Skip to content

Jak naprawić przycisk Home, Start lub Power w telefonie komórkowym iPhone

30 de październik de 2022

Wszyscy zgadzamy się, że przycisk Home każdego telefonu komórkowego, dowolnej marki lub który używa dowolnego systemu operacyjnego Niezbędna jest możliwość korzystania z urządzenia w ten sposób. wygodnie.

Pewny? Do pewnego stopnia można go wykorzystać telefon komórkowy bez przycisku homechoć bez wątpienia może okazać się to bardzo niewygodne, a przede wszystkim uciążliwe.

Najmilszą rzeczą jest to, że jeśli robisz za dużo bałaganu za pomocą tego przycisku, ponieważ nie działa, napraw to. To wcale nie jest skomplikowane i nie jest też zbyt drogie.nawet jeśli zaniesiesz go do serwisu technicznego, można go rozwiązać w kilka chwil i szybko.

przestań tak możesz wrócić do normalnego korzystania z urządzenia bez żadnego problemu, więc nie warto zajmować się zepsutym przyciskiem tylko po to, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Napraw przycisk domu mobilnego, który nie działa

Jest coś, o czym należy pamiętać, na wypadek, gdybyś nie chciał tego naprawić, ponieważ może nie masz pieniędzy lub nie możesz tego zrobić teraz i chcesz sterować urządzeniem przez kilka dni, czy istnieje sposób na umieszczenie przycisków dotykowych? na urządzeniu mobilnym.

Pamiętam, jak miałem moją Sony Xperię S, którą musiałem wykonać twardy reset, ponieważ była zablokowana, chociaż podobał mi się pomysł z przyciskami dotykowymi, ponieważ przyciski dołączone do telefonu działały, kiedy chciały w zasadzie i używanie go w ten sposób stało się bardzo niewygodne.

więc tylko wybierz instalację przycisków cyfrowych na ekranie urządzenia iw ten sposób wszystko stało się znacznie wygodniejsze.

Rozwiązanie Przycisk Home nie działa Alternatywnie?

Aplikacja, którą chcę polecić to „Assistive Touch for Android” z tą aplikacją możesz mieć przycisk Home, który jest cyfrowy w kilku słowach iw ten sposób nie musisz przynajmniej na razie naprawiać fizycznego przycisku urządzenia.

To świetny sposób, nawet na kilka dni napraw problem, aż będziesz mógł lub chcesz oddać go do serwisu technicznego w celu naprawy.

Pamiętaj też, że ogólnie napraw przycisk home to wcale nie jest drogierozwiązanie problemu powinno kosztować mniej niż 15 dolarów

Chociaż oczywiście zależy to od kraju i danego serwisu technicznego cena ta może wzrosnąć lub spaśćale generalnie tak jak powiedziałem wcale nie jest drogi i przycisk Home jest niezbędny w każdym urządzeniu mobilnym, głównie w telefonach z rodziny Samsung Galaxy, żeby wymienić tylko kilka, gdzie bez przycisku Home nie będą mieli dostępu do urządzenia.

Może się to zdarzyć w przypadku każdego urządzenia, które ma tego typu architekturę, dlatego jeśli przycisk Home nagle nie działa, możesz natychmiast stracić kontrolę nad swoim iPhonem. robićJak naprawić przycisk Home iPhone’a??

Możliwe jest jednak rozwiązanie problemu z przyciskiem głównym bez zbliżania się do centrum napraw Apple. Dostarczymy Ci kilka rozwiązań, które mogą pomóc w rozwiązaniu problemu.

Jak naprawić przycisk Home iPhone’a?

To może być bardzo irytujące, a nawet katastrofalne dla kogoś, kto mieszka na Twoim urządzeniu. Chociaż problem nie pojawia się dla wszystkich użytkowników, ponieważ stwarza to wiele problemów, utrzymanie działania telefonu komórkowego wymaga również od czasu do czasu czyszczenia.

Aby konserwować lub naprawiać iPhone’a w przypadku, gdy przycisk Home nie działa tutaj zostawimy kilka przydatnych wskazówek.

Wskazówka 1: Kalibracja i przywracanie

Możliwe, że Twój iPhone Wystarczy kalibracja i przywracanie! Jest to najczęstszy problem z opóźnieniem przycisku strony głównej.

 • Może to być spowodowane usterką oprogramowania lub po prostu dlatego, że telefon wymaga zresetowania.
 • Najpierw upewnij się, że Twoje urządzenie ma najnowszą aktualizację iOS.
 • Przed przywróceniem urządzenia i aktualizacją oprogramowania iOS.
 • Po drugie, upewnij się, że wszystkie dane są zarchiwizowane w iCloud lub iTunes.
 • Aby przywrócić telefon, podłącz telefon do iTunes, znajdź urządzenie i kliknij przywróć.
 • Po zakończeniu naciśnij i przytrzymaj przycisk uśpienia.
 • Przesuń, aby wyłączyć, a następnie użyj tej samej procedury, aby ponownie włączyć urządzenie.
 • Spowoduje to ponowne uruchomienie urządzenia i mamy nadzieję, że rozwiąże problem.

Wskazówka 2: Wyczyść przycisk home

Zgodnie z oczekiwaniami, z czasem Twój telefon może się zabrudzić i wilgotność.
To kolejny powszechny problem, który sprawia, że ​​przycisk home przestaje działać.

Kurz, brud i małe cząsteczki w kieszeni mogą łatwo dostać się do szczeliny otaczającej przycisk. Na szczęście, ten problem można rozwiązać przy odrobinie porządkowania.

przycisk Home na iPhonie

Aby wyczyścić przycisk homeweź bawełniany wacik, spryskaj przycisk alkoholem i szybko okrąż przycisk Home w miejscu pęknięcia.

Następnie poczekaj kilka minut, aż wyschnie, zanim wypróbujesz przycisk Home. Możesz również spróbować użyć puszki ze sprężonym powietrzem.

Przytrzymaj przycisk home i wdmuchnij to do stacji dokującej do ładowania telefonu. Może to usunąć wszelkie zabrudzenia, które mogą powodować przyklejanie się przycisku.

Wskazówka 3: Wspomagający dotyk

Ci, którzy napotkali wadliwy przycisk home być może znaleźli rozwiązanie tymczasowe samodzielnie podczas aktywacji funkcji AssistiveTouch.

To prosty sposób na dostęp do telefonu jeśli twój przycisk home zrezygnował z ciebie. Oto jak aktywować tę funkcję:

 • Dostęp do ustawień na ekranie głównym
 • Dostępność dotykowy
 • Przejdź do AssistiveTouch
 • Aby tego użyć, dotknij przycisku AssistiveTouch na ekranie, a następnie dotknij home
 • Jeśli to tymczasowe rozwiązanie nie działa dla Ciebie, być może nadszedł czas, aby wymień przycisk home!

napraw przycisk home

Wskazówka 4: Naprawa przycisku Home

Jeśli wypróbowałeś wszystkie te wskazówki i nie zadziałały dla Ciebie, Zdecydowanie nadszedł czas, aby naprawić przycisk Home.

Jedną z opcji jest sprawdzenie, czy nadal jesteś objęty gwarancją Apple! Być może będą mogli to naprawić za darmo, a jeśli gwarancja się skończy, będzie kosztować zastępczy przycisk home.

dołącz do naszego kanału telegram