Skip to content

Jak odtwarzać dźwięk WhatsApp bez wchodzenia do aplikacji, bez widocznego

21 de listopad de 2022

Jednym z aspektów, który najbardziej interesuje nas jako użytkowników, jest możliwość poznania jak odtwarzać dźwięk WhatsApp bez wchodzenia do aplikacjia dziś poznasz strategie, jak to zrobić, nie dając się wykryć.

WhatsApp otrzymuje ogromną liczbę cotygodniowych aktualizacji, być może ci, którzy korzystają tylko ze stabilnej wersji dostępnej w sklepie, nie zauważają tego, co ci mówię.WhatsApp z wieloma aktualizacjami? Nowe wersje WhatsApp beta są stale przesyłane na oficjalną stronę internetową.Jeśli pobierzesz APK aplikacji ze strony internetowej, możesz zainstalować wersję beta i używać jej z tym samym numerem, który masz teraz, z tymi samymi rozmowami, kontaktami, itp. Ale z opcje, które prawdopodobnie nie są dostępne w stabilnej wersji WhatsApp.

Niektóre opcje znajdziesz w wersji beta WhatsApp nie osiągną swojej oficjalnej wersji i zostaną odrzucone, zarchiwizowane i zapomniane. Wiele innych prędzej czy później dociera do znanej nam wszystkim wersji tej popularnej aplikacji.

Kolejną opcją, którą oferuje ta sieć społecznościowa, jest sieć WhatsApp, w której możesz wykonać prawie wszystkie czynności niż w aplikacji.

Teraz ty też możesz wysyłać muzykę do każdego w WhatsApp w bardzo łatwy i szybki sposób dzięki nowym opcjom.

Jak słuchać audio WhatsApp bez otwierania ich w powiadomieniach?

Słynne notatki głosowe WhatsApp są jedną z pierwszych funkcji tej aplikacji, ponieważ są dostępne od samego początku, Są szeroko stosowane ze względu na ich praktyczność i wygodę, dzięki czemu unika się pisaniaale ani rozmawiać przez połączenie głosowe, że chcesz coś szybko powiedzieć, wtedy notatka głosowa jest po prostu świetna i najwygodniejsza rzecz, jaka istnieje, aby płynnie się komunikować.

Problem polega na tym, że dla nie można było słuchać notatek głosowych z powiadomień, konieczności wejścia do aplikacji, samej rozmowy i właśnie tam, gdyby można ją było usłyszeć, oczywiście znacznie wygodniej byłoby móc to zrobić z poziomu powiadomień, co przyspieszyłoby codzienne życie wielu osoby, które komunikują się przez WhatsApp w sprawach związanych z pracą itp I mają tendencję do ciągłego wysyłania i odbierania dużej liczby wiadomości.

Jak słuchać notatek głosowych WhatsApp w powiadomieniach?

Ale już aplikacja zacznie pokazywać opcję odsłuchiwania notatek głosowych w powiadomieniach, ale do tego konieczne jest na razie posiadanie wersji beta WhatsApp. Ponieważ w stabilnej wersji nie jest w tej chwili dostępny.

Jeśli ten „eksperyment” się powiedzie, być może w krótkim czasie wszystkie osoby korzystające z WhatsApp pobranego ze sklepu będą mogły skorzystać z tej opcji. odsłuchaj notatki głosowe z tych samych powiadomień iw ten sposób można zaoszczędzić dużo czasu.

Dźwięk WhatsApp w powiadomieniach

Jak odtwarzać audio WhatsApp bez wykrycia?

Wiedza Jak odtwarzać dźwięk WhatsApp bez wchodzenia do aplikacji, Bez wątpienia jest to coś, co nas jako użytkowników tej sieci społecznościowej nie interesuje.

W niektórych przypadkach nie, wygodnie jest, aby inne osoby wiedziały, kiedy słuchamy ich nagrań, aby nam to dać czas na odpowiedź lub po prostu pomiń tę odpowiedź.

Wykonaj następujące kroki, a będziesz mógł bezpiecznie słuchać wszystkich plików audio bez wykrycia:

UWAGA: Przed rozpoczęciem zalecamy usunięcie niebieskiej opcji podwójnego sprawdzania z WhatsApp

  • Pierwszym krokiem jest utwórz grupę, w której jesteś tylko Ty możesz to zrobić od góry aplikacji.
  • następnie dodajesz użytkownika za jego zgodą, aby móc utworzyć wspomnianą grupę.
  • Nadaj grupie nazwę i obrazek więc możesz to zidentyfikować.
  • Już z utworzoną grupą usuniesz dodanego wcześniej użytkownika tak, że jesteś tylko Ty.
  • Jako ostatni krok po prostu musisz prześlij dźwięk do swojej osobistej grupy i odtwarzaj go stamtąd.

Te kroki są bardzo praktyczne, jeśli chodzi o zachowanie prywatności, a co najważniejsze, one Nie będziesz musiał usprawiedliwiać braku odpowiedzi na dźwięk.

Ważne, że Ty też możesz Dowiedz się, czy przeczytali moją wiadomość WhatsApp Bardzo przyda się w różnych sytuacjach.

dołącz do naszego kanału telegram