Skip to content
Mac

Jak odinstalować „Parallels” z mojego MAC bez śladu? – Prosty przewodnik

5 de Listopad de 2021

Kiedy mówimy o systemach operacyjnych dla komputerów, najbardziej znanymi i najczęściej używanymi są MacOS i Windows, ponieważ zapewniają dobrą wydajność i są bardzo łatwe w użyciu. Parallels jest dołączony do komputerów Mac, umożliwiając korzystanie z zaawansowanych funkcji, a nawet instalację systemu Windows z komputera Mac.

Jednak prawdopodobnie go nie używasz i szukasz sposobu na odinstalowanie aplikacji Parallels, ponieważ jej nie potrzebujesz lub zajmuje dużo miejsca. Tutaj Ci powiemy jak możesz to odinstalować? i rzeczy, o których musisz pamiętać przed wykonaniem tej czynności.

Jaką ostrożność należy zachować przed odinstalowaniem programu Parallels?

Odinstalowując program na komputerze, należy pamiętać, że mogą one dotrzeć wymyślić szereg problemów. Jednym z nich jest to, że pliki nie zawsze są całkowicie usuwane i zajmują miejsce na dysku twardym. Aby zwolnić miejsce, możesz usunąć niektóre e-maile lub wyczyścić komputer profesjonalnym środkiem czyszczącym.

Żaden plik maszyny wirtualnej nie działa

Podczas odinstalowywania programu Parallels niektóre pliki i programy mogą ulec awarii do tego stopnia, że ​​te programy również się nie otworzą. Dzieje się tak, ponieważ wiele aplikacji komputerowych są powiązane z Parallels i dlatego podczas odinstalowywania nie działają one w zwykły sposób.

Jaka jest procedura odinstalowywania Parallels z komputera Mac?

Jeden z najlepszych Funkcje systemu Mac jest to łatwość odinstalowania programów, których nie chcemy mieć na naszym komputerze. Aby go usunąć, musisz wejść do aplikacji systemowych, kliknij prawym przyciskiem myszy i kliknij 'Usuń’ iw ten sposób aplikacja zostanie usunięta.

Problemy, które mogą wystąpić podczas odinstalowywania programu Parallels z komputera Mac i jak je naprawić

Po odinstalowaniu programu Parallels będą wymyślić szereg problemów są uciążliwe. Aby uniknąć dalszych problemów, staraj się, aby komputer Mac był wolny od wirusów. Dlatego tutaj pokażemy, jakie są to problemy, abyś mógł je zidentyfikować, gdy się pojawią.

Aplikacja działa w tle

Po odinstalowaniu tego programu niektóre części aplikacji nadal znajdują się w systemie. Tak wiele razy zacznie działać lub otwórz w tle bez Twojej zgody, aby go otworzyć.

Nie jest usuwany z kosza

Ponieważ Parallels to program dostarczany z systemem PC, zawsze jest problem z jego usunięciem, ponieważ w taki czy inny sposób dane tego programu są osadzone w systemie. Bez względu na to, jak bardzo starasz się je wyeliminować, próby są bezużyteczne i zawsze kończy się to kawałek danych w pamięci komputera.

logo kosza na śmieci

Aby znaleźć pliki Parallels na Twój komputer z systemem Mac, możesz znaleźć folder główny. Po znalezieniu usuwaj pliki w folderze jeden po drugim.

Nie usunęli dodatków z systemu Mac

Wtyczki lub rozszerzenia to nic innego jak inne programy, których potrzebowałeś zainstaluj Parallels dla optymalnej wydajności. Dlatego po usunięciu go z programów komputerowych te rozszerzenia będą tam. Konieczne będzie również ich usunięcie lub odinstalowanie, aby nie zakłócały działania komputera.

Dzieje się tak, ponieważ ponieważ Parallels jest programem do duplikowania innego systemu, pliki tego systemu pozostają przechowywane w folderze głównym i aby móc je całkowicie usunąć, będziesz musiał poszukać tego folderu.

W przypadku problemów z odinstalowaniem programu Parallels w systemie urządzenia konieczne będzie znalezienie informacji o problemie na stronie pomocy technicznej dla systemu operacyjnego Mac.

Na tej stronie zidentyfikujesz, czy problem z wtyczkami Parallels jest spowodowany błędem systemu, jeśli tak jest przez rodzaj złośliwego oprogramowania lub nawet jeśli dzieje się tak, ponieważ Parallels nie można odinstalować za pomocą czegokolwiek.