Skip to content

Jak odblokować lub odblokować telefon komórkowy bez rootowania

8 de grudzień de 2022

Wiele osób kupuje urządzenia mobilne od operatora, co w wielu przypadkach na początku jest nieco tańsze, ale jeśli wykonasz matematykę, mogę cię zapewnić, że ostatecznie jest znacznie droższe. zwłaszcza, gdy nie wiesz jak zwolnić lub odblokować telefon komórkowy aby móc go używać w innych firmach.

Ponieważ gdy tylko kupisz urządzenie, które jest ograniczone do użytku w jednej firmie, nie ma żadnego problemu, a kiedy chcesz go używać w innym?

Dzieje się tak nie tylko w takich przypadkach, ale także wtedy, gdy masz dług, który blokuje twoje urządzenie mobilne i przy wielu innych okazjach, więc może to być dość skuteczne rozwiązanie, a przede wszystkim ekonomiczne, ponieważ nie dostaniesz ani grosza.

Jak odblokować Androida bez rootowania

Na szczęście odblokowanie urządzenia mobilnego z Androidem nie jest wcale skomplikowanym zadaniem, a jedyne, czego potrzebujesz, to mieć trochę cierpliwości, aby wykonać kroki, z którymi chcę cię zostawić, kiedy już wiesz, jak to zrobić, mogę cię zapewnić To zabrzmi jak prawdziwy nonsens.

  • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zdobyć kartę SIM od operatora, z którym urządzenie nie współpracuje, w ten sposób telefon ją zablokuje i wtedy zaczynamy proces odblokowywania.
  • To, co musimy teraz zrobić, to skorzystać z aplikacji telefonicznej naszego urządzenia, tej, której używasz do wykonywania zwykłego połączenia i wybierasz następujący numer: *#197328640#
  • Teraz będziesz musiał kontynuować, jak ci tutaj mówię: UMTS> Ekran debugowania> Sterowanie telefonem> Blokada sieci> Opcje Perso SHA256 WYŁ.
  • Poczekaj około 30 sekund, a telefon uruchomi się ponownie, po ponownym uruchomieniu przejdziesz do menu głównego, w którym będziesz musiał wybrać opcję „NW Lock NV Data INITIALIZ”
  • Poczekaj około minuty lub dwóch i uruchom ponownie urządzenie mobilne, powinieneś mieć je po jailbreaku.

Jak odblokować telefon komórkowy bez rootowania

Jak widać, metoda, której używamy, jest stosunkowo łatwa, tak prosta, że ​​nie trzeba używać żadnej aplikacji innej firmy ani niczego podobnego. Ta metoda została przetestowana na Samsungu, chociaż powinna działać na kilku urządzeniach, w każdym razie, jeśli u Ciebie nie działa, możesz wypróbować jedną z wielu aplikacji służących do odblokowywania telefonów komórkowych, które działają bardzo dobrze.

Jeśli masz jakieś pytania dot jak odblokować telefon z Androidem bez roota zarówno jak odblokować telefon z Androidem Nie martw się, możesz zostawić nam komentarz poniżej, a my postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe.

dołącz do naszego kanału telegram