Skip to content

Jak odzyskać usunięte lub usunięte zdjęcia i pliki na Windows Phone, Nokia Lumia i Lumia 630?

30 de wrzesień de 2022

Zdarzyło się nam wszystkim czasami, że przez pomyłkę usuwaliśmy pliki z naszych urządzeń mobilnych i nie tylko w Nokii. Na komputerze jest to łatwe, ponieważ po usunięciu nadal masz możliwość odzyskania go za pomocą kosza i z tego powodu użytkownicy często przeszukują Internet w poszukiwaniu Jak odzyskać zdjęcia usunięte pliki na Windows Phone Nokia.

Marka Nokia jest jedną z najstarszych, ale obecnie najbardziej znanych, ponieważ charakteryzuje się nie tylko wykazują się jakością, ale trwałością, czego szukają użytkownicy.

Głównym problemem jest to, że telefony komórkowe nie mają kosza na śmieci, sprawy trochę się komplikują, ale możesz być pewien, że nie za dużo, dość łatwo jest powiedzieć prawdę Odzyskaj usunięte pliki z telefonu Nokia Lumia z urządzenia z systemem Windows Phone.

Jednym z aspektów charakteryzujących Nokia Lumia jest bezpieczeństwo, dlatego zalecamy aktywację systemu wzorców zabezpieczeń, aby mieć doskonałe i bezpieczne urządzenie.

Jak odzyskać usunięte pliki z Nokia Lumia za pomocą Windows Phone

Obecnie istnieją sposoby na rozwiązanie tego problemu, który dotyka wszystkich użytkowników smartfonów, ponieważ z powodu nieostrożności, pośpiechu lub z innych powodów usuwamy nasze zdjęcia, ale wykonując te czynności możesz to zrobić bez problemu:

  • Pierwszą rzeczą, którą zrobimy, jest pobierz program „Odzyskiwanie zdjęć” doskonały program do tego typu sytuacji, możesz go szybko pobrać z jego oficjalnej strony internetowej.
  • Po zainstalowaniu, co zamierzamy zrobić, to podłącz urządzenie mobilne za pomocą kabla USB oryginał.
  • Następną rzeczą, którą zrobimy, jest otwórz program na naszym komputerze.
  • Automatycznie program wykryje urządzenia pamięci masowej istniejący wśród nich nasz smartfon.
  • Teraz wystarczy kliknąć opcję „Skanuj” i rozpocznie się proces wyszukiwania plików, które są usuwane z naszego telefonu. W przypadku, gdy chcesz tylko odzyskać zdjęcia, możesz to zrobić za pomocą posiadanych filtrów.
  • Pod koniec procesu zobaczysz, które zdjęcia możesz odzyskaćwystarczy wybrać i wybrać opcję „Odzyskaj”, a rozpocznie się proces przywracania.

Istnieją inne programy obecnie mogą wykonać tę funkcję odzyskiwania zdjęć, ponieważ jest to jeden z błędów, które zwykle popełniają użytkownicy.

Alternatywna opcja odzyskiwania plików z Windows Phone

móc wiedzieć jak odzyskać usunięte pliki zdjęć W Windows Phone Nokia z tą procedurą będziemy musieli postępować krok po kroku, metoda jest bardzo podobna do poprzedniej, ale z innym i równie skutecznym programem:

nokia lumia żółty i zielony

Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to pobrać potrzebny nam program o nazwie Recuva, możesz pobierz go z jego oficjalnej strony za darmo.

Po pobraniu otwieramy program szybkie zlokalizowanie go na naszym pulpicie.

Otwarcie spowoduje wyświetlenie różnych filtruj opcje wyszukiwaniaaby wyszukiwanie było bardziej efektywne i szybsze (im więcej typów plików chcesz odzyskać, tym wolniejszy będzie proces).

Jeśli szukamy obrazów na naszym smartfonie w wyszukiwaniu zostaną znalezione tylko te, które można odzyskać, niezależnie od ich pochodzenia Facebook, Instagram, WhatsApp lub aparat, znajdziesz je.

Musimy wybrać miejsce wyszukiwania, aby było jeszcze bardziej precyzyjne w wyszukiwaniu, naciskamy opcję „Na mojej karcie pamięci lub iPodzie” ponieważ przyjrzymy się naszej Nokii Lumii.

Mając wszystko skonfigurowane, po prostu zaczynamy i rozpocznie się wyszukiwanie naszych obrazów, może to chwilę potrwać, ponieważ wyszukiwanie jest wyczerpujące i głębsze.

Jeśli to, czego chcesz, to odzyskać inny typ plikumożesz to zrobić wykonując te same kroki, a w krótkim czasie będziesz mieć wszystkie informacje, które usunąłeś celowo lub nieświadomie.

Tak łatwe i proste, że możesz odzyskać wszystkie informacje utracone w telefonie Nokia Lumia w dowolnym z jego modeli, a najlepsze jest to możesz użyć dowolnej z tych 100% skutecznych metod.

Jeśli masz smartfon z Androidem lub znajomego i to samo mu się przydarzyło, istnieją również sposoby na odzyskanie informacji usuniętych przez pomyłkę z Telefony i tablety z Androidem.

dołącz do naszego kanału telegram