Skip to content

Jak odinstalować filtr Snap Camera w powiększeniu? – Zajęcia wirtualne

2 de grudzień de 2021

Aplikacja Zoom to platforma zdolna do prowadzenia wideokonferencji między wieloma użytkownikami, którzy mają możliwość uczestniczenia, słuchania innych uczestników i dodawania efektów do swoich transmisji wideo poprzez ustawienia aplikacji. Efekty można wyłączyć W konfiguracjach i programach, które je zawierają na platformie, można je odinstalować.

Dlaczego Zoom używa filtra Snap Camera jako domyślnej kamery dla aplikacji?

Zwykle po wejściu do Zoom, aby wziąć udział w wideokonferencji, widzimy, że Snap Camera jest domyślnie włączony (to pierwszy wymieniony w ustawieniach wideo), co pozwala na użycie filtrów modyfikujących twarz w obrazie wyświetlanym przez ekran każdego użytkownika. Wielu nie lubi tej opcji, którą można usunąć lub dezaktywować, aby uniknąć niedogodności podczas spotkań Zoom.

Jak odinstalować aplikację filtrującą Snap Camera w Zoom?

Wielu użytkownikom nie podoba się, że ta kamera jest aktywowana w aplikacji, inni uważają, że jest to świetny sposób na zaprezentowanie się na wideokonferencjach. Jeśli aplikacja filtrująca Snap Camera nie odpowiada Twoim gustom, możesz go usunąć lub dezaktywować aby prowadzić wideokonferencje za pomocą zwykłej kamery i wideo bez modyfikacji i efektów.

Wyłącz ten filtr w aplikacji Zoom

Jednym ze sposobów dezaktywacji Snap Camera jest użycie aplikacji Zoom, aby to zrobić, musisz wejść do aplikacji i zalogować się na swoje konto Zoom, na stronie głównej „Strona główna” zobaczysz w prawym górnym rogu ikonę ustawienia (małe koło zębate) i będziesz musiał nacisnąć tę ikonę, aby uzyskać dostęp do opcji i dokonać zmian.

Naciśnij opcję „wideo”, aby wejść do ustawień aparatu; Zobaczysz, że w konfiguracji „Camera” znajduje się pasek przedstawiający „Snap Camera” jako domyślną lub domyślną opcję aplikacji Zoom; Jednak po kliknięciu tej opcji zobaczysz, że oprócz Snap Camera dostępne są inne kamery aktywować w spotkaniach Zoom.

Musisz kliknąć jedną z innych opcji oferowanych na liście (oczywiście inną niż Snap Camera) i pozwolić, aby była to kamera, której Twoja aplikacja używa do przesyłania wideo podczas wideokonferencji. Wyłącz Snap Camera w ustawieniach aplikacji, pozwala użyj tego aparatu ponownie, jeśli wybierzeszAby to zrobić, musisz wykonać tę samą procedurę, ale tym razem wybierając Snap Camera do użycia.

Dowiedz się, jak odinstalować Snap Camera z Ustawień

Jeśli zamiast wyłączać Snap Camera w aplikacji Zoom, chcesz odinstalować tę aplikację filtrującą Zdecydowanie; Należy wejść do Zoom i nacisnąć ikonę konfiguracji, wybrać sekcję „Aplikacje”, a następnie „Aplikacje i funkcje”; Poszukaj opcji Snap Camera i naciśnij ją dwukrotnie, pojawi się opcja „odinstaluj” i będziesz musiał ją nacisnąć.

Zoom pokaże okno, w którym zapyta Cię, czy na pewno chcesz usunąć ten dodatek z jego opcji, do którego musisz odpowiedzieć tak naciśnięcie opcji „Tak”, która pojawi się w dolnej części okna. Po wykonaniu tej czynności zostaniesz powiadomiony, że Snap Camera został pomyślnie usunięty.

odinstaluj kamerę Snap

W ten sposób możesz zauważyć, że aplikacja Snap Camera nie będzie już dostępna na liście aparatów dostępnych do użycia w aplikacji Zoom, ponieważ jest już nie zostanie uwzględniony między składnikami aplikacji Zoom.

Jak odinstalować ten filtr z Panelu sterowania?

Jeśli chcesz odinstalować aplikację filtrującą „Snap Camera” z aplikacji Zoom, możesz to również zrobić z Panelu sterowania, a nie bezpośrednio z aplikacji Zoom. Aby to zrobić, musisz wejść do Panelu sterowania i przejść do sekcji „Programy”, a następnie „Programy i funkcje”; będziesz musiał poszukać aplikacji Snap Camera i nacisnąć opcję „odinstaluj” znajdującą się w początek listy wtyczek.

Po wybraniu opcji odinstalowania musisz potwierdzić tę czynność, naciskając opcję „Tak” w wyskakującym oknie, które się pojawi. Po wykonaniu tej czynności zobaczysz nowe okno, które poinformuje Cię, że aplikacja Snap Camera został pomyślnie usunięty z Twojego zespołu, więc będziesz musiał nacisnąć przycisk „OK”, który znajduje się w prawym dolnym rogu okna.

usuń z panelu

Ponieważ odinstalowałeś aplikację Snap Camera z komputera (a więc także z Zoom), zobaczysz, że ta opcja nie jest już dostępna wśród kamer, które aplikacja Zoom prezentuje w sekcji wideo, więc zobaczysz tylko te opcje, które są plus kamera Snap.

dołącz do naszego kanału telegram