Skip to content

Jak odinstalować Clean Master z mojego telefonu komórkowego lub komputera z systemem Android na zawsze

26 de styczeń de 2023

Clean Master to aplikacja służąca do dokładnego wyczyszczenia naszego telefonu lub komputera. Ta aplikacja pozwala usunąć wszystkie niepotrzebne pliki, pozostałe pliki, pamięć podręczną i historię. Ponadto masz możliwość zwolnienia pamięci RAM i oszczędzania baterii Androida. To ekstremalne czyszczenie jest osiągane dzięki własnemu algorytmowi, który ułatwia wykrywanie tych pozostałych plików bez potrzeby posiadania jakiegokolwiek pozwolenia root.

Prawda jest taka, że ​​z Clean Master możemy pozbyć się ogromnej ilości plików które, jak powiedzieliśmy wcześniej, są uważane za śmieci i inne, które nie mają zastosowania i które stopniowo zaczynają wpływać na wydajność naszego smartfona lub komputera.

Jeśli pomyślimy o tych programach lub aplikacjach, z pewnością moglibyśmy uznać, że są one niezbędne mieć na naszych smartfonach czy komputerach. Jesteśmy pewni, że wielu czytających nas użytkowników uwierzy, że jednym z nich jest Clean Master, doskonałe narzędzie do telefonów komórkowych, zwłaszcza tych starszych, a także do komputerów.

W każdym razie prawda jest taka Wiele osób, które zainstalowały Clean Master na swoich terminalach, również komentuje, że za bardzo przeszkadza im to, że ma reklamy lub reklamy, i jest tak, że w pewien sposób system reklam, który ma ta aplikacja, jest dość natrętny. Poza tym musimy powiedzieć w związku z tym, że otrzymujemy wszelkiego rodzaju zapytania dotyczące możliwości zainstalowania Clean Master bez reklam i dlatego w tym artykule przeanalizujemy wszystko na ten temat.

Jednak z drugiej strony wielu pyta nas, jak odinstalować Clean Master ze swojego Androida lub komputera, ponieważ uważają, że aplikacja nie jest tak przydatna, jak im się wydawało, lub z jakiegokolwiek innego powodu. Prawda jest taka, że ​​w tym artykule chcemy pokazać kilka sztuczek, które naszym zdaniem mogą być przydatne w takich przypadkach. I chociaż czasami potrzebujemy narzędzi takich jak Clean Master, jeśli już zdecydowałeś się go pozbyć, Nauczymy Cię, jak odinstalować Clean Master na komputerze PC lub Androidzie.

Odinstaluj Clean Master Androida

Poza zaletami Clean Master, o których wspomnieliśmy, w ten sam sposób uważamy za istotne, abyś wziął pod uwagę kilka innych szczegółów dotyczących jego odinstalowania. Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać w tym względzie, jest to możliwe jest odinstalowanie Clean Master Android. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać kroki, które przedstawimy poniżej, które, jak zobaczysz, są dokładnie takie same, jak te, które powinieneś wykonać, aby usunąć jakąkolwiek inną aplikację:

  • Weź swojego Androida i przejdź do Ustawienia
  • Tam poszukaj opcji Aplikacje
  • następnie otwórz Mistrz sprzątania
  • i wybierz odinstalować

W przypadku, gdy Twój smartfon z jakiegoś powodu Ci na to nie pozwala odinstalować Clean Mastera, Musisz wiedzieć, że musisz odinstalować specjalnie opracowaną do tego aplikację, co jest naprawdę łatwe, gdy masz zrootowane urządzenie mobilne. Jeśli chcesz pomyślnie odinstalować Clean Master Android bez rootowania smartfona, musisz to zrobić uruchom ponownie urządzenie mobilne i spróbuj ponownie, wykonując te czynności krok po kroku.

kolorowe logo czysty mistrz niebieskie tło białe litery

Odinstaluj Clean Master z komputera

Z drugiej strony, jeśli to, czego szukasz, jest odinstaluj Clean Master z komputera następnie wykonaj poniższe czynności:

  • Zaczniemy ręczne odinstalowywanie Clean Master od Panel sterowania.
  • W Windows XP, Vista i 7 przejdziemy do Panel sterowania / Dodaj Usuń programy
  • Jeśli używasz systemu Windows 8.1 i 10, kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk Start systemu Windows i wybierz Panel sterowania w menu.
  • Kiedy otwarte Panel sterowaniaklikamy opcję Programy i charakterystyka i poszukaj oprogramowania do odinstalowania.
  • Znajdziesz listę programów, znajdź ten, którego szukasz, wybierz go i przejdź do Odinstaluj podążając za procesem do końca.

Gotowy, w tych prostych krokach, zakończyliśmy proces dezinstalacjiNr tego programu. Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie bardzo przydatny.

Powiedz nam, czy udało Ci się odinstalować Mistrz sprzątania na Androida lub na komputerze PC krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram