo, jest to również oficjalne narzędzie do Microsoft.

Wszelkie pytania na ten temat możesz zostawić poniżej w komentarzach, jeśli nie wiesz jak pobierz Recuva i odzyskaj wszystkie pliki usunięte lub usunięte z komputera, każdy problem związany z tym narzędziem, nie wahaj się zostawić nam komentarza.