Skip to content

Jak odblokować profil na LinkedIn? – Opcje prywatności

10 de styczeń de 2022

Istnieje wiele platform społecznościowych, ale jedna zrewolucjonizowała środowisko społeczne, stając się sprzymierzeńcem wielu profesjonalistów jest LinkedIn. Otwierając konto, możesz ujawnić swoje umiejętności w dowolnej dziedzinie i wchodzić w interakcje z innymi profilami, które dodajesz jako kontakty. A jeśli niedawno lub jakiś czas temu z jakiegoś powodu zablokowałeś profil i chcesz go odblokować, pokażemy Ci, jak to zrobić i z czym się to wiąże. Więc czytaj dalej ten artykuł.

Czy profil LinkedIn dowiaduje się, kiedy go odblokujesz?

Wraz z rozwojem Internetu powstało wiele platform interakcji społecznych. W rzeczywistości platformy te były wielką zaletą dla firm lub przedsiębiorców, którzy wykorzystują tę przestrzeń w sieci, aby zaistnieć i rozszerzyć marketing swoich produktów. Wśród idealnych stron dla profesjonalistów i przedsiębiorców jest LinkedIn.

LinkedIn to obecnie jedna z najpopularniejszych platform, która umożliwia nawiązywanie kontaktów z firmami, które wymagają Twojego profilu zawodowego i umiejętności do pracy z nimi. Aby jak najlepiej korzystać z tej platformy, musisz się zarejestrować i utworzyć konto na LinkedIn.

A jeśli już go masz i w trakcie zablokowałeś kogoś, ale teraz zmieniłeś zdanie i chcesz odblokować, ale najpierw chcesz wiedzieć, czy ten profil dowie się, kiedy go odblokujesz. Powinieneś to wiedzieć podczas odblokowywania ten profil zauważy, ponieważ ponownie zobaczy Twój profil, ale może być ponownie Twoim kontaktem tylko wtedy, gdy wyślesz mu prośbę, aby ponownie stał się częścią Twojej sieci kontaktów.

Co musisz wiedzieć przed odblokowaniem profilu na LinkedIn?

Twoje umiejętności i zdolności, a także doświadczenie zawodowe, mogą być brane pod uwagę przy ubieganiu się o pracę, jeśli zarejestrujesz się na stronie LinkedIn, ponieważ ta strona ma pomóc profesjonalistom. Jeśli chcesz szybko znaleźć pracę, firma LinkedIn jest jedną z najlepszych alternatyw, jakie możesz znaleźć w świecie platform społecznościowych.

Ponadto możesz wchodzić w interakcje z innymi profilami i blokować te, które Cię denerwują. Jednakże, masz kilka zablokowanych kontaktów i chcesz je odblokować, zwróć uwagę na to, co powinieneś wiedzieć przed podjęciem akcji odblokowania profilu na LinkedIn.

Profile można odblokowywać tylko za pośrednictwem komputera

Odblokowanie profilu z tej platformy internetowej LinkedIn jest bardzo łatwe, ale tej procedury nie można wykonać na żadnym urządzeniu, a jedynie na komputerze lub komputerze, a powodem jest to, że ta firma LinkedIn nie ma jeszcze możliwość wykonania akcji odblokowania profili z innych urządzeń, takich jak tablet lub telefon komórkowy. Musisz więc wprowadzić swoje konto z komputera.

odblokuj profil linkedin z komputera

Jak odblokować członka tej witryny?

Mając powyższe na uwadze, prawdopodobnie teraz chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak odblokować profil na LinkedIn, z góry powiemy Ci, że jest to dość szybka i prosta czynność, z zaledwie kilkoma krokami, które wykonamy natychmiast daj znać.

Wprowadzanie „ustawień i prywatności”

Aby odblokować, musisz przejść do sekcji Ustawienia i prywatność, która jest opcją, w której możesz uzyskać kilka alternatyw, które pozwolą ci lepiej dostosować swój profil i lepiej zarządzać kontaktami, takimi jak blokowanie i odblokowywanie. Aby wykonać odblokowanie, musisz: Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wprowadzić swoje konto LinkedIn z nazwą użytkownika i hasłem. Będąc w środku, musisz kliknij swoje zdjęcie profilowe który znajduje się w prawej górnej części ekranu.

Następnie wyświetli się menu z kilkoma opcjami, z którego należy wybrać opcję Ustawienia i prywatność. Następnie zobaczysz menu boczne, musisz kliknąć Zablokuj i ukryj. Przewijasz stronę i wybierasz Zablokuj. Tam zobaczysz listę wszystkich zablokowanych profili. Możesz również zobaczyć, że obok każdego profilu pojawia się opcja odblokowania. Znajdź profil, który chcesz odblokować, i kliknij Odblokuj i voila, będziesz mógł ponownie skontaktować się z tym profilem. Możesz również dowiedzieć się, jak zarządzać swoimi połączeniami lub kontaktami na LinkedIn.

odblokuj profil linkedin

Skąd wiesz, czy udało Ci się odblokować profil na LinkedIn?

Posiadanie w kontaktach headhunterów lub jakiejkolwiek firmy zainteresowanej Twoim profilem jest bardzo ważne, więc być może wygodnie jest odblokować te profile, które mogą się z Tobą skontaktować lub z którymi możesz wchodzić w interakcje, aby poprosić ich o sugestię w jakimś wspólnym aspekcie. Z tego powodu, odblokowując określony profil, możesz chcieć wiedzieć, czy poprawnie wykonałeś akcję.

Aby się tego dowiedzieć, musisz pamiętać, że podczas odblokowywania będziesz mógł ponownie wejść w interakcję z tą osobą, ale jeśli chcesz, aby ponownie znalazła się w Twoich kontaktach, musisz wysłać prośbę. Możesz także wejść do odblokowanego profilu i kliknąć Połącz. W ten sposób będziesz wiedział, że akcja została przeprowadzona poprawnie. Ponadto na tej platformie LinkedIn możesz wyszukiwać i dołączyć do grupy.

dołącz do naszego kanału telegram