Skip to content

Jak odzyskać usunięte pliki wideo, obrazy lub zdjęcia z mojego Windows Phone krok po kroku?

10 de grudzień de 2021

Jeśli użyjesz telefon komórkowy z systemem Windows Phone 7 lub 8 i przypadkowo usunął niektóre pliki, nie musisz się martwić, ponieważ tutaj nauczymy Cię, jak je odzyskać. W tym samouczku dowiesz się, jak szybko i łatwo odzyskać usunięte zdjęcia, filmy lub obrazy na Windows Phone.

Przed rozpoczęciem odzyskiwania skasowanych danych w telefonie Windows Phone musisz zrozumieć, że ta procedura ma ograniczenia. Windows Phone nie ma kosza, jak wersja na komputery stacjonarne, więc jeśli zmodyfikujesz plik lub go usuniesz, zostanie on natychmiast usunięty z telefonu komórkowego.

Jak więc odzyskać usunięte zdjęcia na Windows Phone?

Windows Phone Recovery jest dostępny dla systemów Windows i Mac, jest to narzędzie, które pomoże Ci odzyskać zdjęcia, które przypadkowo usunąłeś z telefonu komórkowego telefon Windows. Oczywiście pozwala również odzyskać pliki wideo i audio, ponadto jest bardzo łatwy w użyciu i potrzebujesz tylko komputera z systemem Windows lub Mac.

Możesz także użyć Any Photo dla Windows lub Mac, jeśli chcesz odzyskać zdjęcia. Otwieramy tę aplikację i wybieramy Windows Phone, wybieramy typ pliku, który chcemy przeszukać a następnie klikniemy w miejscu, w którym jest napisane Skanuj.

Masz podgląd, aby zobaczyć różne pliki do odzyskania, możesz wybrać je wszystkie lub tylko te, których potrzebujesz. Po wybraniu idziesz bezpośrednio, aby zapisać je na swoim komputerze lub gdzieś w telefonie komórkowym.

Odzyskaj usunięte pliki na Windows Phone

Istnieją również sposoby i środki na odzyskanie utraconych zdjęć, wystarczy zrób to za pomocą aplikacji o nazwie Windows Recovery dla komputerów z systemem Windows lub dla tych, którzy mają również komputery Mac. Następnie otrzymujesz tę aplikację, instalujesz ją na swoim komputerze, uruchamiasz i łączysz telefon komórkowy z komputerem.

Teraz idziesz do wybierz tryb Windows Phone 8To, co zobaczysz dalej, to opcje, aby zobaczyć typ pliku, który będziemy przeszukiwać, w tym momencie wybierzesz „Zdjęcia”, a następnie będziesz musiał kliknąć miejsce, w którym jest napisane „Skanuj”.

Po odczekaniu trochę zobaczymy wszystkie zdjęcia, które można odzyskać Na naszym smartfonie wszystko, co musisz zrobić, aby odzyskać zdjęcia, to wybrać je i zapisać i to wszystko.

Jak widać, odzyskiwanie usuniętych zdjęć na urządzeniach z systemem Windows Phone nie jest zbyt skomplikowane, chociaż jeśli potrzebujemy pomocy programów zewnętrznych i komputera, aby to osiągnąć. Ale na szczęście można je odzyskać, pamiętaj, że niektóre, w zależności od różnych czynników, mogą nie pojawić się na liście odzyskiwania, a zatem pozostać stratami na zawsze.

Jak korzystać z programu do odzyskiwania skasowanych zdjęć na Windows Phone

Korzystanie z tego programu jest bardzo proste, jak wspomnieliśmy powyżej, jednak oto krótki przewodnik:

1.- Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to pobierz narzędzie z oficjalnej strony.

2.- Po zainstalowaniu aplikacji na komputerze, musisz podłączyć telefon komórkowy do komputera i wybrać Windows Phone. Spowoduje to wyświetlenie kilku opcji, należy wybrać typ pliku i wybrać opcję Skanuj.

3.- Teraz musisz kliknij Podgląd i wybierz pliki z Windows Phone.

4.- W skrócie zostaną wyświetlone wszystkie zdjęcia, które można odzyskać na urządzeniu z Windows Phone. Podgląd pozwoli Ci sprawdzić całą zawartość, wystarczy wybrać, zaznaczając pola obok nazw każdego pliku.

5.- Teraz po prostu musisz zapisz odzyskane pliki na swoim Windows Phone i gotowe.

wszelkie odzyskiwanie zdjęć

Kolejna aplikacja do odzyskiwania skasowanych zdjęć

Istnieje wiele aplikacji do odzyskiwania skasowanych plików na smartfonach i innych typach urządzeń. Jednak tutaj przynosimy ci Any Photo Recovery, aplikacja, która pomoże Ci odzyskać zdjęcia, filmy lub obrazy usunięte z telefonu Windows Phone.

Działa w bardzo podobny sposób do poprzedniej aplikacji, jest używany w następujący sposób:

1.- Najpierw musisz wybierz Windows Phone jako jednostka docelowa i wybierz typy plików: zdjęcia, obrazy, audio lub wideo, a następnie kliknij Skanuj.

2.- Teraz musisz wybierz pliki, które chcesz odzyskać, zapisz odzyskane pliki na telefonie komórkowym lub komputerze i gotowe.

dołącz do naszego kanału telegram