Skip to content

Jak odblokować Huawei Y220 za darmo?

10 de październik de 2022

Jeśli regularnie obserwujesz wszystkie nasze artykuły, zobaczysz, że zwykle przeglądamy wiele głównych samouczków dla użytkowników urządzeń mobilnych z Androidem, a wiele z nich dotyczy bezpośrednio terminali, które należą do najlepiej sprzedających się głównych firm. Przy tej szczególnej okazji nie chcieliśmy przestać podkreślać wszystkiego, co jest związane z urządzeniem takim jak Huawei Y220. W szczególności, jak odblokować Huawei Y220 w najprostszy możliwy sposób.

Prawda jest taka, że ​​po odblokowaniu Huawei Y220 będziesz mieć możliwość korzystania z urządzenia mobilnego w dowolnej firmie, którą lubisz, nawet jeśli nie jest to oryginalna. Jednocześnie musisz pamiętać, że aby uzyskać dostęp do tych okien, wystarczy pobrać serię oprogramowania. Pierwszy, w szczególności, to wejdź w ten link, gdzie znajdziesz szereg plików do odblokowania Huawei Y220 lub Huawei Y221pakiet, którego zawartość należy zainstalować w pamięci microSD telefonu komórkowego, a nie w jego pamięci wewnętrznej.

Po pobraniu poprzedniej zawartości znajdziesz się na telefonie komórkowym z kilkoma plikami, które są absolutnie niezbędne w tego typu sytuacji. Wśród nich możemy wymienić takie, jak: Mobile Uncle Tools APK, KingRoot APK, Root Browser APK i Root Explorer. Jeśli Twój telefon nie jest zrootowany, musisz go zrootować zgodnie z początkowymi instrukcjami KingRoot lub poszukaj krok po kroku w tym linku, gdzie już nauczyliśmy się, jak to zrobić w prosty sposób.

Odblokuj telefon komórkowy Huawei Y220

Cóż, po zrootowaniu danego urządzenia, Huawei Y220, musisz zainstalować i uruchomić program Mobile Uncle Tools, nadając mu wszystkie uprawnienia roota, o które prosi. Następnie musimy nacisnąć „Przywróć/Kopiuj IMEI (MTK)”, a następnie Skopiuj IMEI do SDcard2 (MTK), aby skopiować IMEI do pamięci MicroSD. Jeśli zauważyłeś, że wystąpił problem lub chcesz zresetować IMEI, musisz nacisnąć opcję „Resetuj IMEI SDCard2”.

Zakończony poprzedni krok, następny dotyczy instalacji aplikacji „Root Explorer”, jak każdego innego pakietu APK. Po zainstalowaniu musisz go uruchomić i nacisnąć root komputera. Następnie musisz dać „Zamontuj jako r/o” wybierz „Zamontuj R/O”. Następnie musisz przejść do folderu Data i w nim wybrać folder nvram a następnie kliknij „Usuń”. Skończone powyższe, uruchom ponownie telefon komórkowy. Później musisz ponownie otworzyć Root Explorer i zlokalizować folder Data oraz zweryfikować folder nvram, który powinien zostać utworzony ponownie.

W tym momencie musimy wybrać „Pamięć” w Eksploratorze roota i zlokalizować folder, w którym pobrano pliki. Następnie musimy skopiować folder nvam i wkleić go do folderu Data, aby zastąpić stary. Następną rzeczą będzie ponowne uruchomienie urządzenia. W takim przypadku musimy zrestartować urządzenie i dodać kartę SIM innej firmy telefonicznej. Gdy uruchomimy go ponownie, zobaczymy, że nasz Huawei Y220 został dopuszczony do użytku u dowolnego operatora.

Czy udało Ci się odblokować Huawei Y220 krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram