Skip to content

Jak odblokować Samsung Galaxy Grand Prime z kontem Google bez usuwania lub utraty danych?

19 de marzec de 2022

To normalne, że chcemy, aby nasze urządzenie było jak najlepiej chronione. W każdym razie możemy stworzyć na przykład wzór lub dodać jakieś hasło, chociaż istnieją różne sposoby ochrony systemu Android lub dowolnego posiadanego urządzenia.

Przydają się, bo w ten sposób nie wszyscy miałby dostęp do naszych prywatnych informacji, ale także w przypadku, gdy ktoś ukradnie nasze urządzenie, nie będzie mógł uzyskać na nim dostępu do jakichkolwiek informacji, problem pojawia się, gdy z jakiegoś powodu zapomnimy danego wzoru lub hasła. Czy tracimy do niego dostęp?

Czy zdarzyło Ci się, że Twój telefon jest zablokowany i? nie byłeś w stanie go odblokować? To irytujące, ponieważ przechowujesz tam wiele informacji, swoje zdjęcia, sieci społecznościowe, takie jak Facebook, Instagram, Twitter, Spotify itp.

Jeśli Twoje urządzenie zostało zablokowane, ważne jest, aby przede wszystkim Spróbuj tego:

  • Awaria.
  • Przestań odpowiadać.
  • Awaria z włączonym ekranem.

Po każdym kroku uruchom ponownie telefon aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany.

Odblokuj telefon komórkowy, ponownie uruchamiając telefon komórkowy z Androidem

Jeśli telefon zawiesza się przy włączonym ekranie, naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania przez 30 sekund, aby go ponownie uruchomić Jeśli wykonałeś już te czynności i nic z tego nie działa czytaj dalej poniżej, zobaczymy, jak odblokować telefon komórkowy, taki jak Samsung Galaxy Grand Prime.

Co zrobić, aby łatwo odblokować Samsung Grand Prime?

Konto Google: Byłaby to pierwsza z opcji w kilku słowach i prawdopodobnie jeden z prostsze do którego możemy się zwrócić.

Po prostu musielibyśmy uzyskać dostęp do naszego imienia nazwa użytkownika plus hasło I voila, jak zawsze będziemy mogli uzyskać dostęp do urządzenia mobilnego.

Zawsze pamiętaj, aby używać nazwy użytkownika i hasła, które są łatwe do zapamiętania dla Ciebie lub zapisz je w bezpiecznym miejscu, abyś ich nigdy nie zapomniał.

Korzystanie z aplikacji: W tym przypadku konieczne jest, aby urządzenie było wcześniej zrootowane i korzystałeś z aplikacji o nazwie SMS Bypass, z której będziesz mógł korzystać w kilku słowach komputer, aby odblokować wspomniany telefon To, co możesz zrobić z tą aplikacją, to w kilku słowach przypisać rodzaj kodu do telefonu komórkowego, który tylko Ty powinieneś znać.

Następnie wysyłasz tekst z kodem „Reset”, a telefon uruchomi się ponownie, abyś miał do niego dostęp.

przywrócenie formatu fabrycznego

Jeśli nic nie działa, użyj twardego resetu

Wiemy, że nie chciałbyś stracić swoich danych za nic na świecie, ponieważ są one dla Ciebie zbyt ważne, na pewno na telefonie masz zdjęcia wyjątkowych chwil, wiadomości od ważnych dla Ciebie osób, może zrzuty ekranu, audio, filmy lub wydania, których nie chciałbyś stracić, więc zawsze powinieneś być ostrożny i mieć kopia zapasowa wszystkiego.

Może ci pomóc, jeśli masz kopię zapasową na swoim Androidzie lub zrobisz kopię zapasową na USB, na komputerze, w chmurze, w skrzynce lub dowolnej aplikacji, która jest łatwa w użyciu, pamiętaj, aby wykonać kopię zapasową co najmniej raz w miesiącu, aby użyć twardego resetu bez wpływu na ciebie W niczym.

Cóż, w przypadku gdyby poprzednie metody się nie sprawdziły, prawdopodobnie uciekniemy się do „najgorszego” ze wszystkich, nie jest też najgorsze, po prostu musimy wziąć pod uwagę, że ta metoda o której mowa usuń absolutnie wszystkie pliki osobisty naszego telefonu komórkowego, aby całkowicie go opuścić z fabryki, tak jakbyś go właśnie kupił.

Powinieneś po prostu uzyskać dostęp do Tryb odzyskiwania po wyłączeniu telefonu komórkowego, gdy już tam jesteś, przejdź do opcji, która mówi „Wyczyszczenie danych / przywrócenie do ustawień fabrycznych” Następnie będziemy „Tak usuń wszystkie dane użytkownika”

Jak już powiedziałem, ten ostatni jest najbardziej inwazyjny, jeśli przejdziemy do przypadku trzech wymienionych. Poza tym uważamy to za „najgorsze” z możliwych, ponieważ tracisz za dużo cenne informacje dla Ciebie, jaRzadko zdarzałoby się również, aby ktokolwiek z nas zapomniał nazwę użytkownika, czyli adres Gmaila i hasło.

W takim przypadku zalecamy następnym razem mieć ich z adnotacjami gdzieś, ponieważ jest to najprostsza metoda, a jednocześnie możemy zachować wszystkie dane na naszym telefonie, nawet jeśli musimy je całkowicie zresetować.

Czy udało Ci się odblokować Samsung Galaxy Grand Prime w prosty sposób dzięki temu artykułowi?

dołącz do naszego kanału telegram