Skip to content

Jak nawiązać połączenie wideo z Androida lub iPhone’a? – Najlepsze darmowe aplikacje

27 de luty de 2021

Pamiętamy z filmów z lat 60., 70., 80., gdzie filmy science fiction pokazywały nam sprzęt elektroniczny, za pomocą którego mogliśmy zrobić rozmowy wideo.

I zawsze uważano, że jest to coś niemożliwego, ale obecnie jest to bardzo łatwe na urządzeniu mobilnym. W następnym artykule pokażemy Jak nawiązać połączenie wideo z Androida lub iPhone’a? Najlepsze darmowe aplikacje.

Aby to ułatwić, dzisiaj możesz znaleźć wiele różnych aplikacji za darmo, które pozwalają nam wchodzić w interakcję z naszymi kontaktami za pośrednictwem połączeń wideo. Jest to tak proste, jak posiadanie smartfona, pobrać aplikację i masz połączenie z Internetem, to takie proste.

Te aplikacje są dostępne zarówno dla urządzeń, które współpracują z system operacyjny Android, jak te, które działają z iOS. Ale są też dostępne do prowadzenia rozmów wideo na komputerze. W poprzednim artykule mogliśmy pokazać, jak w bardzo prosty sposób prowadzić rozmowy wideo na Instagramie z komputera lub telefonu komórkowego. l

Jak nawiązać połączenie wideo z Androida lub iPhone’a?

Okazuje się, że dzięki temu narzędziu wiele osób, które wyemigrowały do ​​innych krajów, mogło zobaczyć swoich bliskich i mieć stały kontakt. Okazało się również bardzo przydatnym narzędziem dla tych, którzy muszą pracować z odległych miejsc i muszą spotykać się okresowo ze swoją grupą roboczą.

Warto pamiętać, że najczęściej używanym narzędziem do rozmów wideo był Skype, ale stopniowo pojawiały się nowe. Oferują one różne funkcje i opcje, które można dostosować do zainteresowań i potrzeb każdego użytkownika. Następnie pokażemy, która aplikacja jest najlepsza do wykonywania połączeń wideo i jak je wykonywać z Androida lub iPhone’a.

Niezależnie od posiadanego urządzenia lub używanego systemu operacyjnego, narzędzie to będzie działać tak samo dla Ciebie i można je zmienić tylko poprzez sposób pobrania i zainstalowania aplikacji na telefonie komórkowym. Pierwszym narzędziem, które nazwiemy Cię, jest WhatsApp, jest to jedno z najpopularniejszych, a sposób wykonywania połączeń wideo jest bardzo prosty, a także bezpłatny.

Inną najczęściej używaną aplikacją na Androida lub iPhone’a jest Facebook Messenger i być może jest to najczęściej używany sposób na świecie do wykonywania połączeń wideo. Ponieważ każdy ma tę aplikację na swoim telefonie, jest ona bezpłatna i bardzo łatwa w użyciu. Po prostu otwórz czat osoby, z którą chcesz rozmawiać, i naciśnij przycisk wideo.

Więcej Aplikacja do wykonywania połączeń wideo z Androida lub iPhone’a

Teraz przedstawiamy kolejną propozycję, ale jest ona dostępna tylko dla systemów iOS i jest to najlepsza aplikacja, jaką Apple ma do wykonywania połączeń wideo Facetime. Ta aplikacja jest już dostępna w narzędziach urządzeń iPhone. Jest tak łatwy w obsłudze, że z poziomu ekranu głównego można nawiązać połączenie wideo, ale tylko z urządzeniami współpracującymi z systemem iOS.

Porozmawiajmy teraz PowiększenieJest to idealna aplikacja dla Twojej firmy lub biznesu, ponieważ jest szeroko stosowana w świecie menedżerskim. Dzięki tej aplikacji możesz prowadzić rozmowy wideo z grupą liczącą 100 osób. Możesz także udostępniać foldery, pliki Dropbox, wysyłać pliki audio i wiadomości w grupie lub indywidualnie i może być kompatybilny z Androidem i iOS.

Teraz przyszła kolej Google DuoBez wątpienia Google chce być obecny we wszystkich obszarach i nie chce zostać w tyle. Jest uważany za Facetime urządzeń z Androidem, ale można go również używać na urządzeniach iPhone.

Jedną z jego głównych i uderzających funkcji jest Puk puk który pozwala zobaczyć obraz dzwoniącego przed odebraniem połączenia.

połączenie wideo w systemie Android

Jest jeszcze więcej aplikacji, które moglibyśmy opisać, ale w tym krótkim artykule nie możemy omówić wszystkich z nich. Ale jest oczywiste, że jego użycie stało się powszechne na całej planecie, ponieważ ma wiele atrybutów, które czynią go przyjemnym dla użytkowników.

W ten sposób dotarliśmy do końca jeszcze jednego samouczka i mogliśmy Cię uczyć Jak nawiązać połączenie wideo z Androida lub iPhone’a.