Skip to content

Jak odblokować profil TikTok w ustawieniach konta? – Zrób to tak

29 de styczeń de 2022

Jak każda inna platforma, TikTok daje swoim użytkownikom możliwość posiadania dostępna opcja zablokowania jednego z Twoich obserwujących lub każdy inny użytkownik, który z przyczyn od niego niezależnych dokonuje obraźliwego działania. Ponadto bardzo często użytkownicy TikTok korzystają z tej opcji codziennie, aby zablokować kogoś w szczególności, aby nie wpłynęło to na ich konto.

Jeśli jednak w pewnym momencie naszego życia będziemy chcieli odblokować profil, który już wcześniej zablokowaliśmy, to tutaj nauczymy Cię, jak go odblokować w kilku prostych krokach do zrobienia. Podobnie od momentu odblokowania wspomnianego profilu może: zacznij ponownie cieszyć się swoją zawartością i wiele innych opcji, które zostały ograniczone, odkąd je zablokowałeś.

Gdzie znaleźć listę zablokowanych osób na TikTok?

Czasami wykonujemy akcje w ramach platformy TikTok, że później zapominamy jak to zrobiliśmy i dlatego jeśli kiedykolwiek zapomnisz gdzie znajdź zablokowane profile TikTok, tutaj nauczymy Cię, jak je znaleźć. Aby jednak znaleźć te zablokowane profile, musisz wykonać następujące czynności:

 1. Pierwszą rzeczą będzie wejście do aplikacji mobilnej TikTok.
 2. Teraz wprowadź swój profil TikTok w opcji znajdującej się w prawym dolnym rogu ekranu.
 3. Następnie naciśnij trzy poziome linie znajdujące się w prawym górnym rogu ekranu.
 4. Następnie wybierz opcję „Ustawienia i prywatność”.
 5. Przejdź do „Prywatność”.
 6. Teraz przewiń menu opcji, aż znajdziesz opcję „Zablokowane konta” i kliknij ją.
 7. Teraz możesz zobaczyć listę zablokowanych profili.

Jak odblokować użytkowników, których sam zablokowałeś w TikTok?

TikTok to jedna z aplikacji, która pozwala nam tworzyć własne filmy zgodnie z naszą kreatywnością, a także możemy dzielić się nimi z wieloma innymi osobami na całym świecie. Oprócz tego TikTok oferuje nam prywatność dotyczącą naszego konta i udostępnianych treści, oferując konfigurację, w której możemy zdecydować kto nie pokazuje, a kto robi, i inne opcje prywatności.

Te opcje prywatności są bardzo potrzebne, a tym bardziej, jeśli chodzi o konto, które ma dużą liczbę obserwujących i popularność w tej sieci. Ponadto często zdarza się, że osoby, które mają konto TikTok, zaczynają obrażać konta TikTok i robić inne negatywne działania. Dlatego TikTok pozwala na podjęcie środków ograniczających poprzez blokowanie tego typu profili.

Istnieje jednak możliwość, że w pewnym momencie zechcesz odblokować dany profil z listy zablokowanych kont. Dlatego zapewnimy Ci pomoc w przeprowadzeniu tego procesu. z menu ustawień aby była znacznie bezpieczniejsza i bardziej efektywna. Podobnie, kroki, które musisz wykonać, aby odblokować profil, który sam zablokowałeś, są następujące:

 1. Zaloguj się do aplikacji mobilnej TikTok.
 2. Zaloguj się na swoje konto TikTok.
 3. Zaloguj się do swojego profilu TikTok, który znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu.
 4. Po wejściu do profilu musisz wybrać trzy poziome linie, które znajdują się w prawym górnym rogu ekranu.
 5. Teraz wybierz opcję „Ustawienia i prywatność”, a następnie Kliknij opcję Prywatność.
 6. Następnie przewiń na dół menu i wybierz opcję „Zablokowane konta”.
 7. Po wejściu w tę opcję będziesz mógł zobaczyć listę wszystkich zablokowanych profili i aby odblokować jeden z nich musisz kliknąć opcję odblokowania, po czym użytkownik musi zniknąć z listy.

wykonaj procedurę odblokowania określonego profilu

Jak sprawić, by osoba z TikTok nie wiedziała, że ​​ją odblokowałeś?

Bardzo trudno jest uniemożliwić jednemu z użytkowników, którego zamierzasz odblokować, zauważenie tej akcji, ponieważ jednym z pierwszych znaków, które przydarzy się temu użytkownikowi i zorientuje się, że go odblokowałeś, jest to, że publikowane przez Ciebie filmy zaczynają się pojawiać. Innymi słowy, użytkownik bardzo łatwo zorientuje się, że zablokowałeś go i aby nie dowiedział się, że go odblokowałeś, usunie go na zawsze z listy obserwujących.

Pamiętaj jednak, że jeśli zdecydujesz się usunąć go ze swoich obserwujących, nie będą oni mogli zobaczyć Twojej aktywności na platformie. Inną opcją, która może zadziałać, jest to, że w momencie odblokowania tej osoby od razu dokonujesz konfiguracji swojego konta ustawiając go z publicznego na prywatny dzięki czemu możesz zaakceptować prośbę swoich obserwujących, a tym samym mieć większe bezpieczeństwo.

Dlaczego nie możesz odblokować osób z listy zablokowanych w TikTok?

Od momentu zablokowania osoby na platformie TikTok nie będzie ona miała dostępu do niczego na Twoim koncie TikTok. Jeśli jednak go odblokujesz, może wrócić do ciesz się treścią i wchodź z nią w interakcję. Poza tym, jeśli wykonasz procedurę odblokowania tego profilu i nie można go odblokować, oznacza to, że ma błąd i są różne przyczyny różnych błędów.

wiesz, dlaczego nie możesz odblokować profilu tiktok

Konto nie istnieje

Jedną z przyczyn, które mogą nie pozwolić na odblokowanie konkretnego profilu, jest to, że to konto TikTok nie jest już dostępne na platformie TikTok. Innymi słowy, może się zdarzyć, że w czasie, gdy zablokowałeś tego użytkownika, ta osoba zdecydowała usuń swoje konto TikTok i dlatego nie pozwoli Ci odblokować go z listy zablokowanych kont.

Użytkownik Cię zablokował

Innymi powodami, dla których TikTok nie pozwoli Ci odblokować osoby z Twojej zablokowanej listy, jest to, że ta osoba wykonała tę samą akcję wobec Ciebie. Oznacza to, że ten użytkownik również Cię zablokował i dlatego nie możesz odblokować go ze swojej listy.

dołącz do naszego kanału telegram