Skip to content

Jak zmodyfikować lub dodać drugi adres e-mail do mojego konta LinkedIn — prosty samouczek

3 de maj de 2023

W dzisiejszych czasach posiadanie konta na LinkedIn jest niezbędne specjalistów, którzy stale poszukują pracy, jak również dla tych, którzy zdecydują się na rejestrację, aby uzyskać niezliczone korzyści dla swojej firmy. Właśnie dlatego ta sieć społecznościowa zwiększyła swój wzrost w krótkim czasie i ma szereg narzędzi zaprojektowanych, aby pomóc Ci osiągnąć wszystkie cele zawodowe, pokazując najlepsze informacje na jej temat.

W ten sam sposób ważne jest, aby pamiętać, że można dodać plik dodatkowy e-mail nie ma problemu. Wynika to głównie z faktu, że platforma umożliwia swoim użytkownikom dodanie adresu e-mail, który będzie głównym i dodatkowym w przypadku chęci dodania firmy lub firmy. Dzięki temu logowanie przebiega płynniej w przypadku zapomnienia niektórych adresów e-mail.

Z drugiej strony, jeśli chcesz zmienić podany adres e-mail na początku rejestracji konta Jeśli zdecydowałeś się to zmienić, możesz to zrobić, a tutaj wyjaśniamy, jak to zrobić. W ten sposób możesz kontynuować pracę nad tym, aby Twój profil LinkedIn wyglądał atrakcyjnie i profesjonalnie.

Przewodnik po dodaniu drugiego e-maila na platformie LinkedIn

Ponieważ gwarantują dodanie nowego adresu e-mail w sieci LinkedIn, musisz uzyskać dostęp do platformę z wybranej przeglądarki i znajdź się w prawej górnej części ekranu; tam zobaczysz opcję, która mówi Ja i musisz ją wybrać. Gdy to zrobisz, pojawi się zakładka z napisem Ustawienia i prywatność, a stamtąd naciśniesz przycisk z napisem Konto.

Następnie wybierzesz opcję z napisem Adresy e-mail i tutaj należy kliknąć Dodaj adres, więc przystąpimy do przechwytywania nowego e-maila w celu wysłania weryfikacji na platformę. Po wykonaniu tej czynności musisz wprowadzić hasło LinkedIn, które zalecamy, aby było silne, bezpieczne i oryginalne, w celu zweryfikowania Twojej tożsamości.

Teraz otworzysz adres e-mail, który podałeś na platformie, a my przejdziemy do potwierdź wysłaną tam weryfikację za pośrednictwem poczty e-mail LinkedIn. Gdy to zrobisz, zostaniesz przekierowany na stronę główną, gdzie będziesz mógł wprowadzić swój profil za pomocą nowego adresu e-mail.

Jak mogę zmienić swój adres e-mail na LinkedIn?

Po pomyślnym dodaniu nowego adresu e-mail do platformy, możesz ustawić je jako swoje główne konto Jeśli chcesz. Istnieje również możliwość usunięcia poprzedniego e-maila i pozostawienia tylko tego nowego adresu, który wpisałeś w systemie.

Aby to zrobić, musisz ponownie kliknąć opcję, która mówi Ja lub miejsce, w którym pojawia się Twoje zdjęcie profilowe. Następnie przejdziesz do Ustawień i prywatności oraz następnie do zakładki Konto. Tak więc w adresach e-mail będziesz szukać alternatywy, która mówi Dodaj kolejne konto e-mail lub Dodaj adres.

Przewodnik instruktażowy dotyczący modyfikacji poczty e-mail w sieci linkedin

Następnie zobaczysz dwie dostępne opcje konfiguracji poczty, mówi jedna z nich Utwórz główny, a drugi mówi Usuń, więc wybierasz tylko ten, który jest potrzebny do zakończenia procedury.

Korzyści z dodania drugiego e-maila na LinkedIn

Wykonanie tego jest niezwykle ważne, ponieważ pozwala łączyć się z większą liczbą członków społeczności, a także tworzyć grupy, aby dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów i pracodawców. Podobnie, gdy masz dwa konta e-mail na platformie, gwarantuje to dostęp do niego i pozwala uniknąć blokady w przypadku popełnienia błędu podczas wprowadzania hasła dostępu do konta.

Chociaż możliwe jest również, że mając dwa e-maile, możesz rozwiązać problemy pochodzące z konta głównego, aby nie przegapić żadnego powiadomienia, ponieważ natychmiast platforma zdecyduje się wysłać wszystkie informacje na drugie konto, co okazuje się całkiem wygodne.

Podobnie będziesz miał alternatywę zidentyfikować dodatkowe kontakty dzięki czemu możesz znacznie szybciej i łatwiej wchodzić w interakcje na platformie oraz skuteczniej pozyskiwać potencjalnych klientów.

dołącz do naszego kanału telegram